close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
دانلود پروژه رشته برق استفاده از تکنولوژی شبکه wdm
loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پروژه رشته برق با موضوع شبکه WDM  تعداد صفحات این پایان نامه 75 صفحه و قالب ان word     دانلود پایان نامه پروژه  با موضوع شبکه  wdm   تکنولوژي WDM  معرفي شبکه مولتي پلکس تکنولوژي WDM  اساس تکنولوژي DWDM  Télécharger Project génie électrique réseau WDM objet پایان نامه رشته برق موضوع: شبکه های wdm (تکنولوژی wdm ) تعداد صفحات :75 صفحه  قالب فایل word مقدمه در چند سال اخير اطلاعات چند رسانه اي،…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 736 دوشنبه 04 آبان 1394 نظرات ()

دانلود پروژه رشته برق با موضوع شبکه WDM  تعداد صفحات این پایان نامه 75 صفحه و قالب ان word     دانلود پایان نامه پروژه  با موضوع شبکه  wdm   تکنولوژي WDM  معرفي شبکه مولتي پلکس تکنولوژي WDM  اساس تکنولوژي DWDM  Télécharger Project génie électrique réseau WDM objet

پایان نامه رشته برق

موضوع: شبکه های wdm (تکنولوژی wdm )

تعداد صفحات :75 صفحه  قالب فایل word

مقدمه
در چند سال اخير اطلاعات چند رسانه اي، تلويزيونهاي با کيفيت بالا، پست تصويري، صوت ديجيتال و همينطور امکانات پيشرفته، دسترسی ادارات، دانشگاهها، موسسات خصوصي و دولتي و حتي خانه ها به اينترنت در سایه پیشرفت تکنولوژی محقق است. با توجه به پيشرفتهايي که ذکر شد شايد در حال حاضر کسي به درستي نتواند ميزان پهناي باند مورد نياز در دهه هاي آينده را پيش بيني کند.آرزوي ما تحقق شبکه اي بدور از محدوديت هاي فاصله و پهناي باند است و به نظر مي رسد تکنولوژي WDM اين آرزو را تا حدود زيادي محقق خواهد کرد. سيستم WDM يک سري کانالهاي نوري موازي است که هر کدام طول موج خاصي را استفاده مي کنند. اين روش جديد مي تواند ظرفيت هاي موجود را بدون نياز به کابل گذاري مجدد تا حدود بسيار زيادي افزايش دهد و بدين ترتيب بطور قابل ملاحظه اي قيمت گسترش شبکه هاي موجود را پايين مي آورد.با استـفاده از تکنولوژي شبکه های WDM مـي توان به پهناي بـاند 50 تراهرتز دست يـافت. تکنولوژي WDM اولين و شايد مهمتـرين آنها جهت رسيـدن به شبکه تمام نوري است. براي رسيدن به شبکه WDM تمام نوري نياز به يک مبدل طول موج است تا اطلاعات با طول موجهاي مناسب براي سيستم  WDM ارسال کند.
در ابتدا ساختار کلی یک شبکه نوری بررسی می شود انواع قطعات شبکه WDM و خصوصيات آنها در این شبکه بررسی می شود. حال به بررسی سوئیچهای نوری از نظر تکنولوژی ساخت هر کدام از روشها و معایب و مزایای ساخت آن نوع از سوئیچها و کاربردهای هر نوع از سوئیچ می پردازیم.
سپس به بررسي بسته هاي سوئيچ فوتوني مي پردازيم و ساختار و مشخصات آنها را تشريح مي كنيم، آنگاه برخي از قسمت هاي آن را از جمله پردازنده فوتونيك Front-end  بررسي مي نماييم.

