loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پايان‌نامه  اماده  كارشناسي ارشد رشته روانشناسی با موضوع : اثر بخشی آموزش  درمان مبتنی بر بهوشیاری دانشجویان بر میزان سلامت روان و استرس   تعاریف سلامت روان و ابعاد آن  تفاوتهای فردی در مقابله با فشار روانی پایان نامه شکلهای سازگاری با هیجانهای استرس , پایان نامه رابطه سلامت روان و سبکهای مقابله با استرس پایان نامه اثر بخشی آموزش درمان مبتنی بر بهوشیاری  اثر بخشی آموزش درمان مبتنی بر بهوشیاری دانشجویان بر میزان سلامت روان و استرس ,چشم انداز یا مدل عصب…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 270 یکشنبه 17 مرداد 1395 نظرات ()

دانلود پايان‌نامه  اماده  كارشناسي ارشد رشته روانشناسی با موضوع : اثر بخشی آموزش  درمان مبتنی بر بهوشیاری دانشجویان بر میزان سلامت روان و استرس 

 تعاریف سلامت روان و ابعاد آن  تفاوتهای فردی در مقابله با فشار روانی پایان نامه شکلهای سازگاری با هیجانهای استرس , پایان نامه رابطه سلامت روان و سبکهای مقابله با استرس پایان نامه اثر بخشی آموزش درمان مبتنی بر بهوشیاری  اثر بخشی آموزش درمان مبتنی بر بهوشیاری دانشجویان بر میزان سلامت روان و استرس ,چشم انداز یا مدل عصب شناختی بهوشیاری خود کارآمدی و خود مدیریتی , مکانیزم های دخیل در بهوشیاری ,

چکیده:
پژوهش حاضر با عنوان اثر بخشی آموزش مبتنی بربهوشیاری در سلامت روان و استرس دانشجویان انجام شده است. در اين پژوهش از روش شبه آزمایشی ( پیش آزمون ، پس آزمون با گروه کنترل) استفاده شده است .جامعة آماري اين تحقيق،کلیه دانشجویان دانشگاه بوده اند، كه  مشغول به تحصيل بوده‌اند. روش نمونه‌گيري در اين پژوهش از نوع تصادفي بود.ابزار گرداوری اطلاعات پرسشنامه سلامت روان معنوی پور(1391) و استرس (DASS21(بوده است. به منظور نمونه گیری ابتدا تعداد 150 پرسشنامه توزیع گردید و  30 نفراز کسانیکه کمترین نمره را به دست اورده اند بصورت تصادفی در دو گروه 15نفره ازمایش وکنترل جایگزین شدند. تجزيه و تحليل داده ها با استفاده ازاز آزمون كوواريانس استفاده شد. تحلیل کواریانس نشان داد که آموزش درمان مبتنی بر بهوشیاری  بر افزایش سلامت روان و کاهش استرس دانشجویان موثر بوده است.  همچنین نتایج کواریانس نشان داد که در خرده مقیاس های سلامت روان(  امید (415/17=(27/1)F )، پذیرش خود (119/28=(27/1)F ) ،تسلط بر محیط(715/14=(27/1)F ) ،خودمختاری(187/8=(27/1)F )،هدف در زندگی(411/9=(27/1)F ) ،مثبت اندیشی(219/25=(27/1)F ) ،ارتباط مثبت(612/21=(27/1)F ) ،اعتماد به نفس(214/9=(27/1)F )) در سطح معناداري (05/0>P ) نشان مي دهد كه روش اموزش بهوشیاری  باعث تغيير در گروهها شده است .و با 95 درصد اطمینان مي توان گفت كه روش اموزش بهوشیاری بر افزایش خرده مقیاسهای سلامت روان ( امید، افزایش پذیرش خود ،تسلط بر محیط ،خودمختاریهدف در زندگی ،مثبت اندیشی ،ارتباط مثبت ،اعتماد به نفس ) دانشجویان موثر بوده است. 
 
