loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع بررسی تاثیر افسردگی نوجوانان در رفتار ناسازگار آنها در مدرسه دانلود پایان نامه روانشناسی ، بررسی تاثیر افسردگی نوجوانان در رفتار ناسازگار آنها در مدرسه ، افسردگی و افت تحصیلی ، افسردگی در خانواده و اخلاق تند دانش اموزان ، قالب فایل : word  تعداد 102 صفحه قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، علوم تربیتی ، علوم اجتماعی و مشاوره برحسب سلیقه تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss    مقدمه : خانواده سنگ بنای هر جامعه بزرگ انسانی است و در…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 362 جمعه 11 تير 1395 نظرات ()
دانلود پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع بررسی تاثیر افسردگی نوجوانان در رفتار ناسازگار آنها در مدرسه
دانلود پایان نامه روانشناسی ، بررسی تاثیر افسردگی نوجوانان در رفتار ناسازگار آنها در مدرسه ، افسردگی و افت تحصیلی ، افسردگی در خانواده و اخلاق تند دانش اموزان ،
قالب فایل : word  تعداد 102 صفحه
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، علوم تربیتی ، علوم اجتماعی و مشاوره برحسب سلیقه
تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss 
 
مقدمه : خانواده سنگ بنای هر جامعه بزرگ انسانی است و در استحکام روابط اجتماعی و رشد تعالی یکایک اعضای جامعه نقشی بنیادین دارد. تلاش در جهت استوار سازی روابط خانوادگی زمینه را برای سلامت اخلاقی و سعادت عمومی به یک جامعه فراهم می سازد.و از جمله نشانگان این استوار سازی  سازگار ی فرزندان در یک خانواده است.
مهمترين شاخص و نشانه اجتماعي شدن، رفتار سازگاری است. آشكار است كه هر شخصي در زندگي روزمره و در طول حيات خود با انواع محدوديت هاي فردي و اجتماعي مواجه مي شود و در برخورد با اين موانع است كه دچار تعارض و ناكامي مي شود و تعادل خود را از دست مي دهد و وجود او را اضطراب و خشم فرا مي گيرد و حيات و سلامت او را در معرض خطر قرار مي دهد.
رفتار ناسازگار فردي به اين معناست كه شخص هنگام رویارویی با فشار رواني نتواند شيوه مقابله سازمان يافته تر و موثرتري را به كار گيرد تا بهتر از عهده مشكل برايد (دوبويوس ، 2006).
رفتار ناسازگار به وضعيتي گفته مي شود كه افراد يا گروهها، رفتار خود را به تدريج و از روي عمد يا غيرعمد تعديل نمي كنند تا با فرهنگ موجود سازگاري نمايند، مانند عدم رعايت عادتها، عرف و تقليد. به عبارتي واكنشهايي است كه شخصي براي عدم رعايت محيط اجتماعي از خود نشان مي دهد و آنها را به علت ناهماهنگي شان با معيارهاي اجتماع و پذيرفته نشدنشان از طرف آن، اساس رفتار خود قرار مي دهد (اكسفورد 1980، به نقل از اژدري، 1383).
 
   فهرست مطالب
فصل اول : کلیات تحقیق 
مقدمه 
بيان مساله 
اهميت و ضرورت انجام پژوهش 
اهداف پژوهش 
سوالات پژوهش 
تعاريف مفاهيم و واژگان 
فصل دوم : مبانی نظری تحقیق
فصل سوم : روش شناسی پژوهش 
روش تحقیق 
جامعه آماری 
نمونه و روش نمونه گیری 
روش جمع آوری داده ها 
ابزار پژوهش 
روش تجزیه وتحلیل داده ها 
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها 
تحلیل توصیفی 
تحلیل استنباطی 
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری 
مقدمه 
بحث و نتیجه گیری 
نتیجه گیری کلی 
محدودیت های پژوهش 
 پیشنهادات پژوهش 
فهرست منابع 
منابع فارسی 
منابع خارجی 
پیوست ها 
 
 
فصل اول کلیات تحقیق
                                                                 
 مقدمه
 بيان مساله
 اهداف تحقيق
سوالات تحقیق
 فرضیه های تحقیق
 متغیرهای تحقیق
تعاریف واژگان تحقیق
 