چکیده:
       شبکه WDM یک سری کانال نوری موازی است که هر کدام از طول موج خاصی استفاده می کنند. این تکنیک جدید می تواند ظرفیت های انتقال شبکه های موجود را افزایش دهد و به طور قابل ملاحظه ای هزینه گسترش شبکه های موجود را پایین می آورد. در اين پايان نامه به تحقيق و بررسي پیرامون سوئیچ بسته های نوری (packet optical switch)، که از قطعات شبكه WDM بطور کامل  پرداخته می شود.
       در ابتدا شبکه نوری به طور کامل تشریح شده است و انواع قطعات آن مورد بررسی قرار می گیرند. سپس یکی از قطعات مهم شبکه WDM که سوئیچ های نوری است، به طور کامل تجزیه و تحلیل شده است. از مباحث اشاره شده می توان به ساختار انواع سوئیچ ها و کاربردهای آنها اشاره کرد. در پایان، ما یک سوئیچ شفاف نوريATM(OPATM) را ارائه کردیم که متشکل از یک پردازنده front-end فوتونیک و یک ساختار سوئیچینگ WDM است.
       یک حافظه لوپ WDM به عنوان یک حافظه مشترک چند پورتی در ساختار سوئیچینگ بکار گرفته می شود. پردازنده front–end فوتونیک، ترسیم سل، جانویسی VPI/VCI، و عملکردهای سنکرونیزاسیون سل را در دامنه نوري تحت کنترل سیگنالهای الکترونیکی را اجرا می کند. ساختار سوئیچینگ WDM سل های مرتب شده را از هر پورت ورودی به پورت های خروجی مناسب ذخیره سازی و ارسال می کند، که اینکار تحت کنترل، کنترلر الکترونیکی مسیر انجام می شود.

 

 1-1- معرفي شبکه مولتي پلکس کردن با تقسيم طول موج (WDM)
شبکه تمام نوري، يک شبکه انتقال ظرفيت بالاست که حفاظت  و مسير دهي   و دسته بندي در سطح نور با استفاده از تکنولوژي نوري و قطعات آن انجام مي گيرد.
فيبرهاي نوري در حال حداکثر جهت انتقال16STM- و 64STM- طراحي شده اند. از طرف ديگر تقاضا براي ظرفيت بالاتر مانند دسترسي به اينترنت (با رشد 300% در سال)، نمابر، اطلاعات کامپيوتري، ويدئو، تبادل اطلاعات بين مودمها و کنفرانسهاي از راه دور به سرعت رشد پيدا کرده اند.
در چند سال اخير اطلاعات چند رسانه اي، تلويزيونهاي با کيفيت، پست تصويري، صوت ديجيتال و همينطور اشکال پيشرفته اي از دسترسي به اينترنت به ادارات، دانشگاهها، موسسات خصوصي و دولتي و حتي خانه ها راه پيدا کرده است. با توجه به پيشرفتهايي که ذکر شد شايد در حال حاضر کسي به درستي نتواند ميزان پهناي باند مورد نياز در دهه¬هاي آينده را پيش بيني کند.
آرزوي ما تحقق شبکه اي بدور از محدوديت هاي فاصله و پهناي باند است و به نظر مي¬رسد تکنولوژي WDM اين آرزو را تا حد زيادي محقق خواهد کرد. سيستم WDM يک سري کانالهاي نوري موازي است که هر کدام طول موج خاصي را استفاده مي¬کنند. اين تکنيک جديد مي تواند ظرفيت هاي موجود را بدون نياز به کابل گذاري مجدد تا حدود بسيار زيادي افزايش دهد و بدين ترتيب بطور قابل ملاحظه اي قيمت گسترش شبکه هاي موجود را پايين مي آورد.
با استـفاده از اين تکنولوژي مـي توان به پهناي بـاند 50 تراهرتز دست يـافت. تکنولوژي WDM اولين و شايد مهمتـرين آنها جهت رسيـدن به شبکه تمام نوري است. براي رسيدن به شبکه WDM تمام نوري نياز به يک مبدل طول موج است تا اطلاعات با طول موجهاي مناسب براي سيتم WDM ارسال گردد.