پایان نامه اثر بخشی آموزش درمان مبتنی بر بهوشیاری سلامت و استرس دانشجویان
پايان‌نامه  كارشناسي ارشد رشته روانشناسی
با موضوع :
اثر بخشی آموزش  درمان مبتنی بر بهوشیاری دانشجویان بر میزان سلامت روان و استرس
 
به همراه ضمائم فرایند جلسات اموزشی در طی دوره پایان نامه 
و نمودار و جداول مربوطه به همراه تجزیه داده ها 
قالب فایل : word  --- تعداد 140 صفحه
 
فهرست مطالب
عنوان  
چکیده  1 
فصل اول: کلیات پژوهش
مقدمه 3
بيان مسأله 6
اهمیت و ضرورت تحقیق 9
اهداف تحقیق 10
فرضیه های  تحقیق 10
تعاریف اصطلاحات 10
فصل دوم: ادبیات و پیشینه تحقیق
بخش اول: بهوشیاری  14
مفاهیم بهوشیاری  14
مولفه های سه گانه بهوشیاری  15
مکانیزم های دخیل در بهوشیاری  16
نظم بخشی فیزیولوژیکی  17
نظم بخشی هیجانی  18
مواجهه و پذیرش  19
آگاهی فراشناختی 20
فقدان چسبندگی 21
خود کارآمدی و خود مدیریتی 21
توجه متمرکز برخود 22
چشم انداز یا مدل عصب شناختی بهوشیاری 23
کاربردهای بالینی بهوشیاری 26
بخش دوم : سلامت روان
تعاریف سلامت روان   و ابعاد آن 26
مفهوم سلامت روان 27
 اهميت و تعاريف سلامت روان 28
سلامتی و بیماری 29
ديدگاه‌هاي مختلف دربارة سلامت روان 31
مكتب شناختي 33
نظرية عمل مستدل 34
نظريه‌ي انسان بالغ آلپورت 35
نظرية انسان با كنش كامل راجرز 35
نظريه موري 36
نظريه انسان خواستار تحقق خويشتن مزلو 37  
نظریه جرج کلی 37 
نظريه انسان فرديت يافته يونگ 37
نظریه فروید 38
نظريه‌ي آبراهام مازلو 38
نظريه اريكسون 40
نظريه انسان اين مكاني و اين زماني پرلز 40
نظريه انسان غير محدود داير 42
شخصیت و بیماری 43
مدل زیستی پزشکی 44
ارزیابی مدل زیستی پزشکی 45
مدل زیستی روانی اجتماعی سلامت 46
نقش عوامل زیستی 47
نقش عوامل روانی 47
نقش عوامل اجتماعی 48
مدل جدید سلامت 48
بخش سوم: استرس
تعاریف 50
تاریخچه تحول نظريه هاي استرس 52
پيشايند هاي استرس 55
عوامل محيطي 55
راهبردهاي درماني استرس 56
درمانهاي مبتني بر مهارتهاي مقابله با استرس 59
درمانهاي مبتني بر حل مسئله 60
آرميدگي 60
دیدگاههای نظری درباره مفاهیم مقابله 61
نظریه سازگاری رفتاری اجتماعی 61
نظریه روان تحلیلی و رشد شخصی 62
علل ایجاد کنندۀ استرس 63
اثرات استرس برروی سلامت 65
تفاوتهای فردی در مقابله با فشار روانی 69
شکلهای سازگاری با هیجانهای استرس 73
سبکهای دفاعی برای مقابله با فشار روانی 76
رابطه سلامت روان و سبکهای مقابله با استرس 77
بخش چهارم: پیشینه پژوهش 77
فصل سوم: روش تحقیق
روش تحقیق 89
جامعه اماری 89
روش نمونه گیری و حجم نمونه 89
فرایند جلسات آموزشی 90
طرح پژوهش 102 
ابزار گرد آوری داده ها 102
روش تجزیه وتحلیل داده ها 104
فصل چهارم: تحلیل داده ها
 شاخص های توصیفی   106
آزمون فرضیه  117
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری
بحث و نتیجه گیری 123
 محدوديتها  126
 پيشنهادات  126
منابع  128
ضمایم  130
 
