loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی با موضوع رابطه طلاق والدین و اعتیاد فرزندان به همراه پرسشنامه دانلود پایان نامه رابطه طلاق و اعتیاد فرزندان طلاق ، بررسی رابطه طلاق و افت تحصیلی کودکان ، دانلود پایان نامه معضل طلاق در کشور ، دانلود پایان نامه بررسی رابطه طلاق و افسردگی خانواده  و فرزندان ، فصل اول مقدمه : بالارفتن ميزان طلاق در دوره ما سبب شده است که مسئله طلاق موردتوجه گروه زيادي از کارشناسان قرار گيرد. در خيلي از موارد حتي گروهي آن را به عنوان نشانه اي بر از ميان رفتن خانواده در…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 397 پنجشنبه 13 خرداد 1395 نظرات ()
دانلود پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی با موضوع رابطه طلاق والدین و اعتیاد فرزندان به همراه پرسشنامه
دانلود پایان نامه رابطه طلاق و اعتیاد فرزندان طلاق ، بررسی رابطه طلاق و افت تحصیلی کودکان ، دانلود پایان نامه معضل طلاق در کشور ، دانلود پایان نامه بررسی رابطه طلاق و افسردگی خانواده  و فرزندان ،
فصل اول
مقدمه : بالارفتن ميزان طلاق در دوره ما سبب شده است که مسئله طلاق موردتوجه گروه زيادي از کارشناسان قرار گيرد. در خيلي از موارد حتي گروهي آن را به عنوان نشانه اي بر از ميان رفتن خانواده در سالهاي آينده تلقي کرده اند. غالبا گفته مي شود که امروزه مردم با غم و تشويش کمتري در مقايسه با گذشته به ازدواج روي مي آورند، چرا که طلاق براي آنان در حکم بيمه اي تلقي مي شود و در صورتي که ازدواج ايجاد مشکل کرده و يا حالت موفقيت آميز و خشنودکننده اي براي آنها نداشت مي توانند آن را رها کنند. اکثر طلاق ها وقتي اتفاق مي افتد که ازدواج و يا ازدواج کنندگان جوان هستند. 
تمامي ازدواج ها پس از سپري شدن ايام شادي آفرين عشق و محبت دستخوش گونه اي از بحران و تطابق مي گردد و تمامي زوج ها حداقل چند گامي را در راه از ميان بردن پيوند ميان خود گام بر مي دارند. چرا گام هاي برخي از افراد بلندتر است ؟ البته اين پرسش را نمي توان با اتکاي به يک عامل به تنهايي پاسخ داد بلکه مجموعه اي از علل مطرح است که به تنهايي و يا در ارتباط با يکديگر سبب انهدام حيات زناشويي مي شود. 
امروزه شاهديم كه خانواده‏ها دچار نابسامانيها و درگيريها بوده و در رابطه با خود و فرزندانشان مسائل و دشواريهايى دارند . از قبيل اين كه:
روابطشان سست و متزلزل است ؛ از صفا و صميميت و در نتيجه از آرامش و سكون خبرى نيست ؛ زن و شوهر ظاهرا در كنار يكديگرند، ولى وضعيت زندگى ، آنان را چون دو بيگانه، در كنار هم قرار داده است. آمار طلاق سرسام آور شده است و زن و مرد با اندك بهانه‏اى رشته حيات خانوادگى را از هم مى‏گسلند. فرزندان مهر و عطوفت لازم را از خانواده‏ها به دست نياورده و در نتيجه اكثرشان زود رنج و زودشكن و بى‏عاطفه‏اند . به علت عدم تربيت صحيح ، بزهكارى كودكان رو به افزايش است.
اينها از جمله نابسامانيهايى است كه دامنگير نهاد مقدس خانواده گرديده است. از اين رو انسانهاى آگاه و دلسوز به جامعه انسانى، هر كدام به نوبه خود و به اندازه توان خويش اقدام به رفع اين نابسامانيها و خطراتى كه باعث اضمحلال خانواده است ، نموده‏اند و با نوشتن كتابها و مقاله‏ها در صدد اصلاح اين نهاد مقدس برآمده‏اند.  
 