 
شکل(1-1): ساختار کلي شبکه WDM
تصاویر در فایل اصلی موجود است

 

دانلود پایان نامه رشته برق شبکه wdm


شبکه مياني  مي تواند يک پيوند دهنده فيبري  ، يک تزويج کننده ستاره انفعالي   براي مخابره کردن و انتخاب شبکه يا يک شبکه اي از نور يا سوئيچهاي الکترونيکي و ارتباط دهنده¬هاي نوري باشد.
يک فرستنده شامل يک يا چند فرستنده نوري، در حاليکه ممکن است با يک طول موج واحد و يا قابل تنظيم ايجاد شده باشند. هر فرستنده نوري شامل يک ليزر و مدولاتور ليزري و همچنين فيلتر نوري است. اگر از چندين فرستنده نوري استفاده شود، آنگاه به يک مالتي پلکسر براي ترکيب سيگنالها از فرستنده هاي نوري مختلف بسوي تک فيلتر مورد نياز است. بلوک دياگرام گيرنده ممکن است شامل يک فيلتر قابل تنظيم با يک گيرنده آشکارساز نوري و يا دي مالتي پلکسري با آرايه اي از آشکارسازها باشد.


مثالهايي از بعضي فرستنده ها و گيرنده هاي WDM در شکل (1-2) نشان داده شده است.

 
شکل (1-2): نمونه هايي از بعضي فرستنده ها و گيرنده هاي WDM
تصاویر در فایل اصلی موجود است


تقويت کننده ها ممکن است در موقعيت¬هـاي مختلف شبکه براي تقويت سيگنالهاي نوري مورد استفاده قرار گيرند.

1-2- انواع قطعات شبکه WDM و خصوصيات آنها
بعضي از خصوصيات انواع قطعات و المان هاي مورد نياز در شبکه نوري از قبيل فيبر نوري، کوپلر، فرستنده ها، گيرنده ها، تقويت کننده  نوري، سوئيچ نوري وتبديل کننده طول موج مي باشد که در ادامه به تشريح هر کدام پرداخته مي شود.

1-2-1- فيبر نوري
فيبر نوري يک محيط انتقال نوري است که حدود 50 ترابيت بر ثانيه و تضعيف کم (حدود 2/0 دسي بل بر کيلومتر)، نرخ بهاي بسيار پاييني را دارا است. همچنين اندازه و ضخامت کوچک، قابليت انعطاف، عدم امکان استراق سمع، قابليت اطمينان بيشتر در مقابل عوامل طبيعي، امنيت در مقابل تداخل الکترومغناطيسي و ارزاني روز از جمله مزيت هاي فيبر نوري است.
دو ناحيه کم تلفات در فيبر نوري وجود دارد يکي محدوده¬اي حدود 200 نانومتر که وسط آن حدود 1300 نانومتر است. تضعيف در اين ناحيه کمتر از 5/0 دسي بل بر کيلومتر و پهناي باند کلي در اين ناحيه حدود 25 ترا هرتز مي¬باشد. ديگري محدوديت هاي شبيه بالا که وسط آن 550 نانومتر است. ترکيب اين دو ناحيه به صورت تئوري پهناي باندي حدود 50 تراهرتز را بدست مي دهد.
پراکندگي  ماده در حدود 1300 نانومتر در فيبرهاي تک مد معمولي تقريباً صفر است. اما در ناحيه 1550 نانومتر که کمتري تضعيف را داريم پراکندگي صفر نمي باشد. بدين دليل تکنيکهاي پيشرفته مثل فيبرهاي با پراکندگي جابجا شده در ناحيه طول موجهاي 1300 نانومتر تا حدود 1700 نانومتر براي پراکندگي کلي صفر استفاده شده است. اما در اين روشها پراکندگي فقط براي يک طول موج خاص، صفر است. از اين نوع فيبر جهت کاربردهاي WDM کارايي چنداني ندارد.
اثرات غير خطي مثل فاز متقاطع ، مخلوط چهار موج  ، پراکندگي رامن   و در فيبر ممکن است به قابل ملاحظه اي روي عملکردهاي سيستم هاي ارتباطي WDM اثر داشته باشد. اين اثرات ممکن است به تضعيف، اعوجاج و تداخل بين کانالي در فيبر منجر نشود. در يک سيستم WDM اين اثرات فاصله بين طول موجهاي مجاور، ماکزيمم قدرت هر کانال و ماکزيمم سرعت ارسال اطلاعات را محدود مي کند.

1-2-2-کوپلر  
کوپلر به تمام قطعاتي گفته مي شود که نور دو يا چند فيبر را ترکيب  و يا نور يک فيبر را به دو يا چند نور جداسازي  مي کنند.

