loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع : بررسی رابطه ی بازنشستگی با میزان افسردگی فرهنگیان زن   بررسی رابطه ی بازنشستگی با میزان افسردگی فرهنگیان دانلود پایان نامه روانشناسی با موضوع افسردگی افراد بیکار دانلود پایان نامه بررسی افسردگی افراد بازنشسته قالب فایل : word  تعداد 91 صفحه به همراه تجزیه و تحلیل داده ها و نمودار و جداول مربوطه   چکیده : هدف از انجام اين پژوهش بررسی رابطه ی بازنشستگی با میزان افسردگی فرهنگیان زن   باشد.روش انجام پژوهش، از نوع همبستگی بوده است.جامعه…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 286 یکشنبه 17 مرداد 1395 نظرات ()

دانلود پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع : بررسی رابطه ی بازنشستگی با میزان افسردگی فرهنگیان زن  

بررسی رابطه ی بازنشستگی با میزان افسردگی فرهنگیان دانلود پایان نامه روانشناسی با موضوع افسردگی افراد بیکار دانلود پایان نامه بررسی افسردگی افراد بازنشسته

قالب فایل : word  تعداد 91 صفحه
به همراه تجزیه و تحلیل داده ها و نمودار و جداول مربوطه
 
چکیده : هدف از انجام اين پژوهش بررسی رابطه ی بازنشستگی با میزان افسردگی فرهنگیان زن   باشد.روش انجام پژوهش، از نوع همبستگی بوده است.جامعه اماری بازنشستگان فرهنگی بوده اند. بدين منظور تعداد 30 نفر از بازنشستگان بصورت نمونه گیری دردسترس انتخاب شدند و ،پرسشنامه افسردگی بک  اجرا گرديدو به منظور تحلیل یافته های پژوهش از آزمون همبستگی پیرسون،و استفاده شد.تحلیل یافته ها نشان دادکه میزان همبستگی بین بازنشستگی و افسردگی معلمان برابر(749/0) است. و در سطح معناداری (05/0) معنادار است.بنابر این با 95 درصد اطمینان می توان نتیجه گرفت بین بازنشستگی و افسردگی معلمان رابطه معنادار وجود دارد .
 
فصل اول کلیات تحقیق
مقدمه : بازنشستگی روز به روز مسئله بزرگي در كشورهاي در حال پيشرفت و پيشرفته مي شود . بخصوص افراد بازنشسته و طرز زندگي آنان اكثراً مسائل رواني ، اجتماعي ، فرهنگي و اقتصادي پيش مي آورند . 
دوران بازنشستگی از نظر بهداشت رواني بسيار حائز اهميت است و از نظر پيشگيري بايد بخاطر داشت كه معمول ترين بيماري هاي رواني در افراد بازنشستگی عبارتند از : پسيكوزهاي پيري ، اختلالات رواني ناشي از اختلالات عروقي ، كمبود اكسيژن و از بين رفتن فعاليت هاي عادي در مغز كه با كم شدن روابط اجتماعي ، از دست دادن مسئوليت ، تربيت دختران و پسران ، ازدواج وجدا شدن آنها ، بازنشسته شدن و از دست دادن نزديكان و اطرافيان توأم مي گردد . 
 
بیان مساله : فرد مسن فردي است قابل احترام ، و بايستي مسولیت های مناسب و درخور استعداد داشته تا احساس كند كه هنوز فردي مفيد براي جامعه است . 
 مي توان گفت : دنيا با تفكر سالمندان و حركت جوانان اداره مي شود . و به افراد جوان ، بايستي آموزش داد كه با افراد پير ، چه روشي داشته باشند و چگونه از تجربيات آنها استفاده  كنند و همچنين آموخت ، كه روزي آنها نيز پير خواهند شد . افراد بايد در همان جواني ، به يادگيري حرفه اي مخصوص و مورد علاقه بپردازند ، تا پشتوانه اي براي زندگي آينده بشود ، و با جرات تمام وارد مرحله طبيعي زندگي كه پيري است بشوند .
 
اهمیت وضرورت تحقیق : بعضي ها بازنشستگي را بعنوان نقش بي نقشي توصيف كرده اند. در جامعه اي كه اساس آن بر كار بعنوان يك ارزش اخلاقي نهاده شده است، حركت از يك نقش فعال  در يك روز بهنقش بي نقشی در روز ديگر اين باور را برمي انگيزدكه بازنشستگي منجر به بيماري روحي و جسمي و بعضي وقت ها مرگ زودرس مي شود. براي بسياري كار يعني زندگي و بيكاري ، مرگ در عينزنده بودن است.واكنش شخص به بازنشستگي و روش مواجه وي با آن ، اثر مهمي روي سلامت رواني دارد . در صورتيكه فرد احساس مي كند ، كه كار او تمام شده است و او ديگر قادر به انجام  فعاليت مفيد نيست در اين صورت زمينه براي كج خلقي ، بي تفاوتي ، افسردگي ديده مي شود . بنابراين موضوع از اين جهت حائز اهميت است كه ما ميزان افسردگي را در افراد بازنشسته در این  تحقيق بررسي  كنيم . 
 
هدف  تحقيق :  هدف کلی از این تحقیق تعیین رابطه باز نشستگی  با افسردگیمعلمان زن می باشد.
 
