loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پایان نامه اماده کارشناسی ارشد با موضوع مقایسه تیپ های شخصیت پنج عاملی و هویت قومی (فارس ، آذری، لر و کرد ) بررسی قوم های مختلف کشور ، هویت شناسی قومی ،   بررسی تیپ های شخصیت قومی ، بررسی قوم های مختلف کشور ، دانلود پایان نامه بررسی شخصیت و فرهنگ قوم های کشور   قالب فایل : word ---- تعداد 127 صفحه قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی - علوم اجتماعی - مشاوره و علوم تربیتی بر حسب سلیقه دانشجو به همراه جداول و نمودارهای مروبطه - تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 292 سه شنبه 11 خرداد 1395 نظرات ()
دانلود پایان نامه اماده کارشناسی ارشد با موضوع مقایسه تیپ های شخصیت پنج عاملی و هویت قومی (فارس ، آذری، لر و کرد )
بررسی قوم های مختلف کشور ، هویت شناسی قومی ،   بررسی تیپ های شخصیت قومی ، بررسی قوم های مختلف کشور ، دانلود پایان نامه بررسی شخصیت و فرهنگ قوم های کشور
 
قالب فایل : word ---- تعداد 127 صفحه
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی - علوم اجتماعی - مشاوره و علوم تربیتی بر حسب سلیقه دانشجو
به همراه جداول و نمودارهای مروبطه - تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss
 
چکیده : هدف این پژوهش تعیین تفاوت تیپ های شخصیت پنج عاملی و هویت قومی (فارس،آذری، لر وکرد) می باشد.  روش انجام پژوهش، از نوع علی مقایسه ای است. جامعه آماري شامل کليه دانشجویان دختر است.   بدين منظور تعداد 200 نفر از دانشجویان بصورت در دسترس انتخاب شدند و پرسشنامه شخصیت نئو  اجرا گرديد و به منظور تحلیل یافته های پژوهش از آزمون تی مستقل استفاده شد. یافته ها نشان می دهد از آنجایی که مقدار بدست آمده برای مقدار احتمال ((P-VALUE برابر است با 000/0 و این مقدار از سطح معنی داری 05/0 = A کمتر است و همچنین با توجه به اینکه T جدول در سطح معناداری (05/0) و با درجات آزادی (198)  برابر با (96/1) است و چون نسبت T مشاهده شده (049/1) کوچکتر از T جدول(96/1) می باشد با اطمینان 95 درصد می توان گفت  بین مؤلفه های شخصیت اقوام(فارس،آذری، لر وکرد) تفاوت وجود ندارد.
 
کلمات کلیدی :پایان نامه روانشناسی ، بررسی قوم های مختلف کشور ، هویت شناسی قومی ، بررسی تیپ های شخصیت قومی
 
 

 
 
فصل اول کلیات پژوهش
مقدمه  : بی تردید اصطلاح شخصیت یکی از بحث برانگیرین و در عین حال جذابترین مفاهیمی است که در علم روانشناسی وجود دارد. پیچیدگی، تنوع و گستره و شمول این اصطلاح به اندازه ای است که دستیابی به یک تعریف فراگیر، پایدار و مورد قبول از آن را نه تنها دشوار بلکه غیر ممکن ساخته است، به گونه ای که می توان گفت به شمار افرادی که سعی در شناخت و تبیین آن و در نتیجه یک قطر شخصیت داشته اند، تعاریف و تفاسیر گوناگون وجود دارد. کلمه شخصیت در انگلیسی از واژه لاتین پرسونا اقتباس شده است و در اصل اشاره به نقاب هایی دارد که توسط هنرپیشگان تئاتر در نمایشهای یونان باستان به صورت زده می شد و در عین حال در بردارنده نقش آن نیز بوده است( منصوری،1385)  .
 