1-2-3- فرستنده ها – منابع نور(ليزهاي باند باريک)
بدون منبع نور همدوس، پايداري باند باريک، شبکه نوري نمي تواند وجود داشته باشد. ليزرهاي پيشرفته با پهناي باند باريک، منابع نور کانالهاي مجزا در شبکه هاي نوري را محقق مي¬سازند. اغلب فرستنده هاي به کار رفته در شبکه هاي WDM بايستي قابليت تنظيم شدن در طول موجهاي مختلف را دارا باشند. بعضي از مشخصه هاي مهم قابل تنظيم عبارتند از محدوده تنظيم، زمان تنظيم و اينکه آيا ليزر به طور پيوسته يا در طول موجهاي خاصي تنظيم مي گردد. محدوده تنظيم به محدوده طول موجهايي که ليزر کار مي کند مربوط مي¬شود و زمان تنظيم، زمان مورد نياز، جهت تنظيم از يک طول موج به طول موج ديگر است.
از بحث¬هاي ديگر در مورد فرستنده¬ها بحث مدولاسيون ليزر مـي باشد که مدولاسيون ديجيتال شبکه نوري سازگارتر از مدولاسيون آنالوگ است. از جمله دلايل اين امر، مزاياي عمومي سيستم هاي ديجيتال، کيفيت بهتر سيگنال، انتقال مسافتهاي طولاني تر، انجام آسانتر تکرار کنندگي، سادگي نسبي مدولاسيون ديجيتال يعني خاموش و روشن کردن ساده منبع و غيره را مي توان نام برد.
1-2-4- گيرنده هاي نوري و فيلترها
در قسمت گيرنده روشهاي آشکارسازي مستقيم و آشکارسازي همدوس جهت دريافت سيگنال هاي نوري بکار مي روند. اگر چه روش آشکارسازي همدوس امکان دريافت سيگنال هاي ضعيف را در محيط نويزي فراهم مي کند، اما کاربرد آنها مشکلاتي را به همراه دارد که معمولا در عمل از روش آشکارسازي مستقيم استفاده مي شود. فيلترها يکي ديگر از قطعات کليدي در سيستم هاي WDM هستند. کاربرد فيلترها در قسمت هاي مختلفي چون مالتي پلکس کردن، در مالتي پلکس، اضافه يا کم کردن کانال و سوئيچ کردن مي باشد.
مشخصه ابتدايي فيلترها محدوده تنظيم و زمان تنظيم آنهاست. محدوده تنظيم، محدوده طول موجهايي است که بوسيله فيلتر قابل تنظيم و دست يابي مي باشد. محدوده تنظيم وسيع اجازه استفاده از تعداد بيشتري از کانال را مي¬دهد. زمان تنظيم يک فيلتر، زمان مورد نياز براي تنظيم از يک طول موج به يک طول موج ديگر را مشخص مي کند. از مهمترين فيلترهايي که در حال حاضر در سيستم هاي WDM بکار مي روند، مي توان از فيلترهاي نوري موجبر آرايه اي  و فيلتر ماخ زندر  را نام برد که داراي کاربرد وسيعي در شبکه WDM مي باشند.

1-2-5- تقويت کننده نوري
از مـشخصه هـاي تقويت کننده هـاي نوري مـي توان به پـهناي باند بهره، اشباع بهره، حساسيت پلاريزاسيون و نويز تقويت کننده اشاره کرد. تقويت کننده نوري از نوع تقويت کننده ليزر نيمه هادي به دو نوع تقويت کننده فابري پرو  و تقويت کننده موج سيار  تقسيم مي¬شود. اختلاف بين اين دو تقويت کننده در قابليت انعکاسي آينه هاست. بنابراين تقويت کننده موج سيار بيشتر از تقويت کننده موج فابري پرو در شبکه هاي WDM مورد استفاده قرار مي گيرند.
چون قابليت انعکاس دهندگي موج سيار در حدود 1 درصد تقويت کنندگي فابري پرو در حدود 30 درصد است، به دليل کاهش قابليت انعکاس دهندگي هيچ تشديدي ديگر نخواهيم داشت. تشديد شدن به انتخاب دقيق طول موجها خواهد انجاميد و اين عمل به طراحي فيلتر نياز دارد. تقويت کننده نوري از نوع تقويت کننده دپ شده فيبر نوري، طول هاي دپ شده با يک المان مي¬تواند نور را تقويت کند.