 
فهرست مطالب
فصل اول : کلیات تحقیق 
مقدمه ....................
بیان مسئله ..........................
ضرورت تحقیق ........................
اهداف پژوهش .......................
فرضیه های پژوهش.................
تعاریف واژگان و اصطلاحات..............
فصل دوم : مطالعه پیشینه 
مقدمه ............................
نظریه ها  ...........................
پیشینه پژوهش .........................
فصل سوم : روش اجرای پژوهش 
روش پژوهش ................................
جامعه آماری .....................
نمونه و روش نمونه گیری ...............................
ابزار پژوهش .......................
روایی و اعتبار ابزار پژوهش ...........................
روش آماری .
فصل چهارم : یافته ها و بحث 
یافته های تحقیق .
فصل پنجم : نتیجه گیری
نتیجه گیری  .
محدودیت ها .
پیشنهادات  .
منابع .
ضمائم 
 
بیان مسئله : اكثر والدين مطلقه ، در مورد واكنشهاي كودكشان نسبت به جدايي و طلاق ، خيلي نگران هستند . آنها مي خواهند بدانند آيا كودك من سالم و شاداب رشد خواهدكرد ؟  
جامعه  شناسان و روان شناسان ، اطلاعات قابل قبولي دربارة‌ اثرات طلاق بر روي كودكان ، در دسترس قرار داده اند  تحقيقات ، نشان مي دهد ، كه اثرات طلاق بستگي به سن كودك هنگام طلاق دارد .  همچنين اثر طلاق بر كودك به فاكتورهايي مثل جنسيت ، شخصيت ، ميزان ناسازگاري ، و درگيري والدين و حمايت هاي خانواده و دوستان كودك بستگي دارد .
دربارة‌ اثرات طلاق بر روي كودك كوچكتر از 2 تا 3 سال ، اطلاعات بسيار كم است .  بچه هاي خردسال در صورت وقوع طلاق به طور معمول رنج نمي برند ، گرچه در صورتي كه رابطه يا پيوند نزديك ، بين يكي از والدها و كودك آسيب ببيند ، ممكن است مشكل به وجود آيد .
والدين ، بايستي نسبت به برنامه هاي سرپرستي و مراقبت از كودك به توافق برسند ،  آنچنان كه كودك در حالي كه ناسازگاري بين والدينش را تجربه مي كند ، به رشد و نمو خود ادامه دهد .
 
اهداف پژوهش:
هدف کلی :
بررسی تاثیر طلاق والدین بر گرایش به اعتیاد در نوجوانان و جوانان
 
اهداف جزئی:
بررسی رابطه  طلاق والدین و آسیب های  اجتماعی فرزندان 
بررسی رابطه  طلاق والدین و آسیب های  اخلاقی فرزندان 
بررسی رابطه  طلاق والدین و افت تحصیلی  فرزندان 
 
فصل دوم مبانی نظری و پیشینه پژوهش 
2-1- مقدمه
طلاق ، از مهم ترين پديده هاي حيات انساني محسوب مي شود . اين پديده داراي اضلاعي است ، به تعداد جامعة انساني. طلاق ، در ادبيات فارسي به معناي انفصال و جدايي بين دو نفر ، جدا شدن زن وشوهر از يكديگر ، رها شدن از قيد و بند نكاح و زناشويي آمده است .
طلاق ، يك پديده رواني ، اجتماعي ، اقتصادي ، فرهنگي و ... است كه در كل بر فرآيند خانواده تأثير به سزايي مي گذارد و عوارض بسيار ناگواري بر روي فرد و جامعه به دنبال دارد . در اسلام از آن به عنوان    « ابغض الحلال » ياد مي شود .
طلاق و فروپاشي خانواده ضمن بر هم زدن تعادل رواني – عاطفي افراد خانواده ، موجب بروز آسيبهاي اجتماعي مانند فرار فرزندان از خانه ، سرقت ، قتل ، جنايت و...  مي شود .  با توجه به آسيبهاي اجتماعي پيامد طلاق و آثار بدي كه به سلامت رواني – عاطفي افراد خانواده و به خصوص كودكان دارد ، بايستي تدابير لازم براي حفظ و انسجام خانواده به كار برد .  در حال حاضر جهان با روند رو به افزايش طلاق مواجه است .
 
