loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه ریزی بررسی رابطه فناوری اطلاعات و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی Download thesis investigate the relationship between IT and customer satisfactio قالب فایل : word  --- تعداد 109 صفحه به همراه دو پرسشنامه - جداول و نمودار های مربوطه - تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss چکیده: پژوهش حاضر با هدف بررسی رابطه فناوری اطلاعات و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی(مطالعه موردی شهرستان…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 300 چهارشنبه 26 خرداد 1395 نظرات ()
پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه ریزی بررسی رابطه فناوری اطلاعات و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی
Download thesis investigate the relationship between IT and customer satisfactio
قالب فایل : word  --- تعداد 109 صفحه
به همراه دو پرسشنامه - جداول و نمودار های مربوطه - تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss
چکیده: پژوهش حاضر با هدف بررسی رابطه فناوری اطلاعات و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی(مطالعه موردی شهرستان ) صورت گرفته است.روش پژوهش توصیفی از نوع پیمایشی ( زمینه یابی) می باشد. جامعه آماري شامل كليه مشتریان مرد و زن مراجعه کننده به دفاتر اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی مي باشند .روش نمونه گيري تصادفي ساده و با توجه به جدول مورگان تعداد 300 نفر به عنوان نمونه انتخاب شدند. ابزار جمع اوری اطلاعات پرسشنامه رضایت مشتریان ، و پرسشنامه فناوری اطلاعات بوده است. به منظور تحلیل داده ها از همبستگی پیرسون و رگرسیون چند متغیری استفاده است. یافته ها نشان داد که مقدار   به دست آمده (480/0) می باشد بدين معني است كه 48 درصد از واريانس متغير رضایت مشتریان توسط خرده مقیاس های فناوری اطلاعات تبيين مي شود. به عبارت ديگر، 48 درصد از پراكندگي مشاهده شده در متغير رضایت مشتریانتوسط اين متغيرها توجيه مي شود. همچنین تحلیل همبستگی نشان داد  که با اطمینان 95 درصد می توان گفت  بین مولفه های فناوری اطلاعات( وجود سیستم پشتیبانی مدیران ارشد، وجود سیستم اطلاعات مدیران، وجود سیستم خودکارفعالیت اداری ، استفاده از ایتنرنت و وجود اینترانت داخلی سازمان)  با رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز رابطه مثبت معنادار وجود دارد اما بین مولفه های (وجود سیستم مخصوص متخصصین، سیستم پردازش مبادلات و اکسترانت سازمان)با رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز رابطه معنادار وجود ندارد.
 
کلیدواژه : فناوری اطلاعات، رضایت مشتریان، اسناد پزشکی ، دانلود پایان نامه بررسی فناوری اطلاعات و رضایت مشتریان ، دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد ، دانلو پایان نامه بررسی رابطه فناوری اطلاعات و مردم ، 
 
 فهرست مطالب
فصل اول : کلیات پژوهش
مقدمه      
بيان مسئله   
اهميت و ضرورت انجام پژوهش 
اهداف پژوهش 
فرضيه هاي پژوهش 
تعاريف اصطلاحات 
فصل دوم : مبانی نظری پژوهش   
فناوری اطلاعات
تعریف فن اوری اطلاعات
تاریخچه تکامل فن اوری
کاربردهای اصلی فن اوری اطلاعات
ویزگی های فن اوری اطلاعات و انقلاب اطلاعاتی
انواع سیستم های اطلاعاتی
سیستم های پردازش عملیات
سیستم های اطلاعات مدیریت
سیستم های پشتیبانی تصمیمات
سیستم های پشتیبانی تصمیم های گروهی
سیستم های پشتیبان مدیران ارشد اجرایی
سیستم هوش مصنوعی
سیستم های خبره یا هوشمند 
سیستم های مکانیزه اداری
چارچوب هایی برای استفاده از فن اوری اطلاعات
چگونگي تاثير نظام هاي اطلاعاتي بر سازمان
نظريه اقتصاد خرد
نظريه دادوستد
نظريه نمايندگي
نظريه هاي رفتاري
نظريه جامعه شناختي،پايداري شيوه ها
نظريه فراصنعتي ساختار دانش گرا
نظريه فرهنگي، فن اوري اطلاعات و فرضهاي بنيادين
کاربرد فن اوري اطلاعات در سازمان
مزاياي فن اوري اطلاعات
محدوديت هاي فن اوري اطلاعات
رضایت مشتری 
تعاریف
تصمیم گیری و انتخاب مشتری 
مشتری مداری 
رضایت مشتری و نگرش به ان
انواع نگرش به مشتری 
تبلیغ دهان به دهان 
تحقیقات انجام شده درداخل وخارج کشور
فصل سوم : روش شناسی پژوهش  
روش پژوهش 
جامعه آماری 
نمونه آماری و حجم نمونه 
ابزار جمع آوری داده ها 
تجزیه و تحلیل داده ها 
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها 
تحلیل توصیفی 
تحلیل استنباطی 
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری 
بحث و نتیجه گیری 
محدودیت های پژوهش 
پیشنهادهای پژوهشی 
پیشنهادات کاربردی 
منابع فارسی 
منابع لاتین   
ضمایم
 