بیان مسئله :  مطالعه شخصیت از دهه 1930 با تلاش های گوردن آلپورت در روانشناسی رسماً آغاز شد. روانشناسان شخصیت آنرا به عنوان کلیت روان شناختی که انسان خاصی را مشخص می سازد در نظر می گیرند . بنابراین روانشناسی در بحث شخصیت همواره تفاوت های فردی را در نظر دارد و هدف آن تبیین آنها ست( کدیور، 1386).
شخصیت به برجسته ترین و مسلط ترین ویژگی یک فرد اطلاق می شود. در این مورد ممکن است به فرد لقب پرخاشگر یا کمرو داده شود. با چنین تصوری شخصیت اشاره  به آن دسته از برداشت های کلی دارد که یک نفر نسبت به دیگران پیدا  می کند، یعنی یک مجموعه کلی از ویژگی هایی که نماینده واقعی یک فرد بوده و در زمینه های گوناگون اجتماعی قابل مشاهده است. 
 
اهمیت و ضرورت پژوهش : آگاهی از تفاوت های شخصیتی باعث شده که از همه افراد یک قوم  اقوام رفتارهای یکسانی را انتظار نداشته باشیم و قبول این نکته که برخی خصوصیات شخصیتی را می توان در یک طبقه خاص قرار داد و برخی دیگر را در طبقه دیگر ، به ما کمک می کند تا اقوام را در طبقات شخصیتی مشخص قرار دهیم. با پی بردن به طبقه شخصیتی که هر یک از اقوام به آن تعلق دارند، می توانیم رفتار آنها را در یک سری موقعیت های مشخص به طرز نسبی پیش بینی کنیم و از آنها انتظارات بخصوص داشته باشیم.
 
فصل دوم مبانی نظری و پیشینه تحقیق
مقدمه : در این فصل محقق بر ان شده است تا ازدیدگاههای نظری و پیشینه مطالعاتی پژوهش صحبت به میان آورد به همین منظور این فصل به سه قسمت تقسیم شده است . در بخش اول مفاهیم و مبانی شخصیت مورد بحث قرار گرفته است. در بخش دوم به موضوع قومبت پرداخته شده است و در بخش  پایانی محقق از سوابق مطالعاتی متناسب با موضوع در انتهای فصل به عنوان یک بخش مجزا  استفاده کرده است. 
 
فصل سوم روش تحقیق
در این فصل با توجه به موضوع پژوهش و اینکه روش تحقیق حاضر علی مقایسه ای است، ضمن تشریح دلایل استفاده از این روش، جامعه آماری، نمونه و نمونه گیری، روش جمع آوری اطلاعات، ابزار پژوهش وروش تجزیه و تحلیل آماری استفاده شده در تحقیق مورد بحث قرار می گیرد.
 
روش تحقیق: تحقيق حاضر به روش علی مقایسه ای انجام مي شود زيرا هيچ يك از متغيرهاي مورد مطالعه دستكاري نمي گردد و فقط به تعیین تفاوت بین گروه ها پرداخته می شود( دلاور،1384) و فقط به شناسايي ارتباط بين متغيرها (ویژگی های شخصیت  اقوام مختلف) پرداخته مي شود.
 
 
حجم نمونه و روش نمونه گیری : برای انتخاب نمونه مورد نظر از بین دانشجویان از روش نمونه گیری تصادفی در دسترس استفاده شد .تعداد نمونه 200 نفر می باشد که بطور مساوی از چهار قومیت فارس، اذری، لر و کرد  مورد آزمون قرار گرفته اند. 
روش گرآوری اطلاعات:
روش گردآوري اطلاعات در اين پژوهش به صورت ميداني و کتابخانه ای خواهد بود. ابزار گردآوري پرسشنامه مي باشد. در این پژوهش از پرسشنامه استفاده گردیده است:
1- مقياس ویژگی شخصيت NEO
براي سنجش عوامل شخصيت پرسنل از فرم کوتاه شده مقياس پنج عاملي نئو  NEO-FFI استفاده خواهد شد كه داراي 60 پرسش است. اين مقياس پنج  ویژگی اصلي شخصيت(روان رنجوري، برون گرايي، پذيرا بودن تجارب، سازگاري و مسئوليت پذيري) را اندازه گيري مي كند. براي هر عامل 12 عبارت در نظر گرفته شده است كه معرف آن عامل به شمار مي آيد و آزمودني ها اين عبارت را از كاملاً موافقم تا كاملاً مخالفم و از يك تا پنج، نمره گذاري مي كنند در اين آزمون انتظار بر اين است كه تمام سوالات پاسخ داده شود. براي به دست آوردن پايايي از آلفاي كرانباخ استفاده شده است به همين منظور پس از انجام محاسبات براي هر يك از پنج عامل شخصيت، روان رنجوري، برون گرايي، پذيرا بودن تجارب، سازگاري و مسئوليت پذيري به ترتيب مقادير 78%، 72%، 88%، 89%، 88% به دست آمده است.
 