 چنانچه كسي بتواند محدوديت هايش را بشناسد و بپذيرد و راههاي مقابله با آن را بيابد و به كار برد، اميال و آرزوهاي خود را محدود و كنترل نمايد و ارضاء آن را تا حد امكان فراهم سازد او را فردي سازگار گويند و از اين راه و در محدوده ارزشهاي آشكار و نهان اجتماعي است كه ادامه حيات و سلامت ميسر مي شود. برعكس اگر قادر به انجام اين كار نشود او را ناسازگار گويند كه اجتماع به انحاء مختلف و از هر سو با او مقابله مي كند و از طريق مختلف تنبيه و در نهايت طرد و حذف مي شود. 
بدين دليل است كه سازگاري ویا ناسازگاری داراي اهميت حياتي براي هر فردي است. اين امر (سازگاري) يكباره حاصل نمي شود بلكه فرايندي است كه به تدريج متحقق و ممكن مي گردد و در فراگيري آن عوامل متعددي موثرند و از مهمترين وظايف نهادهاي جامعه محسوب مي شود.
در غالب پژوهشهاي انجام شده برای مفهوم رفتار نا سازگار متغير هاي تعديل كننده اي فرض شده اند كه پيشرفت پيامدهاي مطلوب ديگر از قبل عملكرد تحصيلي و كفايت اجتماعي را تسهيل مي كند(ماركس و ورف ،1987). سازگاری فرزندان در خانواده ها بسته به سطح افسردگی فرد متفاوت می باشد( منصوری،1387).به منظورانجام این پژوهش محقق پژوهش را 5فصل  مجزا تقسیم نموده است . در فصل اول به کلیات پژوهش که شامل بیان مساله ،اهمیت و ضرورت تحقیق ،اهداف وفرضیه ها وتعاریف واژگان می باشد پرداخته شده است .در فصل دوم به مبانی و چارچوب نظری اشاره شده و درفصل سوم به روش وجامعه آماری ، نمونه گیری و حجم نمونه وابزار تحقیق پرداخته شده است. درادامه در فصل چهارم به تحلیل توصیفی و استنباطی و درفصل پنجم محقق نتیجه گیری وارایه محدودیت ها و پیشنهادات پرداخته است. 
 
بيان مساله:
شايد كمتر كسي باشد كه در طول زندگي خود لحظاتي از نگراني و افسردگي را احساس نكرده باشد . افسردگي يك اختلال شايع عاطفي است . اگر شدت اينحالت از حد معمول بگذرد ، عرصة زندگي را بر فرد تنگ كرده او را از همه چيز حتي از خودش بيزار مي كند . بنظر مي رسد ادعاي اينكه اصولاً افسردگي جزئي از زندگي بشر است زياد مشكل نباشد .
تورو ( 2007) مي گويد :« اكثر مردم عمرشان در افسردگي خاموش مي گذرد » و از نگاه شوپنهاور :« زندگي انسان بين ملال و اندوه نوسان دارد ».
دراين تحقيق افسردگي عبارت از واكنشي است در برابر عوامل اجتماعي و محيط .
بعبارت ديگر حالتي است عاطفي به نحوي كه فرد قدرت و توانايي لازم و كافي براي انجام امور و تكاليف عادي روزمرةخود را ندارد و كاهش چشمگير در فعاليتهاي سازندة وي ديده مي شود .
افراد افسرده گرايش دارند به اينكه به تشريح دروني شكستها و تشريح بيروني موفقيت هايشان بپردازند ، بعبارت ديگر به بروز و بيان شكست هايشان و عدم بروز موفقيت هايشان مي پردازند . امروزه دانشمندان رشتة روانشناسي و روانپزشكي انسان را بعنوان مجموعه اي متشكل از واحدهاي زيستي ، رواني ـ اجتماعي مي شناسند( نور بالا، 1386).
افسردگي مي تواند بصورت نشانه يا نشانگاني باشد كه از مجموعه اي از نشانه ها تشكيل يافته و ثانويه بر يك اختلال زير بنايي و يا يك اختلال رواني ويژه باشد .
 هدف های پژوهش:
الف:هدف کلی
ا- هدف از اين پژوهش شناخت رابطه سطح افسردگی نوجوانان با مفهوم رفتار ناسازگارانها در مدرسه است. تا بتوان از طريق تغيير، تعديل و آموزش مناسب، باعث افزايش كفايت اجتماعي، سازگاري عاطفي، حس كنجكاوي، استقلال، خلاقيت، موفقيت آموزشي وعملكرد تحصيلي در نوجوانان شد.
 