آثار طلاق بر نوجوانان  و جوانان :
بلوغ که معمولاً بین 9 و 13 سالگی آغاز می شود روندی است که طی آن از دوره کودکی خارج می شویم. اگر طلاق والدین همزمان با این دوره رخ دهد توجه فرزندان به سمت منافع شخصی خودشان به صورت بارزتری دیده می شود. طلاق خصوصیات بلوغ را شدت می بخشد و می تواند باعث بروز تمایلات افراطی این مرحله از رشد شود. احساس رنج و منفی بافی، مقاومت، عدم ایجاد ارتباط با افراد خانواده و تمایل به آزادی همه و همه پررنگ تر می شود، مثلاً فقدان پدر در خانواده باعث می شود مدیریت در خانواده کاهش یابد به خصوص زمانی که فرزند مدیریت مادر را قبول نداشته باشد در نتیجه کنترل و نظارت بر فرزندان کاهش می یابد. همچنین فقدان حضور مادر عمدتاً فضای عاطفی خانواده را کاهش می دهد و ممکن است فرزندان در خارج از خانه به دنبال جبران خلاء عاطفی خود باشند، که گاه به فرار از خانه، کارتون خوابی، ایجاد ارتباط با دوستان ناباب و اعتیاد و سیگار فروشی و... منتهی می شود.
 
دانلود پایان نامه تاثیر طلاق در افت تحصیل و اعتیاد نوجوانان و فرزندان
 
دانلود پایان نامه با موضوع : رابطه طلاق والدین و اعتیاد فرزندان
 
به همراه پرسشنامه و جداول مربوطه - تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss 
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، مشاوره ، علوم اجتماعی و علوم تربیتی بر حسب سلیقه دانشجو
قالب فایل : word  --- تعداد 88 صفحه
 
 
فصل سوم روش تحقیق
3-1- مقدمه
در این فصل  در مورد روش انجام تحقیق اشاره شده و سپس به بررسی جامعه آماری ،نمونه آماری ،روش نمونه گیری و جمع آوری داده ها و روش آماری اشاره شده است . هدف کلی این فصل روش شناسی پژوهش می باشد . 
 
3-2- روش پژوهش : 
اين پژوهش توصيفي   و از نوع پيمايشی  است و در حقيقت پژوهش ميداني   است , زيرا در پژوهش ميداني موارد با مراجعه جامعه به صورت مو به مو سنجيده مي شود.(بياني , 73 , ص 52) 
اين پژوهش از نظر هدف , پژوهش علمي است  و از نظر روش , پژوهش توصيفي از نوع ارزشيابي  است كه در آن نه تنها برآوردهاي موجود طبقه بندي مي شود كه توجه خود را به اين نكته جلب مي كند كه آنچه وجود دارد از نظر هدف را تا چه اندازه مفيد و نافع است.(همان منبع،ص53) 
 
3-3- جامعه آماري : 
جامعه آماري   به مجموعه اي از اشياء, اشخاص, مكانها , رويدادها و اموري اطلاق مي شود كه در يك يا چند صفت مشترك باشند .جامعه مورد مطالعه ما در اين تحقيق كليه  والدین مطلقه در می باشند.
 
3-5- ابزار پژوهش
در این پژوهش جهت جمع آوری اطلاعات از روش های کتابخانه ای و میدانی استفاده شده است در روش میدانی از پرسشنامه استفاده شده است . از آنجا که پرسشنامه استانداردی برای دریافت اطلاعات حاصل از داده های تحقیق موجود نبوده ،محقق با مطالعات وسیع در ادبیات  و پیشینه تحقیق ،مبانی نظری و بررسی های داخلی و خارجی انجام شده اقدام به ساخت پرسشنامه کرده است .
به منظور تدوین گویه های پرسشنامه با نظارت استاد راهنما طراحی و در یک نمونه آزمایشی 30 نفری که پایایی آن پس از پاسخگویی آزمودنی ها جمع آوری و نتایج حاصل از داده های آن توسط آلفای کرانباخ 73% بدست آمد که با استفاده از نرم افزار SPSS مورد تجزیه و تحلیل و محاسبه قرار گرفت و ضریب آلفاب کرانباخ 75% بدست آمد و همچنین این پرسشنامه با نظر 10 تن از مشاوران و روانشناسان اجتماعی و اساتید دانشگاه دارای روایی محنوایی بالایی جهت اجرا برخوردار است .
 