فصل اول کلیات تحقیق
مقدمه : امروزه پیشرفت صنعت و تکنولوژی در میان جوامع انسانی،قدرت و ثروت را افزایش داده است  ولی امکان زندگی با آرامش و صلح و اطمینان را از انسان سلب کرده و در حقیقت کیفیت فدای کمیت شده و اعتدال و تناسب کنار رفته و مشکلات عصبی روانی و روان تنی ،جانشین آن شده است.عواقب فیزیکی و روان شناختی چنین مشکلاتی ،توانایی برای عملکرد در خانواده ،جامعه و محل کار را مختل کرده و در بسیاری از موارد باعث از هم پاشیدگی خانواده ها،سوء مصرف مواد،خودکشی،بی کاری،فقر، و انزوای اجتماعی می گردد.در حالی که بسیاری از این عواقب بحرانی با توجه مسائل مربوط به بهداشت روان و حمایت به موقع افراد،قابل پیشگیری است(هرمن ،2008).
 
فصل دوم ادبيات و پیشینه تحقيق
در این فصل محقق برآن شده است تا ازدیدگاههای نظری و پیشینه مطالعاتی تحقیق آنچنان که در خور و شایسته موضوع در حوزه روانشناسی می باشد صحبت به میان آورد به همین منظور این فصل به چهارقسمت تقسیم شده است . در بخش اول مفاهیم و مبانی سلامت روان مورد بحث قرار گرفته است. در بخش دوم به استرس پرداخته شده است ودرادامه به مبحث درمان مبتنی بر بهوشیاری اشاره شده است در بخش چهارم محقق از سوابق مطالعاتی متناسب با موضوع به عنوان یک بخش مجزا  استفاده کرده است. 
 
فصل سوم روش تحقیق
مقدمه : در این فصل جزییات پژوهش شامل نوع مطالعه ،جامعه و نمونه پژوهش ،معیارهای انتخاب افراد مورد مطالعه، حجم نمونه و روش نمونه گیری مورد بحث قرار خواهد گرفت. همچنین به شرح محيط پژوهش، متغیرها و نحوه سنجش آنها  ، ابزار آزمون ،روایی و پايايي ابزار، روش اجرای پژوهش و آزمونهاي آماري پرداخته می شود.
روش تحقیق : در اين پژوهش از روش شبه آزمایشی ( پیش آزمون ، پس آزمون با گروه کنترل) استفاده شده است .
 
روش نمونه گیری و حجم نمونه :
روش نمونه‌گيري در اين پژوهش از نوع در دسترس بوده است. بدين صورت كه در اين پژوهش 150 نفرازدانشجویان به طور تصادفي انتخاب  شدند و پرسشنامه سلامت روان وپرسشنامه  استرس به عنوان پیش آزمون روی انها اجرا گردید . سپس 30 نفراز کسانیکه کمترین نمره را به دست اورده بوده اند بصورت تصادفی در دو گروه 15نفره ازمایش وکنترل جایگزین شده اند.
گروه آزمايش، آموزش بهوشیاری  را در8 جلسه 90دقیقه ای دريافت كرد درحاليكه گروه كنترل هيچگونه آموزشي دريافت نکرده است. سپس از هر دو گروه پس آزمون گرفته شد تا نتايج دو گروه با هم مقايسه شود.
 