فصل اول کلیات تحقیق
مقدمه : در دنیای کسب و کار در اواخر قرن بیستم و اوایل قرن بیست و یکم با رقابت روزافزون بنگاه های خدماتی اقتصادی رو به رو است . افزون بر این مشتریان هر روز آگاهی بیشتری نسبت به رقبا و محصولات و خدمات پیدا می کنند و انواع گزینه های مختلف را پیش رو دارند. این شرایط برای بخش خدمات پزشکی دشوارتر بوده است. توان اقتصادی اینگونه موسسات در سده اخیر این امکان رابه انان می دهد تا خدمات برتر و نوین را تقریبا همزمان با رقبا به بازار ارایه دهند.
در چنین محیطی با این رقابت شدید و روزافزون ، جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان موجود کاری بسیار دشوار و در عین حال حیاتی برای موسسه های خدماتی – اقتصادی  از جمله سازمان تامین اجتماعی است. از این رو ، برای سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک کارتل اقتصادی در کشور و به عنوان یکی از حاضران در بازار صنعت خدمات مالی کاملا ضروری است که به سازوکار و فرایند تصمیم گیری و رضایتمندی مشتری آگاهی داشته باشند و بدانند که چه عواملی بر تصمیم خرید مشتری در این صنعت تاثیرگذار است.افزون بر این،از آنجا که هزینه بدست آوردن یک مشتری چندین برابر هزینه نگهداری یک مشتری موجود است ، برای این موسسات کاملا ضروری است که مشتریان فعلی خود را به خوبی حفظ کنند(حسینی،1390). 
از این روست که این موسسات باید به خوبی بدانند که چه عواملی یک  مشتری را به این سارمان ها وفادار می سازد . می توان  ادعا  کرد که این مساله مهم ،یعنی وفاداری  و رضایتمندی مشتری ،تمامی تلاش ها درحوزه دانش بازاریابی را پوشش می دهند . هر چه باشد هدف اصلی بنگاه های اقتصادی از تلاش و رقابت جذب مشتری و تعامل و سودآوری بلندمدت از اوست(سیدنی و الن ،2010).
الیور و راست ( 2012) پیشنهاد می کنند که رضایت یاعدم رضایت مشتری واکنش شناختی یااحساسی به عنوان پاسخ به یک مجموعه تنها یا امتداد یافته که از برخوردهای خدماتی ، ظاهر می شود . رضایت یک تجربه " پس از مصرف " است  که کیفیت درک شده را با کیفیت مورد انتظار مقایسه می کند .
این جمله معروف است که همگان میدانند که رضایت به چه معناست مگر آنکه از آنان خواسته شود که تعریفی از آن ارائه کنند.آنگاه در می یابیدکه گویا هیچ کس معنای آن را نمیداند(بیرلی  ، 2009 ) 
 