ب: هدف کاربردی
ارایه پیشنهاد حاصل از تحقیق به سازمانها وموسسات متولی آموزش و پرورش
 
-سوال پژوهش
آیا بين افسردگی نوجوانان و رفتار ناسازگار انان در مدرسه رابطه وجود دارد؟
 
متغیرهای پژوهش
متغير مستقل:
متغیری است که محقق می تواند درآن دخل وتصرف نماید(دلاور،1384) . درپژوهش حاضر افسردگی نوجوانان به عنوان متغیر مستقل در نظر گر فته شده است.
متغير وابسته:
متغیری است که محقق نمی تواند درآن دخل وتصرف کند وتغییراتش بستگی به تغییرات مستقل دارد(دلاور،1384) .درپژوهش حاضر رفتار ناسازگارنوجوانان به عنوان متغیر  وابسته در نظر گر فته شده است.
 
دانلود پایان نامه بررسی
پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع : 
بررسی تاثیر افسردگی نوجوانان در رفتار ناسازگار آنها در مدرسه
 
تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss
قالب فایل : word  --- تعداد 102 صفحه
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، علوم تربیتی ، علوم اجتماعی و مشاوره 
 
 
فصل دوم ادبیات و پیشینه پژوهش
 مبانی نظری
 پیشینه پژوهشی
 
پیشینه نظری 
بخش اول:
رفتار ناسازگار:
در این قسمت ابتدا تعریف رفتار ناسازگار ودرپی آن از مهمترین مشخصه ناسازگاری یعنی عدم بلوغ اجتماعی سخن به میان می آید.
ناسازگاری به وضعيتي گفته مي شود كه افراد يا گروهها، رفتار خود را به تدريج و از روي عمد يا غيرعمد تعديل نمي كنند تا با فرهنگ موجود سازگاري نمايند، مانند عدم رعايت عادتها، عرف و تقليد. به عبارتي واكنشهايي است كه شخصي براي رعايت محيط اجتماعي از خود نشان مي دهد و آنها را به علت هماهنگي شان با معيارهاي اجتماع و پذيرفته نشدنشان از طرف آن، اساس رفتار خود قرار مي دهد (اكسفورد1980).
 
فصل سوم روش پژوهش
روش آماری
جامعه آماري
روش نمونه گیری و حجم نمونه
ابزار جمع آوری اطلاعات
متغیر های تحقیق
روش تجزیه و تحلیل داده ها
 
روش آماری 
با توجه به اينكه اين پژوهش به بررسي ارتباط بين  افسردگی و رفتارناسازگارمي پردازد بنابراين از نوع پژوهش همبستگي است تحقيقات همبستگي شامل كليه تحقيقاتي است كه در آنها سعي مي شود رابطه بين متغيرهاي مختلف با استفاده از ضريب همبستگي ،كشف ياتعيين شود.هدف روش تحقيق همبستگي مطالعه حدود تغيير يك يا چند متغيير با حدودتغييرات يك يا چند متغير ديگر است (دلاور،1384).
 
جامعه آماري:
تمامی گروه وافرادی که بررسی پژوهش مناسب تشخیص داده شده اند.جمعیت آماری نامیده می شود. جامعه آماری شامل تمامی مواردی است که با معیارهای از پیش تعیین شده جهت تحقیق تطبیق می کند (ساروخانی ،1370).
جامعه آماری پژوهش حاضر را 4200 نفر از دانش آموزان دختر دوره متوسطه شهر در آموزش و پرورش تشکیل می دهد.
 