فرایند جلسات آموزشی
در این مرحله آزمودنی‌های گروه‌آزمایشی در معرض کاهش استرس و افزایش سلامت روانی  مبتنی بر بهوشیاری (بهوشیاری ذهن) طبق ساختار ذیل قرار می‌گیرند. لازم به ذكر است كه گروه كنترل، هيچ نوع كاربندي آزمايشي را دريافت نمي‌كند و فقط در شرايط پيش‌آزمون و پس‌آزمون شركت دارد .
جلسات آموزشی به صورت هفتگی است . محتوای برنامه هایی که یاد گرفته می شوند به شرح ذیل می باشد:
تمرکز : یعنی توانایی نظم بخشی و حفظ توجه به یک کانون خاص ، اصلی ترین عنصر بهوشیاری  است . تمرکز در بهوشیاری  کیفی و مقاوم است و به جای اینکه جزء جزء باشد بر کانون خاصی متمرکز است.
 
روش تجزیه وتحلیل داده ها
در پژوهش حاضر براي توصيف ويژگي‌هاي آزمودني‌ها از آمار توصيفي (جدول- نمودار- ميانگين انحراف استاندارد) استفاده شد. با توجه به طرح تحقيق كه طرح دو گروهي با پيش آزمون- پس آزمون با گروه كنترل مي‌باشد، براي تائيد فرضيه‌ها از آزمون تحليل كوواريانس استفاده  شد. 
 
فصل چهارم تجزيه و تحليل داده‌ها
4-1 مقدمه : درهر پژوهش تحلیل نتایج به دست آمده از مرحله گردآوري اطلاعات یکی از مهمترین کارها است، چرا که دستاورد تحقیق چند ماهه و حتی چند ساله محقق که حاصل مطالعات نظری، پیشینه پژوهش‌های دیگر، تهیه ابزار گردآوري داده‌ها، رفتن به میدان و جمع‌آوري اطلاعات می باشد، درآزمون گذاشته می‌شود و برای او آشكارمی‌شود که پیش ‌فرض‌های حاصل از مطالعاتش تا چه حد معتبر و دقیق بوده‌اند(هومن،1382).
در این مطالعه که با هدف بررسی اثر بخشی آموزش  درمان مبتنی بر بهوشیاری دانشجویان بر میزان سلامت روان و استرس انجام شد، داده های به دست آمده از پرسشنامه های مذکور استخراج شد.این بخش از پژوهش به دو قسمت تقسیم شده است: 
1- توصیف داده‌ها          2- تحلیل داده‌ها
 
فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات
5-1 مقدمه: هدف از انجام اين پژوهش تعیین اثربخشی آموزش بهوشیاری بر کاهش استرس  وافزایش سلامت روان دانشجویان مي باشد. بدين منظور تعداد 30 نفر از نمونه موردنظر در دو گروه کنترل و ازمایش جایگزین  شدند و پیش آزمون بر روی دو گروه انجام شد و سپس گروه ازمایش  تحت آموزش جلسات  بهوشیاری  در 8 جلسه قرار گرفت و سپس پس آزمون در بین دو گروه اجرا گردید و در نهايت داده هاي پژوهش مورد تجزيه و تحليل اماري قرار گرفت. در این فصل به بحث و نتیجه گیری و پیشنهادات و محدودیت ها اشاره می شود.
 
متن فوق تنها خلاصه ای از پایان نامه بوده و برای دریافت کامل ان بر گزینه خرید کلیک و دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 50هزار تومان
قیمت : 30 هزار تومان
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط شهلا ستوده در تاریخ 1395/5/17 و 19:39 دقیقه ارسال شده است

با سلام .پایاننامه را با ترس خرید و دانلود کردم.چون چندین بار سرم کلاه رفته در خرید اینترنتی.ولی واقعا پایان نامه شما کامل بود از همه نظر.همچنین که با فرمت ورد بود.
من موضوعاثر بخشی اموزش بر سلامت و استرس دانشجویان را دانلود کردم.خیلی بیشتر از اینها که پرداخت کردم برام ارزش داشت.
پاسخ : سایت ما با پشتیانی کامل در خدمت دانشجویان بوده و هست و جای هیچ نگرانی نیست.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 125
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 826
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 42
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,950
 • بازدید ماه : 13,225
 • بازدید سال : 105,014
 • بازدید کلی : 767,345
 • کدهای اختصاصی