loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پایان نامه اماده با موضوع رابطه اهمال‌کاری تحصیلی و خود پنداره با انگیزش پیشرفت در دانشجویان دانلود پایان نامه رابطه اهمال کاری تحصیلی و خود پنداره با انگیزش پیشرفت در دانشجویان تعیین سهم اهمال‌کاری و خود پنداره در پیش بینی انگیزش پیشرفت در دانشجویان   پایان نامه رابطه خودکارآمدی با پیشرفت تحصیلی در دانشجویان , تعیین رابطه بین خود پنداره با انگیزش پیشرفت در دانشجویان , پایان نامه با موضوع اهمال کاری تحصیلی دانلود پایان نامه تاثیر اهمال‌کاری تحصیلی پایان نامه روانشناسی…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 533 چهارشنبه 28 مهر 1395 نظرات ()

دانلود پایان نامه اماده با موضوع رابطه اهمال‌کاری تحصیلی و خود پنداره با انگیزش پیشرفت در دانشجویان

دانلود پایان نامه رابطه اهمال کاری تحصیلی و خود پنداره با انگیزش پیشرفت در دانشجویان تعیین سهم اهمال‌کاری و خود پنداره در پیش بینی انگیزش پیشرفت در دانشجویان   پایان نامه رابطه خودکارآمدی با پیشرفت تحصیلی در دانشجویان , تعیین رابطه بین خود پنداره با انگیزش پیشرفت در دانشجویان , پایان نامه با موضوع اهمال کاری تحصیلی دانلود پایان نامه تاثیر اهمال‌کاری تحصیلی پایان نامه روانشناسی با موضوع رابطه ی اهمال کاری تحصیلی و خودتنظیمی با عملکرد تحصیلی , رابطه ویژگیهای شخصیتی و کمالگرایی با اهمالکاری ,

 
فهرست مطالب
فصل اول : کلیات پژوهش
مقدمه      
بيان مسئله 
اهميت و ضرورت انجام پژوهش 
اهداف پژوهش 
فرضيه هاي پژوهش 
تعاريف اصطلاحات 
فصل دوم : مبانی نظری پژوهش    
 
فصل سوم : روش شناسی پژوهش  
روش پژوهش 
جامعه آماری 
نمونه آماری و حجم نمونه 
ابزار جمع آوری داده ها 
تجزیه و تحلیل داده ها 
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها 
تحلیل توصیفی 
تحلیل استنباطی 
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری 
بحث و نتیجه گیری 
محدودیت های پژوهش 
پیشنهادهای پژوهشی 
پیشنهادات کاربردی 
منابع فارسی 
منابع لاتین 
 
 
  فهرست جداول
 
جدول شماره  1 – 4 ..................................................................
جدول شماره  2 – 4. .................................................................
جدول شماره  3 – 4......................................................................
جدول شماره  4 – 4 ...................................................................
جدول شماره  4 – 5 ..................................................................
جدول شماره  4 – 6...................................................................
جدول شماره  4 – 7.............................................................
 
چکیده :  
هدف کلي پایان نامه حاضر تعیین سهم  اهمال‌کاری و خود پنداره  در پیش بینی انگیزش پیشرفت در دانشجویان می باشد.تحقيق حاضر به روش همبستگي انجام شده است. جامعه آماري شامل کليه دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی  است و تعداد 150 نفر نمونه مورد نظر از دانشجویان دختر و پسر مورد بررسی قرار گرفته اند. در این تحقیق بنابر ماهیت آن از تحلیل استنباطی(همبستگی پیرسون، و رگرسیون چند متغیره )برای آزمون فرضیه ها استفاده شده است.تحلیل یافته ها نشان داد که با  95 درصد اطمینان می توان گفت بین اهمال‌کاری‌تحصیلی و خود پنداره رابطه منفی معنار دار وجود دارد. به بیان دیگر با بالاتر بودن نمره اهمال‌کاری نمره خود پنداره پایین‌تر می‌آید. این یافته در مورد رابطه بین اهمال‌کاری تحصیلی و انگیزش پیشرفت نیز صادق است. یعنی بین اهمال‌کاری‌تحصیلی و انگیزش پیشرفت رابطه منفی معنار وجود دارد. همچنین تحلیل داده ها نشان داد که با 95 درصد اطمینان می توان گفت  که بین خودپنداره و انگیزش پیشرفت رابطه مثبت معنار وجود دارد. تحلیل رگرسیون نیز نشان داد كه اهمال کاری و خودپنداره 314/0 واريانس انگیزش پیشرفت را پيش بيني مي كند و مقايسه ضرايب رگرسيون استاندارد نشان مي دهد كه اهمال کاری (489/0-=Beta) سهم بيشتري در پيش بيني انگیزش پیشرفت دانشجويان دارد. قابل ذكر است كه با توجه به بتاي محاسبه شده و از آنجا كه رابطه خودپنداره با انگیزش پیشرفت مثبت مي باشد مي توان نتيجه گرفت كه هر چه ميزان خودپنداره بيشتر باشد نمره انگیزش پیشرفت بیشتر است و بالعكس.
 