روش نمونه گیری و حجم نمونه
حجم نمونه بر اساس جدول كرجسي و مورگان محاسبه شده است براين اساس با توجه به سطح اطمينان95/0 و اشتباه مجاز05/0 همبسته با آماره مجذور كاي ،حجم نمونه 100 نفر تعيين شده است. 
  روش نمونه گيري ، خوشه اي چند مرحله اي انتخاب شد ،چون واريانس درون خوشه ها زياد و بين خوشه ها كم است در جامعه اي كه بزرگ باشد ،واريانس متغير مورد نظر در واحد هاي نمونه گيري كه بعنوان خوشه معرفي مي شوند زيا د و بين خوشه ها كم است ،از این رو معمولاً از روش نمونه گيري تصادفي ..خوشه اي استفاده مي شود در اين روش مي توان اطمينان حاصل نمود كه از هر طبقه جامعه آماري ،نمونه هاي با تعداد كافي انتخاب شده است (دلاور،1384).
 
 
فصل چهارم تحلیل یافته ها
مقدمه: هدف از انجام اين پژوهش بررسي رابطه بين افسردگی  وناسازگاری در بین  دانش اموزان مي باشد. بدين منظور تعداد 100 نفر از دانش آموزان دختر بصورت تصادفي انتخاب شدند و پرسشنامه افسردگی بک، و سازگاری بل  برروي انان اجرا گرديد. در نهايت داده هاي پژوهش با نرم افزار كامپيوتري(SPSS) مورد تجزيه و تحليل اماري قرار گرفت. نتايج تجزيه و تحليل اماري در دو قسمت جداگانه امار توصيفي و امار استنباطي در اين فصل مورد بررسي قرار مي گيرد. در اين پژوهش از روش هاي اماري توصيفي (ميانگين، واريانس، انحراف معيار) و ضريب همبستگي پيرسون استفاده شده است.
 
متغیر افسردگی:
ميانگين، واريانس، انحراف معيار و انحراف استاندارد افسردگی دانش آموزان دختر در جدول4-1 ارائه شده است.
 
فصل پنجم  نتیجه گیری و پیشنهادات
 
خلاصه پژوهش 
بحث نتیجه گیری
محدودیت ها
                                                                                                          
هدف از انجام اين پژوهش بررسي رابطه بين افسردگی  وناسازگاری در بین  دانش اموزان مي باشد. بدين منظور تعداد 100 نفر از دانش آموزان دختر بصورت تصادفي انتخاب شدند و پرسشنامه افسردگی بک، و سازگاری بل  برروي انان اجرا گرديد. در نهايت داده هاي پژوهش با نرم افزار كامپيوتري(SPSS) مورد تجزيه و تحليل اماري قرار گرفت. در اين بخش به تحليل و بررسي يافته هاي پژوهش مي پردازيم. بدين ترتيب محقق با طرح سولات پژوهش و ارائه نتايج و يافته هاي آماري به بررسي، تحليل و ارزيابي داده ها پرداخته و در مرحله نهايي به بيان محدوديت هاي پژوهش اقدام نموده است و سپس به زمينه هاي كاربرد نظري و عملي يافته ها اشاره کرده است.
 
بحث و نتیجه گیری
بين افسردگی با رفتار ناسازگاری دانش آموزان رابطه وجود دارد.
نتايج نشان داد كه بين افسردگی با ناسازگاری دانش آموزان رابطه معناداري وجود دارد بطوریکه میزان همبستگی بین افسردگی و نا سازگاري  برابر(749/0=r) است. و در سطح معناداری (5%) معنادار است.بنابر این با 95 درصد اطمینان می توان نتیجه گرفت بین افسردگی و نا سازگاري  رابطه معنادار وجود دارد.
نتايج پژوهش حاضر با يافته هاي تادزونل( 2002،به نقل از ارجمند، 1385) مبني براينكه افرادي كه داراي افسردگی بالا هستند از ناسازگاری بالایی برخوردارند، همسو مي باشد.
شاملو( 1382) معتقد است که رفتارهای که نمود افسردگی در شخص را نشان می دهند در افراد متفاوت است که این امر ناشی از جنسیت نمی باشد بلکه می توان آن را ناشی از تفاوتهای درون فردی دانست. این بدان معنا ست که دو مرد و یا دو زن در قیاس با یکدیگر( همجنس) دراین مقوله رفتارهای متفاوتی را نشان دهند.
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 50هزار تومان
قیمت : 20 هزار تومان

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 121
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 724
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 40
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,848
 • بازدید ماه : 13,123
 • بازدید سال : 104,912
 • بازدید کلی : 767,243
 • کدهای اختصاصی