بیان مساله : در عصر حاضر مسائلی مطرح است که دیگر با راه کارهای گذشته قابل حل نیستند .ویژگی عمده مسائل امروزی در بزرگی ووسعت میزان داده ها واطلاعاتی است که باید جمع آوری ،نگهداری ،تولید ،پردازش ،بازیابی وتحلیل شوند.این ویژگی که مولد بخش اعظم پیچیدگیهای سازمانی است ،حرکت به سوی توسعه فن آوری نوینی به نام فن آوری اطلاعات  را باعث می شود که به کمک آن ،کار با داده ها و اطلاعات فراوان تسهیل خواهد شد.
شاید دو دهه قبل بسیاری از متخصصان اعتقاد نداشتند که عصر صنعتی با این سرعت به عصر اطلاعات تغییر یابد وامروزه بشر آینده ای را رقم بزند که بعد زمان ،معلولیت جسمی ،مشکلات اقتصادی وساخت های جغرافیایی مانعی برای حرکت وپیشرفت نباشد.امروز دوران گذر از عصر صنعتی به عصر فرا صنعتی (اطلاعاتی) است ،گذاری که به سرعت در حال طی شدن وپدید آوردن عصری پرچا لش است ،به گونه ای که لازمه بقا وتداوم حیات در آن عصر تجهیز به فن آوری نوین بویژه فن آوری اطلاعات می باشد.(صرافی زاده،علی پناهی،1381)
بنابراین تعریف فن آوری اطلاعات عبارت است از گردآوری ،ذخیره سازی ،ساماندهی ،پردازش و نشر اطلاعات ،اعم از صوت ،تصویر،متن یا عددکه با استفاده از ابزار رایانه ای ومخابراتی صورت می پذیرد(مانتل  ،2006).
این فن آوری حدود دودهه قبل پا به عرصه میدانهای علمی و صنعتی گذاشته وامروزه به عنوان یک تخصص بین رشته ای با تلفیق علوم رایانه ای ،ریاضیات ،اطلاع رسانی ،مخابرات ودانش مدیریت در فهرست فن آوری های نوین جهانی قرار گرفته است. و امروزه عواملی متعددی هستند که فناوری اطلاعات در پیشبرد انها نقش حداکثری عمده ای را ایفا می کند که رضایت مشتری از جمله انهاست (ورتراپ ، 2008).
 
 
اهمیت و ضرورت تحقیق : امروزه اهمیت اطلاعات هم به عنوان یک منبع تاکتیکی واستراتژیکی در سازمان مطرح می باشد و هم به عنوان یک منبع عمده برای ارزش افزوده احتمالی شناخته شده است . اطلاعات همیشه در محیط کسب وکار به عنوان یک مزیت رقابتی مطرح بوده است .
اما نکته مهم این است که تغییرات واقعی که می تواند ارزش بالقوه اطلاعات را افزایش دهد ،توانایی سازمانها در استفاده از این منبع مهم از طریق کاربردفن آوری جدید است .فن آوری اطلاعات با ویژگی های ذخیره سازی ،پردازش ،بازیابی وانتقال اطلاعات می تواند مدیران را در استقرار بهره وری در سازمانهایشان یاری نماید.(صرافی زاده ؛1381).
برای سازمانهای مدرن دانش یک منبع استراتژیک است که باید در جهت بقا و حفظ مزیت رقابتی ایجاد گردد.سازمانها جهت موفقیت باید توانایی مستمر در به دست َآوردن ،تحلیل ،تطبیق ،توزیع وبه اشتراک گذاشتن واستفاده از دانش را داشته باشند .در جهت رسیدن به چنین شرایطی ،فن آوری اطلاعات با ابزاری از قبیل داده کاوی ،گروه افزار،مدیریت مستندات،نرم افزاری بازیابی وجستجو ،مدیریت دانش راحمایت می کنند (داتش ،2007).از جمله حوزه های متاثر از فن آوری اطلاعات سازمانهای تامین اجتماعی می باشند که با مردم و ارباب رجوع سرو کار دارند. لذا در این سازمانها شاخصهای مهم عبارتست از :
افزایش دسترسی پرسنل به خدمات فناوری اطلاعات 
افزایش سرعت ،دقت وکیفیت خدمات ارائه شده
کاهش هزینه های ارباب رجوع 
لذا فن آوری اطلاعات باید در راستای حل معضلات مردم ونیز بهبود معیار های یاد شده به کار گرفته شود و به همین دلیل ضرورت دارد تا مدیران در بکار گیری آن بیش از پیش ازارتباط آن با رضایت مشتریان آگاهی داشته وتدابیر لازم را جهت افزایش اثرات مثبت آن اتخاذ نمایند.
اهداف پژوهش
هدف کلی
1-تعیین رابطه بین فناوری اطلاعات و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز .
 