فصل اول کلیات تحقیق
 
• مقدمه
• بیان مسئله
• اهميت و ضرورت انجام پژوهش
• هدفهاي پژوهش 
• پرسشهاي پژوهش 
• تعاریف واژگان پژوهش 
 
مقدمه :انگيزش پیشرفت یکی از موضوعات روانشناختي است که توجه بسياري از روانشناسان و متخصصان تعليم و تربيت را به خود معطوف داشته‌است.در اين ميان شناسايي عوامل مهم و مؤثر در انگيزش پیشرفت در ارتباط با ويژگيهاي آموزشگاهي و اجتماعي افراد کمک شايان توجهي به بهبود وضعيت تحصيلي دانشجویان خواهدکرد. انگيزش درواقع محرک اصلي و انرژي بخش رفتار مي‏باشد (گيچ  و برلاينر ، 1994 ، به نقل از سیف، 1384) و اگر عوامل مؤثر در ايجاد انگيزش تحصيلي شناخته و از آنها به نحو مطلوب استفاده شود، موفقيتهاي شايان توجهي در فرايند آموزش و يادگيري و مهمتر از همه در استمرار يادگيري ايجاد خواهدشد.
انگیزش پیشرفت  عبارت است از نیروی انجام دادن خوب کارها نسبت به استانداردهای عالی (مک‌کللند  و اتکسنیون ،1968 نقل از سیف، 1384) این مؤلفان با مطالعه ماهیت انگیزش پیشرفت در چهل سال اخیر، نیاز پیشرفت را اینگونه تعریف می‌کنند: جستجو کردن موفقیت در رقابت با استانداردهای عالی. فرد دارای انگیزش پیشرفت نیرومند می‌خواهد تا در برخی از تکالیف چالش‌انگیز موفق شود (سیف، 1384).
 
بیان مساله
مطالعات زیادی به ارتباط قابل ملاحظه بین انگیزش پیشرفت و خود پنداره اشاره کرده‌اند و وجود خود پنداره را موثر بر انگیزش پیشرفت معرفی کرده‌اند. به عنوان نمونه هاوت  وسیدنی (2006 ،به نقل از  شهرابی،1390) در تحقیق خود به اثرگذاری خود پنداره بر انگیزش پیشرفت تحصیلی فراگیران اشاره کرده‌اند.خود پنداره به مثابه آگاهی از هستی وجود شخص یا نیروی فراتر از جنبه های مادی زندگی است و احساس عمیقی از وحدت و پیوند با درون را به وجود می آورد. نگاه مثبت به خود می تواند تاثیر بسزایی در سلامت روانی، جسمی، رضایت از زندگی و سرزنده بودن داشته باشد (اکستین و کرن، 2008 به نقل از  صاحبی،1390)  
 
اهداف پژوهش 
کلی:
هدف کلي پژوهش حاضر تعیین سهم  اهمال‌کاری و خود پنداره  در پیش بینی انگیزش پیشرفت در دانشجویان می باشد.
اهداف فرعی
- تعیین رابطه بین اهمال کاری با انگیزش پیشرفت دانشجویان.
- تعیین رابطه بین خود پنداره با انگیزش پیشرفت در دانشجویان.
 
فرضیه های پژوهش
فرضیه اصلی
1- بین خود پنداره و اهمال‌کاری تحصیلی با انگیزش پیشرفت دانشجویان رابطه وجود دارد.
فرضیه های   فرعی
1- بین اهمال کاری و انگیزش پیشرفت  دانشجویان رابطه وجود دارد.
2- بین خود پنداره  و انگیزش پیشرفت دانشجویان رابطه وجود دارد.
میزان انگیزش پیشرفت دانشجویان بوسیله خود پنداره  و اهمال کاری تحصیلی آنان قابل پیش بینی است. 
 
