loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پایان نامه  کارشناسی ارشد با موضوع نقش روش تدریس فعال در پیشرفت تحصیلی و انگیزش پیشرفت دانش‌آموزان  دختر قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، علوم تربیتی و مشاوره قالب فایل: word   تعداد 114 صفحه تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss   فصل اول کلیات تحقیق مقدمه در جوامع امروز، همه ملتها با هر نظام سياسي و اجتماعي، پيشرفته و در حال پيشرفت به مسئله آموزش و پرورش توجه دارند و نسبت به ديگر فعاليتهاي اجتماعي براي آن اهميت بيشتري قائل هستند(خيّر، 1385). اين توجه…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 1279 پنجشنبه 27 اسفند 1394 نظرات ()

دانلود پایان نامه  کارشناسی ارشد با موضوع نقش روش تدریس فعال در پیشرفت تحصیلی و انگیزش پیشرفت دانش‌آموزان  دختر
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، علوم تربیتی و مشاوره
قالب فایل: word   تعداد 114 صفحه
تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss

 

فصل اول
کلیات تحقیق
مقدمه
در جوامع امروز، همه ملتها با هر نظام سياسي و اجتماعي، پيشرفته و در حال پيشرفت به مسئله آموزش و پرورش توجه دارند و نسبت به ديگر فعاليتهاي اجتماعي براي آن اهميت بيشتري قائل هستند(خيّر، 1385).
اين توجه بي‌دليل نيست و برمنطقي قوي بنياد نهاده شده‌است. زيرا امروز، تربيت فرزندان را از مهمترين نيازهاي زندگي اجتماعي مي‌شناسند. انگيزش پیشرفت از موضوعات روانشناختي است که توجه بسياري از روانشناسان و متخصصان تعليم و تربيت را به خود معطوف داشته‌است.در اين ميان شناسايي عوامل مهم و مؤثر در انگيزش پیشرفت تحصيلي در ارتباط با ويژگيهاي آموزشگاهي و اجتماعي افراد کمک شايان توجهي به بهبود وضعيت تحصيلي دانش‌آموزان خواهدکرد. انگيزش درواقع محرک اصلي و انرژي ايجادکننده رفتار مي‏باشد (گيچ  و برلاينر ، 1994 نقل از سیف، 1384) و اگر عوامل مؤثر در ايجاد انگيزش تحصيلي شناخته و از آنها به نحو مطلوب استفاده شود، موفقيتهاي شايان توجهي در فرايند آموزش و پرورش و يادگيري و مهمتر از همه استمرار يادگيري ايجاد خواهدشد.
 

دانلود پایان نامه با موضوع پیشرفت تحصیلی دانش اموزان
پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد با موضوع :
نقش روش تدریس فعال در پیشرفت تحصیلی و انگیزش پیشرفت دانش‌آموزان  دختر

تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss

قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، علوم تربیتی و مشاوره
 ( قالب فایل: word .... تعداد 114 صفحه )
 