فصل دوم ادبیات و پیشینه تحقیق :
تاریخچه ی افسردگی : اين اختلال از زمان بابلي ها مورد شناسايي قرار گرفته بود. کلمه ي ""Depression يا افسردگي از عبارت لاتين Deprimere به معناي در هم فشرده شدن گرفته شده است. از اين رو افسردگي به معناي احساس در هم فشرده شدن روح، غم يا بي ارزشي است. در اواخر قرون وسطي، رهبران مذهبي اروپا بر اين عقيده بودند که افسردگي به واسطه ي نفوذ و تسلط ارواح شيطاني بر انسان به وجود مي آيد. مارتين لوتر، اصلاح طلب مذهبي آلماني نوشت:"تمامي سنگيني روح و ماليخوليا از شيطان سرچشمه مي گيرد". در واقع همين  اصطلاح ماليخوليا  يا ملانکوليا، به افراد افسرده اشاره داشت و چنين افرادي جن زده، شيطاني، ماليخولياي يا ملانکوليک خوانده مي شدند. به همين دليل ساليان دراز افسردگي، با روش هايي مانند شلاق زدن(براي خارج کردن ارواح شيطاني و جن)، حجامت، جن گيري و سال هاي اخير با دوش گرفتن آرامش بخش تحت درمان قرار مي گرفت. در نهايت با کشف داروي ضد افسردگي در دهه ي 60 ميلادي  و تسکين افسردگي با تجويز اين داروها، کم کم روش هاي خرافي بر چیده شد(بدلی ،1390، )
 
 
دانلود پایان نامه با موضوع تاثیر بازنشستگی افراد در افسردگی انان
پایان نامه رشته روانشناسی  با موضوع:
بررسی رابطه ی بازنشستگی با میزان افسردگی فرهنگیان زن  
به همراه جداول و نمودارهای مربوطه و تجزیه و تحلیل داده ها
قالب فایل : word  --- تعداد 98 صفحه
 
 
 
فصل سوم روش تحقیق
روش تحقیق
از نظر کاربرد  : کاربردی
از نظر هدف : شبه تجربی  
جامعه آماری: 
جامعه آماری شامل30 نفر از افراد بازنشسته  فرهنگی زن تاحیه مي باشد  . 
نمونه و روش نمونه گیری : 
نمونه مورد تحقيق متشكل از30  نفر از افراد بازنشسته فرهنگی زن   شهر می باشندانتخاب نمونه مورد تحقيق با استفاده از روش انتخاب دسترس صورت گرفته است . 
 
روش تجزیه و تحلیل داده ها : 
در این پژوهش از روشهای آمار توصیفی ( تنظیم جدول داده ها ، محاسبۀ میانگین ، انحراف استاندارد ، میانه ، نما ) استفاده شده است . به منظور پاسخگویی به فرضیه های پژوهش از روشهای آمار استنباطی به عنوان روشهای اصلی تحلیل داده ها استفاده شد . از جمله روشهای استنباطی مورد استفاده عبارتند از ضريب همبستگي پيرسون(r) بوده است.
 
 
فصل چهارم تحلیل یافته ها
 
مقدمه: هدف از انجام اين پژوهش بررسي رابطه بين بررسی رابطه ی بازنشستگی با میزان افسردگی فرهنگیان زن   مي باشد. بدين منظور تعداد 30 نفر از بازنشستگان  بصورت دردسترس انتخاب شدند و پرسشنامه افسردگی بک، برروي انان اجرا گرديد. در نهايت داده هاي پژوهش با نرم افزار كامپيوتري(SPSS) مورد تجزيه و تحليل اماري قرار گرفت. نتايج تجزيه و تحليل اماري در دو قسمت جداگانه امار توصيفي و امار استنباطي در اين فصل مورد بررسي قرار مي گيرد. در اين پژوهش از روش هاي اماري توصيفي (ميانگين، انحراف معيار و خطاي استاندارد) و ضريب همبستگي پيرسوناستفاده شده است.
 
فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات
 
در پژوهش حاضر براي بررسي رابطه بين افسردگی با بازنشستگی انجام شده است براي جمع اوري داده ها پرسشنامه افسردگی بک برروي بازنشستگان اجرا شد. براي تجزيه و تحليل داده ها از نرم افزار SPSS استفاده شد. در اين پژوهش از روش هاي آماري ضريب همبستگي پيرسون استفاده شد. در اين بخش به تحليل و بررسي يافته هاي پژوهش مي پردازيم. بدين ترتيب محقق با طرح سولات پژوهش و ارائه نتايج و يافته هاي آماري به بررسي، تحليل و ارزيابي داده ها پرداخته و در مرحله نهايي به بيان محدوديت هاي پژوهش اقدام نموده است و سپس به زمينه هاي كاربرد نظري و عملي يافته ها اشاره کرده است.
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 50هزار تومان
قیمت : 15 هزار تومان
 
دانلود پایان نامه رشته روانشناسی - بازنشستگی و افسردگی افراد بازنشسته
پایان نامه رشته روانشناسی 
با موضوع:
بررسی رابطه ی بازنشستگی با میزان افسردگی فرهنگیان زن  
 
قالب فایل : word  --- تعداد 98 صفحه
به همراه جداول و نمودارهای مربوطه و تجزیه و تحلیل داده ها
 
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط محمدجواد رضایی در تاریخ 1395/5/17 و 19:40 دقیقه ارسال شده است

خیلی خوب بود.من رفتم انقلاب فقط تجزیه و تحلیل یک پروژه را صد تومن میخواستن.این پایان نامه با این قیمت و به این کاملی حرف نداره.
پاسخ : ممنون از لطفتون


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 124
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 776
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 41
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,900
 • بازدید ماه : 13,175
 • بازدید سال : 104,964
 • بازدید کلی : 767,295
 • کدهای اختصاصی