فصل دوم مبانی نظری و ادبیات پژوهش
ادبیات تحقیق
بخش اول : اهمال‌کاری
در یک اپرا خواننده‌ای جوان با صدایی می‌خواند «فردا را دوست دارم زیرا روز دیگری است». در حقیقت، فردا استعاره‌ای برای آینده است و خواننده جوان امیداور است فردا چیزی بهتر و روشن‌تر از مسایل ناراحت کننده امروز را در خود داشته باشد. به خوبی احساس می‌شود که برای افراد دچار مشکل، فردا دوست خوبی است تا در آن هنگام شرایط را تغییر دهند. با وجود این، برای کسانی که اهمال‌کاری رویه زندگی آنان است فردا می‌تواند به یک دشمن تبدیل شود (دشمنی در لباس دوست) (ون ویک ، 2009، به نقل از صاحبی،1390).
 
پایان نامه اماده راپنده خودپنداره و اهمال کاری تحصیلی در پیشرفت تحصیلی
پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد با موضوع :
رابطه اهمال‌کاری تحصیلی و خود پنداره با انگیزش پیشرفت در دانشجویان
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، مشاوره و علوم تربیتی برحسب سلیقه دانشجو
قالب فایل : word  --- تعداد 140 صفحه
 
 
 فصل سوم روش  پژوهش
روش تحقیق : تحقيق حاضر به روش همبستگي انجام مي شود ، زيرا هيچ يك از متغير هاي مورد مطالعه دستكاري نمي گردد ( دلاور ، 1384 ) و فقط به شناسايي ارتباط بين متغير ها ( اهمال کاری  و خود پنداره با انگیزش پیشرفت،) پرداخته مي شود.تحقيقات همبستگي شامل كليه تحقيقاتي است كه در آنها سعي مي شود رابطه بين متغيرهاي مختلف با استفاده از ضريب همبستگي ،كشف ياتعيين شود.هدف روش تحقيق همبستگي مطالعه حدود تغيير يك يا چند متغيير با حدودتغييرات يك يا چند متغير ديگر است (دلاور ،1388).
 
روش تجزیه و تحلیل آماری  داده‌ها 
 در این تحقیق بنابر ماهیت آن از آمار توصیفی برای نشان دادن فراوانی و در صد پاسخها ونیز از تحلیل استنباطی(همبستگی پیرسون، و رگرسیون چند متغیره )برای آزمون فرضیه ها استفاده شده است.
 
فصل چهارم تحلیل يافته‌ها
1. مقدمه
در پژوهش علمي، هر پديده‌اي كه مورد اندازه‌گيري يا شمارش قرار مي‎گيرد يك داده تجربي خوانده مي‌شود و براي آنكه داده‌هاي تجربي را به صورت يك مجموعه نظام‌دار و متشكل درآوريم، لازم است آنها را با استفاده از روشهاي معين تلخيص و طبقه‌بندي كنيم تا بدين ترتيب به دو هدف اساسي يعني1) توصيف شواهد تجربي كه از راه مشاهده يا آزمايش در باره موضوع پژوهش گردآوري مي‌شود و 2 ) تفسير نتايج به منظور ارزشيابي فرضيه‌هاي پژوهش دست يابيم. ازاين‌رو، بررسي داده‌هاي اين پژوهش در دو بخش توصيف و تحليل داده‌ها ارائه مي‌شود.
 
فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات 
مقدمه : هدف از انجام اين پایان نامه شناخت رابطه بين خودپنداهرو اهمال کاری با انگیزش پیشرفت در بین دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی تهران مرکز است. بدين منظور تعداد 150 نفر از دانش جویان بصورت تصادفي انتخاب شدند و مورد آزمون قرار گرفتند. در نهايت داده هاي پژوهش با نرم افزار كامپيوتري(SPSS) مورد تجزيه و تحليل آماري قرار گرفت. نتايج تجزيه و تحليل آماري در فصل پیشین ارایه شد و در این فصل به بحث ونتیجه گیری پیرامون یافته ها و پیشنهادات و محدودیت ها اشاره می شود.
 
بحث و نتیجه گیری
بین خود پنداره و اهمال‌کاری تحصیلی با انگیزش پیشرفت دانشجویان رابطه وجود دارد.
بین اهمال‌کاری‌تحصیلی و خود پنداره رابطه منفی معنار دار وجود دارد. به بیان دیگر با بالاتر بودن نمره اهمال‌کاری نمره خود پنداره پایین‌تر می‌آید. همچنین بین اهمال‌کاری‌تحصیلی و انگیزش پیشرفت رابطه منفی معنار وجود دارد. در حالی که بین خودپنداره و انگیزش پیشرفت رابطه مثبت معنار وجود دارد. 
 
( متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید. )
 
روش دانلود فایل :
1.کلیک بر گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 40 هزارتومان
قیمت: 20 هزار تومان
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 75
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 379
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 11
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,503
 • بازدید ماه : 12,778
 • بازدید سال : 104,567
 • بازدید کلی : 766,898
 • کدهای اختصاصی