اهداف ویژه:
1 تعیین رابطه بین وجود سیستم پشتیبانی مدیران ارشد و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز .
2 تعیین رابطه بین وجود سیستم اطلاعاتی مدیریت و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز .
3 تعیین رابطه بین وجود سیستم های مخصوص متخصصین و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز .
4 تعیین رابطه بین وجود سیستم های خودکار کردن فعالیتهای اداری ورضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز .
5 تعیین رابطه بین وجودسیستم پردازش مبادلات ورضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز .
6 تعیین رابطه بین ساختار اینترنت در کشور  و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز .
7 تعیین رابطه بین گسترش اینترانت سازمان تامین اجتماعی و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز .
8 تعیین رابطه بین ساختار اکسترانت سازمان تامین اجتماعی و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز .
 
فصل دوم ادبیات و پیشینه تحقیق
در این فصل با مطالعه و بررسی منابع و ماخذ مربوط به موضوع مورد تحقیق كه یكی از جنبه های اساسی و ضروری هر پژوهشی شناخته شده است تا دانش و بینش هر چه بیشتری درباره موضوع مورد تحقیق حاصل شود، لذا مطالب محتوای این فصل در دو بخش ارائه شده است .بخش اول مربوط به مبانی نظری تحقیق است كه دردو قسمت فناوری اطلاعات ورضایتمندی مشتری مطرح گردید و بخش دوم آن مربوط به پیشینه تحقیق است به چند مورد مطالعات وتحقیقات كه درداخل و خارج كشور در ارتباط با موضوع مورد پژوهش انجام گرفته، اشاره شده است .
بخش اول  فناوری اطلاعات
فن اوری اطلاعات و سیستم های اطلاعاتی در عصر حاضر که تحت عنوان عصر انفجار اطلاعات و عصر تغییرات سریع نامیده شده است،از جایگاهی در سازمانها برخوردار است که ادامه حیات سازمانها بدون استفاده از این ابزار ناممکن می نماید.
بهره گیری از امکانات حاصل از سیستم های اطلاعاتی و فن اوری اطلاعات با توجه به حوزه نفوذ انها در سازمانها و شمول تاثیراتشان بر مدیریت دانش و شیوه انطباق سازمانها با تغییرات محیطی امری است که  اجباری شده است.
 
دانلود پایان نامه ارشد با پرسشنامه و نرم افزار spss
دانلود پایان نامه بررسی رابطه فناوری اطلاعات و رضایت مشتریان با پرسشنامه
پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت و برنامه ریزی با موضوع:
بررسی رابطه فناوری اطلاعات و رضایت مشتریان دفتررسیدگی به اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی
قالب فایل word  --- تعداد 106 صفحه
به همراه دو پرسشنامه - و نمودار و جداول مربوطه ، تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss
 
 
فصل سوم روش تحقیق
مقدمه :  براي اينكه نتايج حاصل از پژوهش معتبر باشد بايد از يك روش مناسب در پژوهش استفاده شود.چرا كه روش نادرست منجر به  نتيجه گيري نادرست مي شود .دستيابي به هدفهاي علمي ميسر نخواهد بود مگر اينكه ،روش درست صورت پذيرد. 
   در اين فصل به بررسي طرح پژوهش ،جامعه آماري ،ابزار گردآوري و روش تحليل داده هاي پژوهش مي پردازيم.
روش پژوهش
به لحاظ طبقه بندی پژوهش، این تحقیق یک پژوهش توصیفی از نوع پیمایشی ( زمینه یابی) می باشد. دراین تحقیق ، پژوهشگر می کوشد در رابطه با موضوع این تحقیق آنچه را که هست توصیف و تفسیر نماید و برای انجام بهینه آن به شرایط و روابط موجود، عقاید متداول، فرایند های جاری و اثار مشهود توجه دارد. توجه پژوهشگر در اینجا به زمان حال است  هرچند که شرایط و خدمات بانک در وضعیت حال مدیران موثر می باشد.
پیمایش ، روشی برای بدست اوردن اطلاعاتی در باره دیدگاهها، باورها، نظرات ، رفتارها یا مشخصات گروهی از افراد  یک جامعه اماری از راه انجام تحقیق است. یه شکل رسمی تر میتوان پیمایش را چنین تعریف کرد: پیمایش،مجموعه ای از روش های منظم و استاندارد است که برای جمع آوری اطلاعات درباره افراد، خانواده یا مجموعه افراد بزرگتر ، مورد استفاده قرار می گیرد. در این پژوهش نیز سعی شده است که با پرسش از یک نمونه منتخب  از یک جامعه آماری، اطلاعات مورد نیاز را جمع آوری نماید.
 