1-2-6- سوئيچ نوري
شبکه هاي WDM فعلي از پردازش الکترونيک استفاده مي کنند و فيبر نوري تنها يک محيط انتقال است، سوئيچينگ و پردازش اطلاعات موقعي انجام مي شود که سيگنال از نور به سيگنال الکتريکي تبديل شده باشد اما سرعت الکترونيک قادر نيست که پا به پاي پهناي باند فيبر نوري پيش بيايد. همچنين تبديل الکترواپتيک يک تاخير اضافي را به شبکه تبديل مي کند.
به اين جهت تمايل و نياز به ساخت سوئيچ نوري که بتواند پهناي باند بالاي جريان اطلاعات نوري را سوئيچ کند بيشتر شده و پيشرفت هاي زيادي نيز در اين ارتباط صورت گرفته است. سوئيچهاي نوري داراي انواع مختلفي از جمله: اتصالات متقاطع فيبري  که سيگنال¬هاي ورودي از پورتهاي ورودي را به پورتهاي خروجي، سوئيچ مي¬کند. اتصال متقاطع پايه، يک اتصال متقاطع 2×2 است که دو حالت يعني حالت ضربدري و يا حالت مستقيم را داراست.
مسيريابهاي طول موج  
سوئيچهاي بسته اي فوتوني   
1-2-7- تبدیل کننده طول موج

يکي از مهمترين قطعات شبکه WDM مي¬باشد که به بطور مفصل راجع به آن بحث مي¬کنيم. در شکل (1-3) برخي از قطعات و تجهيزات مورد نياز شبکه نوري نشان داده شده است.
 
شکل(1-3): برخي قطعات و تجهيزات شبکه نوري.

تصاویر در فایل اصلی موجود است


1-3- اساس تکنولوژي DWDM
یکی از مهمترین پدیده های اخیر در تکنولوژی انتقال داده بر اساس فیبر نوری پدیده  DWDM می باشد.
در ادامـه بحث مـراحل پیشرفت تکـنولوژی و جـایگاه DWDM در توسعه و پیشرفت فیبر نوری بررسی می¬شود سپس ساختار و اجزاء سیستم  DWDM را بررسی می¬کنیم.
1-3-1- سیستم تکاملی انتقال فیبر نوری
واقعیت انتقال فیبر نوری در قرن نوزدهم اثبات گردید اما این تکنولوﮋی در نیمه دوم قرن بیستم و با اختراع الیاف نوسانی که کاربردهایی در صنعت و پزشکی داشتند به صورت گسترده پیشرفت نمود بعد از سازگاری با محیط زیست انتقال داده¬ها توسط فیبر نوری و سهولت استفاده از این تکنیک جدید به اثبات رسید، از فیبر نوری جهت انتقال نور که از یک منبع مانند دیود نوری(LED) یا دیود لیزری که پرتوهای باریکی تولید می¬کنند، استفاده گسترده می شود.
از بین چندین لیزری که در دهه 60 میلادی تولید شدند، لیزرهای نیمه هادی در فیبرهای نوری به کار گرفته می¬شوند. نور دارای حمل اطلاعات تا 1000 برابر بیشتر از حداکثر فرکانس¬های رادیویی است. مزایای دیگر فیبر در مقایسه با مس؛ توانایی حمل سیگنال به مقاصد دور، با نرخ خطای کم، عدم تداخل الکتریکی، امنیت بهتر و کم وزن بودن آنها می¬باشد. آگاهی از این خصوصیات و پژوهشهای به عمل آمده فیبر نوری محیطی مناسب برای حمل اطلاعات ارزیابی می گردد در ابتدا یک مانع وجود داشت و آن اتلاف قدرت سیگنال بود که به علت جنس شیشه هایی که به کار رفته در فیبر بود در سال 1970میلادی، دانشمندی به نام کورنیگ اولین درجه و معیار مخابراتی فیبر را به دست آورد. بر اساس این پژوهش شیشه هایی که با میرایی کمتر از dB/km 20 ساخته می شوند برای ساختن فیبر نوری به عنوان یک تکنولوژی با دوام استفاده می شود ATAM اولین ارسال استاندارد شده¬ای بود که با سرعت (DS3 ) 45MBPS برای فیبرهای چند ساختی به کار گرفته شده بعد از آن به سرعت فیبرهای تک ساختی که قادر به ارسال داده با سرعتی 10برابر بیشتر از مدل های قدیمی بودند، بوجود آمدند که برای محدودهkm  32 مناسب بودند. درا وایل دهه 80میلادی MCI با حداکثر سرعت این مسئله را دنبال نمود تا جایی که باعث شد از فیبرهای تک ساختی برای شبکه هایی با فواصل طولانی در ایالت متحده استفاده شود.