انگیزش پیشرفت  عبارت است از نیروی انجام دادن خوب کارها نسبت به استانداردهای عالی (مک‌کللند  و اتکسنیون ،1968 نقل از سیف، 1384) این مؤلفان با مطالعه ماهیت انگیزش پیشرفت در چهل سال اخیر، نیاز پیشرفت را اینگونه تعریف می‌کنند: جستجو کردن موفقیت در رقابت با استانداردهای عالی. شخص دارای انگیزش پیشرفت نیرومند می‌خواهد تا در برخی از تکالیف چالش‌انگیز موفق شود (سیف، 1384).
مطالعات زیادی به ارتباط قابل ملاحظه بین انگیزش پیشرفت و پیشرفت تحصیلی اشاره کرده‌اند و وجود انگیزش پیشرفت را موتور حرکتی پیشرفت تحصیلی معرفی کرده‌اند. به عنوان نمونه هاوت  وسیدنی (2006) در تحقیق خود به اثرگذاری انگیزش بر عملکرد و پیشرفت تحصیلی فراگیران اشاره کرده‌اند.
افرادی که انگیزش پیشرفت زیادی دارند در تکلیفی که به آنها گفته شده از نظر دشواری متوسط، بهتر از افرادی که انگیزش پیشرفت کمی دارند عمل می‌کنند. دانش‌آموزان با انگیزش پیشرفت بالا بهتر از دانش‌آموزان با انگیزش پیشرفت کم در تکالیف آسان یا دشوار عمل نمی‌کنند بلکه عملکرد در تکالیف نسبتاً دشوار برای فرد با انگیزش پیشرفت زیاد مشوق مثبتی را فراهم می‌سازد که دانش‌آموز با انگیزش پیشرفت کم آن را تجربه نمی‌کند. دانش‌آموز با انگیزش پیشرفت زیاد به دنبال چالش متوسط است زیرا این نوع چالش مهارت و تونایی وی را بهتر می‌آزماید. موفقیت از طریق مهارت خود شخص به فرد با انگیزش پیشرفت زیاد این احساس را می‌دهد که کار وی خوب انجام شده‌است، احساس که اهمیت خاصی برای این افراد دارد (سیف، 1384).
بیان مساله
       در گذشته تصور می شد که عامل مهم یادگیری آموزشگاهی ، هوش ذاتی افراد می باشد که هرکس هنگام تولد آن را از والدینش به ارث می برد . در نظریه های جدید روانشناختی باور اکثریت این است که بخش مهمی از رفتار هوشمندانه که برخلاف تواناییهای ذاتی ، ارثی و غیر قابل تغییرند ، کارکردهای شناختی ، اکتسابی و تغییر پذیرند . بنابراین اعمال هوشمندانه قابل آموزش و یادگیری است (سیف ،1386). 
     از جمله کارکردهای شناختی [ که جنبه اکتسابی دارد ] سبک یادگیری یادگیرندگان است که یکی از عوامل مؤثر در یادگیری افراد می باشد . سبکهای شناختی به تفاوتهای فردی اشخاص درروشهای ترجیحی برای دریافت ، سازماندهی ، تحلیل و یادآوری اطلاعات و تجربیات اشاره می کنند ( آزوبل  ، 1967 ؛ به نقل از نوروزی، 1381 ) . 
اصطلاح سبک تدریس معلم بر روشهای خاصی دلالت دارد که یک معلم برای دانش اموزان در  کمک به درک و مفهوم سازی محیط به کار می برد . سبک تدریس فرایندی است که از طریق آن دانش اموز از معلم  اطلاعات را از محیط گرفته ، تفسیر کرده و برای ابراز واکنش به محیط از آن استفاده می کنند و در واقع رابط ذهن او با دنیای خارج می باشد( سریواستاوا ،2007 ؛ نقل از نوروزی و صالحی، 1388 ) . 
پنتریچ و گارسیا  2000، اسکیفل  2007، به نقل از براتن  (2008) بیان می دارند که بسیاری از مشکلات دانش آموزان در یادگیری با روش تدریس آنها ارتباط دارد. دانش آموزانی که در یادگیری، عملکرد ضعیفی از خود نشان می دهند، از فعالیت ذهنی خویش ناآگاهند و نه تنها از راهبردهای یادگیری مناسب و کاربردی برای بهبود عملکرد خویش بی خبرند بلکه توان خودتنظمی و بازبینی جهت استفاده از چنین مهارتهایی را نیز ندارند. 
با توجه به مشکلات فعلي در حوزه اموزش کودکان با نشانانگان داون  و این موضوع که انگيزه تحصيل دربین انان در سطح نازلی قرار دارد اگر روشي بتواند اين انگيزه را به آن ها برگرداند و به کلاس و درس علاقه مند کند ، بايد از آن استقبال کرد. از جمله این روش ها سبک تدریس فعال است.
 روش " تدریس فعال " يا " آموزش از طريق همياري " دانش آموزان را در اين امر ياري مي دهد. در کار گروهي ، دانش آموزان مهارت هايي مانند : مشورت کردن ، فرماندهي و سازماندهي راهم مي آموزند (جانسون و جانسون ، 2008) . در اين روش ، معلم تدريس نمي کند ، بلکه نقش راهنما را دارد و فقط اشکالات را رفع مي کند. وظيفه ياد دادن و يادگيري به عهده دانش آموزان است ( نظري ، 1389) . 
تدریس فعال خود شامل 5 روش است که عبارتند از : 1. کارآيي تيمي 2. تدريس اعضاي تيم . 3. قضاوت عملکرد . 4. قضاوت طرز تلقي . 5. حل مسأله .
از انجا که تدریس فعال د‌ستورالعملی بر یاد‌گیری است که طبق آن گروه‌های کوچک دانش آموزی با هدایت معلم با همد‌یگر کار می‌کنند‌ تا یاد‌گیری خود‌ را به حد‌اکثر برسانند محقق بران شده است  تا این امررا درحوزه پیشرفت ریاضی کودکان با نشانگان داون بصورت تجربی اجرا نموده و به پاسخ این سوال دست پیداکند که آیا سبک تدریس فعال با انگیزش پیشرفت و  پیشرفت تحصیلی دانش آموزان دختر رابطه دارد؟ 
 