جامعه آماري 
    جامعه عبارت است از گروهي ازافراد اشياءيا حوادث كه حداقل داراي يك صفت يا ويژگي مشترك هستند.در پژوهش جامعه به كليه افرادي اطلاق مي شود كه عمل تعميم پذيري درمورد آنها صورت مي گيرد (دلاور 1388).
در پژوهش حاضر جامعه آماري شامل كليه مشتریان مرد و زن مراجعه کننده به دفاتر اسناد پزشکی سازمان تامین اجتماعی در اردیبهشت ماه 13 مي باشند که تعداد انها1400 نفر بوده است.
نمونه گیری و حجم نمونه :
  براي تعيين حجم نمونه از جدول مورگان استفاده به عمل آمد .روش نمونه گيري تصادفي ساده انتخاب شد ، با توجه به جدول تعداد 300 نفر به عنوان نمونه انتخاب شدند.تعمیم نتایج حاصل از نمونه انتخاب شده به روش نمونه گیری مذکور،میتواند خالی از اشکال باشد زیرا تمامی جامعه آماری در نمونه گیری حضور داشته اند.
روش گرداوری داده ها     
در این پژوهش فرایند گرداوری داده ها شامل سه مقوله است که در ذیل مورد مطالعه و بررسی قرار خواهند گرفت:
1)اطلاعات اولیه در مورد موضوع تحقیق
پس از تعیین محدوده تقریبی موضوع پژوهش،مطالعات و یادداشت برداریهای لازم از اسناد اغاز گردید.تئوری ها و نظریه های مرتبط با موضوع تحقیق که در فصل ادبیات موضوع بیان شده است،از کتابها،مقالاتنشریات،سایتهای اینترنتی و سایر اسناد مرتبط بهره گرفته شده است.
 
2)اطلاعات مربوط به سازمان مورد مطالعه (سازمان تامین اجتماعی)
در این پژوهش،جهت اشنایی با سازمان مورد مطالعه (تامین اجتماعی) ضمن مراجعه به سازمان و مصاحبه حضوری با کارشناسان و صاحبنظران در واحد روابط عمومی استفاده شده است.
3)پرسشنامه رضایت مشتریان 
این پرسشنامه در بردارنده مشخصات فردی مدیران که جنبه امارتوصیفی داشته و نیز طراحی سوالات عادی پیرامون موضوع به شکل بسته پاسخ می باشد که بنا به ضرورت های تحقیق تنظیم شده است.همچنین در مورد ترتیب سوالات توصیه هایی که در کتب روش تحقیق ارائه شده است،نظیر رسا بودن متن سوالات ،قرار ندادن سوالات مشکل در ابتدای پرسشنامه،کنار هم قرار نگرفتن گزینه های همسان به صورت متحدالشکل و پشت سرهم که باعث رج زدن می گردد،رعایت شده است.
همانطور که گفته شد،این پرسشنامه با 8گویه  تهیه گردید.سوالات با استفاده از طیف 5 گزینه ای لیکرت طراحی شده اند که همگی در پاسخ به پرسش های اصلی و فرضیه های پژوهش می باشند.
ضمناً لازم بذکر است که نوع پرسشهای مورد استفاده در این پژوهش،از نوع پرسشهای نگرشی می باشند.پرسشهای نگرشی به دنبال کشف دیدگاهها،نظرات،باورها یا ادراکات پاسخ دهندگان نسبت به یک موضوع خاص هستند.
 