روش تجزیه و تحلیل اطلاعات:
در این پژوهش از روشهای آمار توصیفی( تنظیم جدول داده ها، محاسبۀ میانگین، انحراف استاندارد) استفاده شد. به منظور پاسخگویی به فرضیه های پژوهش از روشهای آمار استنباطی به عنوان روشهای اصلی تحلیل داده ها استفاده خواهد شد. از ضريب همبستگي پيرسون استفاده شد.
 
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد با موضوع مقایسه تیپ های شخصیت پنج عاملی و هویت قومی
 
دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد مقایسه تیپ های شخصیت پنج عاملی و هویت قومی (فارس ، آذری، لر و کرد )
 
 
به همراه نمودار ها و جداول مربوطه - تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی - علوم اجتماعی و مشاوره بر حسب سلیقه دانشجو
قالب فایل : word  ---- تعداد 127 صفحه
 
فصل چهارم تحلیل یافته ها
 
مقدمه
هدف از انجام اين پژوهش شناخت تفاوت شخصیت اقوام است. بدين منظور تعداد 200 نفر بصورت در دسترس  انتخاب شدند و مورد آزمون قرار گرفتند. در نهايت داده هاي پژوهش با نرم افزار كامپيوتري(SPSS) مورد تجزيه و تحليل آماري قرار گرفت. نتايج تجزيه و تحليل آماري در دو قسمت جداگانه آمار توصيفي و آمار استنباطي در اين فصل مورد بررسي قرار مي گيرد. در اين پژوهش از روش هاي آماري توصيفي (ميانگين، انحراف معيار و خطاي استاندارد) و آمار استنباطی (ضريب همبستگي پيرسون) استفاده شده است.
 
فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات
مقدمه
هدف از انجام اين پژوهش شناخت رابطه بين شخصیت و سبک های دل بستگی با خطرجویی است. بدين منظور تعداد 200 نفر از دانش آموزان بصورت تصادفي انتخاب شدند و مورد آزمون قرار گرفتند. در نهايت داده هاي پژوهش با نرم افزار كامپيوتري (SPSS) مورد تجزيه و تحليل آماري قرار گرفت. نتايج تجزيه و تحليل آماري در فصل پیشین ارایه شد و در این فصل به بحث ونتیجه گیری پیرامون یافته ها و پیشنهادات و محدودیت ها اشاره می شود.
 
 
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 70 هزار تومان
قیمت : 50 هزار تومان
 
فهرست مطالب
عنوان             
 
فصل اول : کلیات پژوهش
مقدمه      
بيان مسئله 
اهميت و ضرورت انجام پژوهش 
اهداف پژوهش 
فرضيه هاي پژوهش 
تعاريف اصطلاحات 
فصل دوم : مبانی نظری پژوهش    
بخش اول: تیپ های شخصیت 
بخش دوم: هویت قومی
بخش سوم: پیشینه تحقیق
فصل سوم : روش شناسی پژوهش  
روش پژوهش 
جامعه آماری 
نمونه آماری و حجم نمونه 
ابزار جمع آوری داده ها 
تجزیه و تحلیل داده ها 
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها 
تحلیل توصیفی 
تحلیل استنباطی 
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری 
بحث و نتیجه گیری 
محدودیت های پژوهش 
پیشنهادهای پژوهشی 
پیشنهادات کاربردی 
منابع فارسی 
منابع لاتین
 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 124
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 801
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 41
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,925
 • بازدید ماه : 13,200
 • بازدید سال : 104,989
 • بازدید کلی : 767,320
 • کدهای اختصاصی