دانلود پروژه رشته برق با موضوع شبکه wdm , تکنولوژی شبکه wdm ,  معرفی شبکه wdm , دانلود پایان نامه پروژه رشته برق و الکترونیک ,فهرست مطالب

1-1-معرفي شبکه مولتي پلکس کردن باتقسيم طول موج(WDM)    1
1-2- انواع قطعات شبکهWDMوخصوصيات آنها    3
1-2-1- فيبرنوري    3
1-2-2- کوپلر    5
1-2-3- فرستنده هاـمنابع نور (ليزرهاي باند باريک)    5
1-2-4- گيرندههاي نوري و فيلترها    6
1-2-5- تقويت کننده نوري    6
1-2-6- سوئيچ نوري    7
1-2-7- تبديل کننده طول موج    8
1-3- اساس تکنولوژيDWDM    8
1-3-1- سیستم تکاملی انتقال فیبر نوری    9
1-3-2-توسعه تکنولوژیDWDM    10
1-3-3- ساختارسیستمDWDM    12
1-3-4- تکنولوژیهای توانمند کننده    13
1-3-5-  اجزاوکارکرد    14
2-1- معرفی تئوری کار،تکنولوژی وقابلیتهای فنی سوئیچ نوری    15
2-2- عملکردسوئیچنوری    16
2-3- سوئیچهای نوری شفاف و سوئیچ های نوری کدر    18
2-3-1- سوئیچ‌های الکترواپتیک    19
2-3-2- سوئیچ‌های تمام نوری    20
2-4- تکنولوژی‌های تمام نوری    23
2-4-1- سوئیچ‌های نوری مبتنی برMEMS    23
2-4-2- سوئيچ‌هاي نوري مبتني برMZI    27
2-4-3- سوئيچ‌هاي نوري مبتني برLC    29
2-4-4- سوئيچهاي نوري مبتني برTIR    31
2-4-5- سوئيچ‌هاي نوري ترمو اپتيك    34
2-4-6- سوئيچ‌هاي آكوستو-اپتيك    36
2-4-7- سوئيچهاي نوري مبتني برهولوگرافي    37
2-4-8- سوئيچ‌نوري مبتني برتكنيك هولوگرافيكCDMA    46
فصل سوم بررسی سوئیچ بسته های نوری
3-1-سوئیچ بسته نوری مبتنی بر فن آوریWDM    50
3-2-معماری سوئیچ OPTAM    62
3-3-1-پردازنده front-end    64
3-2-2-ساختار سوئیچ نوری    69

 

دانلود پروژه رشته برق با موضوع شبکه wdm , تکنولوژی شبکه wdm ,  معرفی شبکه wdm , دانلود پایان نامه پروژه رشته برق و الکترونیک , Télécharger Project génie électrique réseau WDM objet

 

 


 

برای دریافت کامل فایل با پرداخت انلاین , انلاین دانلود کنید

روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر

قیمت : 30 هزار تومان

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 201
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 91
 • آی پی امروز : 73
 • آی پی دیروز : 65
 • بازدید امروز : 587
 • باردید دیروز : 651
 • گوگل امروز : 6
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 1,238
 • بازدید ماه : 11,893
 • بازدید سال : 138,735
 • بازدید کلی : 979,270
 • کدهای اختصاصی