روایی پرسشنامه
بعد از تنظیم پرسشنامه جهت بررسی معایب و نواقص احتمالی،همانگونه که در کتب روش تحقیق امده است،دو نوع پیش ازمون صورت می گیرد:
الف: پیش ازمون مقدماتی
ب: پیش ازمون رسمی
ازمون اول پس از تنظیم پیش نویس پرسشنامه به منظور رفع نواقص کلی واساسی صورت می گیرد،ازمون دوم پس از قطعی شدن پرسشنامه به صورت ازمایشی بین چند نفر توزیع می گردد و اصطلاحات لازم در این زمینه انجام می شود و پرسشنامه جهت ارائه به مصرف کننده نهایی اماده می گردد ( دلاور، 1388).
بنابر ضرورت های یاد شده پرسشنامه پس از تهیه پیش نویس،در دسترس  کارشناسان امار و تحقیقات سازمان تامین اجتماعی قرار گرفت  تا روایی محتوایی پرسشنامه حاصل گردد. از انها خواسته شد تا اشکالات و نواقص ان را گوشزد نمایند و نیز پس از تهیه پرسشنامه نهایی،بین تعدادی از مدیران بانک مسکن توزیع شد و از انها خواسته شد تا به سولات پرسشنامه پاسخ دهند و در صورت مواجه شدن با اشکالات در پر کردن پرسشنامه، پژوهشگر را مطلع نمایند، اشکالات مزبور با نظارت استاد راهنمای پژوهش جرح و تعدیل گردید.پس از این مرحله،پرسشنامه جهت توزیع رسمی بین مشتریان اماده گردید.
 
پایایی پرسشنامه
براي محاسبه همبستگي دروني ابزار از جمله پرسش ‌ها يا آزمونهايي كه خصيصه‏هاي مختلف را اندازه‌گيري مي‌كنند، از محاسبه ضريب آلفاي كرانباخ استفاده ‌شد. ميزان آلفا بيانگر اين مطلب است كه سؤالات هم پوشاني و همچنين همسويي داشته است و نيز پاسخ دهندگان نيز با دقت و آگاهي به سؤالات پاسخ داده‏اند. ضريب آلفا برحسب فرمول زير بدست مي‌آيد: 
 
كه در آن J = تعداد سؤالات پرسشنامه، Sj^2= واريانس سؤال Jام، S^2= واريانس كل آزمون براي آزمون با هدفهاي پژوهشي، حصول پايايي بين 0. 6 تا 0. 8 كافي و مناسب است ( سیف، 1380). با توجه به مقدار خروجی کامپیوتر،مقدارالفای کرانباخ پرسشنامه برابر71/0بدست امده است.
 
Reliability coefficients                             
C ronbach s
Alpha
N of Items
.7125 8
 
 
4- پرسشنامه فناوری اطلاعات
برای طراحی این پرسشنامه با توجه به ماهیت خاص ان،زمان زیادی صرف گردید. پس از سپری شدن این زمان، پرسشنامه ای با 32 سوال و بصورت پاسخ 5 گزینه ای طیف لیکرت توسط محقق تنظیم گردید. 
مقیاس مورد استفاده در طراحی پرسشنامه
از میان مقیاس هاس گوناگون درجه بندی،مقیاس درجه بندی لیکرت،محبوب ترین نوع می باشد.بر مقیاس درجه بندی لیکرت،از پاسخ دهندگان به پیمایش خواسته می شود که از یک درجه بندی برای نشان دادن شدت اعتقاد خود،در له یا علیه یک مساله استفاده کنند.
طیف لیکرت،یک مقیاس فاصله ای است که از تعدادی عبارت و گزینه های جوابیه تشکیل شده است.لذا مقیاس لیکرت یک مقیاس مرکب است.گزینه های جوابیه در این مقیاس معمولاً نشانگر میزان موافقت یا مخالفت پاسخگو نسبت به یک موضوع یا مفهوم معین،اعم از مثبت یا منفی است.به دیگر سخن،از طریق این مقیاس می توان حساسیت،نگرش،تعلق یا باور و احساسات پاسخگو را تعیین کرد.دلیل این امر ان است که پاسخگویی نسبت به یک موضوع خاص دارای حساسیت عاطفی کم یا شدید باشد.این حساسیت را خواه جنبه مثبت داشته باشد،خواه جنبه منفی،از طریق انتخاب عبارات مربوط به موضوع مورد نظر از خود بروز خواهد داد.
هنگامی که عبارات مقیاس بر اساس ارزش های عددی،امتیازبندی شد و امتیاز هر پاسخ مربوط به هر سوال یا عبارت مشخص شد،امتیاز هر پاسخگو نسبت به هر عبارت تعیین می شود و امتیاز کل هر پاسخگو که مجموع امتیازهای او نسبت به تمامی عبارات است به عنوان پاسخ سنجیده هر پاسخگو در مورد موضوع یا مفهوم مورد نظر محاسبه می شود.انگاه پاسخ گویان را می توان بر حسب مجموع امتیازات یا مجموع ارزش های عددی بدست امده از مقیاس،تفکیک کرد.
پایایی پرسشنامه
براي محاسبه پایایی پرسشنامه فناوری اطلاعات در پژوهش حاضر با نظلرت استاد راهنمای پژوهش ،ابتدا پرسشنامه در یک نمونه   30 نفری اجرا و با توجه به مقدار خروجی کامپیوتر،مقدارالفای کرانباخ در این پژوهش برابر 78/0بدست امده است.
 