3-7- روش آماري
داده های  جمع آوری شده با استفاده از نرم افزار  SPSSدر قالب توصیف و تحلیل ارائه شده است که فراوانی ، میانگین و انحراف معیار آن برای تحلیل توصیفی داده های حاصل از پرسشنامه از روشهای آمار توصیفی چون تنظیم جداول توزیع فراوانی و درصد آن ، نمودار ستونی و میانگین استفاده شده است همچنین فرضیه های مذکور با خی 2 مورد تحلیل قرار گرفته اند . 
 
فصل چهارم یافته های تحقیق
سؤال 1 : چه اندازه  طلاق والدین  موجب افت تحصیلی فرزندان می شود ؟
جدول شماره 1-4
 
خيلي زياد زياد تا حدودي كم خیلی کم جمع
فراواني 51 28 17 4 51 100
در صد 51 28 17 4 51 100
تفسير  : چون ميانگين نمونه بدست آمده از ميانگين جامعه بیشتر است پس نگرش سوال 1مثبت است يعني بيشتر از 50% آزمودني ها با سوال 1موافق بوده اند . در اين پژوهش بيش از 96% آزمودني ها معتقدند طلاق والدین  موجب افت تحصیلی فرزندان می شود.
سؤال 2 : چه اندازه  طلاق والدین  موجب عدم اعتماد به نفس فرزندان می شود ؟
جدول شماره 2-4
          گزینه ها خيلي زياد زياد تا حدودي كم خیلی کم جمع
فراواني 36 54 10 0 0 100
در صد 36 54 10 0 0 100
 
تفسير: چون ميانگين وزني نمونه (26/4 x=) از ميانگين وزني جامعه (μ =3) بيشتر است پس نگرش سؤال 2 مثبت است يعني بيش از 50% آزمودني  ها با سؤال 2موافق مي باشند .  نظر به اينكه 90% آزمودني ها گزينه هاي خيلي زياد و زياد را گزينش كردند پس طلاق والدین  موجب عدم اعتماد به نفس فرزندان می شود.
 
فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات
 
بحث و نتیجه گیری :
با توجه به یافته های بدست آمده از پژوهش 
بین طلاق والدین و آسیب های  اجتماعی فرزندان رابطه وجود دارد .
بین طلاق والدین و آسیب های  اخلاقی فرزندان رابطه وجود دارد .
بین طلاق والدین و افت تحصیلی  فرزندان رابطه وجود دارد .
 
این نتایج با تحقیقات سارا مك لین، پژوهشگر آمریكایی که معتقد است مشکلات و وجود طلاق در خانواده موجب ایجاد مشكل در روح و روان كودك و حتی والدین خواهد شد  مطابقت دارد . وی معتقد است علت مشكلات روحی فرزندان طلاق، جدایی والدین یا زندگی كردن آنها با یكی از والدین نیست، بلكه تشنج‌ها و درگیری‌های خانوادگی و اختلافات والدین پیش از جدا شدن، باعث بر هم خوردن آرامش ذهنی آنها می‌شود و به دنبال خود معضلات رفتاری را به همراه می‌آورد . همچنین وی معتقد است جدایی به تنهایی آسیبی به هیچ یك از افراد خانواده وارد نمی‌كند بلكه مشكلات پیش از آن و عواملی كه موجب رسیدن خانواده به نقطه پایان می‌شود، موجب ایجاد مشكل در روح و روان كودك و حتی والدین خواهد شد .
 
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 50 هزار تومان
قیمت : 25هزار تومان
 
فهرست مطالب
فصل اول : کلیات تحقیق 
مقدمه ....................
بیان مسئله ..........................
ضرورت تحقیق ........................
اهداف پژوهش .......................
فرضیه های پژوهش.................
تعاریف واژگان و اصطلاحات..............
فصل دوم : مطالعه پیشینه 
مقدمه ............................
نظریه ها  ...........................
پیشینه پژوهش .........................
فصل سوم : روش اجرای پژوهش 
روش پژوهش ................................
جامعه آماری .....................
نمونه و روش نمونه گیری ...............................
ابزار پژوهش .......................
روایی و اعتبار ابزار پژوهش ...........................
روش آماری .
فصل چهارم : یافته ها و بحث 
یافته های تحقیق .
فصل پنجم : نتیجه گیری
نتیجه گیری  .
محدودیت ها .
پیشنهادات  .
منابع .
ضمائم 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 74
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 286
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 9
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,410
 • بازدید ماه : 12,685
 • بازدید سال : 104,474
 • بازدید کلی : 766,805
 • کدهای اختصاصی