Reliability coefficients                             N of cases = 30
C ronbach s
Alpha
N of Items
.7814 32
 
 
 
روش تجزیه و تحلیل داده ها
در این پژوهش روشی که برای تجزیه و تحلیل داده ها مورد استفاده قرار گرفته است،همبستگی پیرسون و رگرسیون چند متغیری می باشد. تحلیل مورد نظر با استفاده از نرم افزار SPSS انجام شده است.
 
فصل چهارم تجزیه و تحلیل یافته ها
در این بخش،فرضیه های مطروحه در پژوهش، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته و ارتباط بین متغیرها از طریق آزمون آماری مورد بررسی قرار می گیرد،برای این منظور ابتدا اطلاعات مورد نیاز از طریق  پاسخ های داده شده 300 پرسش نامه گروه نمونه بدست آمده و پس از آن متغیرهای تحقیق مورد آزمون و تجزیه و تحلیل قرار گرفته است و با استفاده از نرم افزار آماری SPSS روش های آماری زیر در دو بخش توصیفی و استنباطی بکار گرفته شده است:
1-محاسبه و ترسیم جداول و نمودار فراوانی داده های خام در بخش توصیفی.
2-آزمون ضریب همبستگی پیرسون(r) به منظور تعیین رابطه بین متغیرهای تحقیق.
3- تحلیل رگرسیون به منظور پیش بینی سهم بکارگیری فناوری اطلاعات دربستر سازی رضایت مشتریان 
 
  الف: توصیف داد ه ها
جدول شماره (1/4):توزیع درصد فراوانی بر حسب جنسیت مشتریان
 
فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات
 
مقدمه
در این فصل فرضیه های پژوهش یک به یک عنوان شده و باتوجه به مبانی نظری و پژوهش های مرتبط انجام شده که در فصل دوم آورده شده و همچنین یافته های فصل چهارم به بحث و بررسی در مورد هر یک از فرضیات پرداخته و یافته ها ،به طور مختصر بیان و مورد تفسیر و تبیین قرار گرفته است.در پایان فصل نیز پیشنهادات و محدودیت های پژوهش اورده شده است.
بحث ونتیجه گیری
نتایج حاصله از آزمون آماری فرضیه ها همانطور که درفصل 4 ونیز جداول و نمودارهای پیوست ملاحظه می شود ، حاکی از تایید تمام فرضیه های تحقیق می باشد.
فرضیه کلی :
رضایت مشتریان بواسطه استفاده از فناوری اطلاعات در دفتررسیدگی به اسنادپزشکی سازمان تامین اجتماعی استان البرز قابل پیش بینی است.
نتایج حاصل آزمون فرضیه کلی پیش بینی رضایت مشتریان بواسطه  استفاده سازمان از فناوری اطلاعات  راتایید می کند . بنابراین ، این نتایج با نظرریدر و همکارانش مبنی براستفاده از مناسب ترین و آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات جهت تنظیم و بهینه کردن سطح  خدمات(ریدر، 2007)و نیز ششمین دستور از هفت دستور (قانون) طلائی ژاپنی مبنی بر استفاده از مدیریت تکنولوژی نوین  برای دستیابی به رضایت مشتری سازمان ها (تورپین، 2004)،مطابقت دارد.
 
 
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 70 هزار تومان
قیمت : 50 هزار تومان
 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 124
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 778
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 41
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,902
 • بازدید ماه : 13,177
 • بازدید سال : 104,966
 • بازدید کلی : 767,297
 • کدهای اختصاصی