اهمیت و ضرورت تحقیق 
 
از آنجا كه تدریس فعال معلم  و انگیزش پیشرفت دانش‌آموزان از جمله سازه‌هاي روان شناختي هستند كه نقش مؤثري را در پيشرفت تحصيلي دانش‌آموزان در حيطه‌هاي مختلف ايفا مي‌كند و مي‌توانند در آینده راهنمايي براي تعيين رشته تحصيلي در دانشگاه و انتخاب شغل افراد باشند، پژوهشهایی از این قبیل امری ضروری می‌نماید.
 
اهداف تحقيق 
هدف کلی این پایان نامه  تعیین نقش روشتدریس فعال در پیشرفت تحصیلی و انگیزش پیشرفت دانش‌آموزان  دختر می‌باشد.
 
 
4. فرضیه‌های پژوهش
1- بین روش تدریس فعال و انگیزش پیشرفت دانش‌آموزان دختر رابطه وجود دارد.
2 بین روش تدریس فعال و پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان دختر رابطه وجود دارد.
 
تعريف واژگان پژوهش
تعریف نظری : 
روش تدریس فعال:    
عبارتست از برنامه اموزشی مشارکتی توسط خود دانش آموزان بر دانش آموزان که در گروههای 3تا 6نفره   با هدایت معلم به سمت کسب هدف صورت می پذیرد(فلدر و سیلورمن  ، 2008). 
پيشرفت تحصیلی:
سنجش عملکرد يادگيرندگان و مقايسه نتايج حاصل با هدفهاي آموزشي از پيش تعيين شده به منظور تصميم گيري درباره اينکه آيا فعاليتهاي آموزشي معلم و کوششهاي يادگيري دانش آموزان به نتايج مطلوب انجاميده و به چه ميزاني نتيجه عملکرد  دانش آموزان در طول يک سال تحصيلي مي باشد که منجر به دستيابي دانش آموزان به اهداف آموزشي  مي گردد. تغيير ايجاد شده در جهت  مطلوب و مساعد در اثر ارتباط با مسايل  پيشرفت و درجه  موفقيت دانش آموزان در رسيدن به اهداف آموزشي است  ( سیف،1384).
 
انگیزش پیشرفت:
انگیزش پیشرفت به مفهوم انگیزه غلبه بر موانع، تقویت روحیه آینده‌نگری و مبارزه با آنچه که به سخت بودن مسئله‌ای اطلاق می‌شود (هرمنس ، 1985 نقل از بیابانگرد، 1384).
 Download thesis of active teaching methods in academic achievement
 
فهرست مطالب
عنوان                                                                                          
 
فصل اول : کلیات پژوهش
مقدمه
بيان مسأله
اهمیت و ضرورت تحقيق
اهداف تحقيق
فرضیه های تحقیق
تعريف واژ گان  و اصطلاحات
فصل دوم : مبانی نظری پژوهش
فصل سوم : روش شناسی پژوهش  
روش پژوهش
جامعه آماري
حجم نمونه و روش نمونه گیری
ابزار جمع اوری اطلاعات
روش تجزيه وتحليل داده ها
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها
تحلیل توصيفی
تحلیل استنباطی
فصل : بحث و نتیجه گیری
بحث ونتیجه گیری
محدودیت های تحقیق
پیشنهادات
 پیشنهادات برای  تحقیقات آتی
منابع فارسی
منابع لاتین
ضمایم
 
 
فصل دوم
مبانی نظری و پیشینه پژوهش
 
مقدمه:
در این فصل محقق بر ان شده است تا ازدیدگاههای نظری و پیشینه مطالعاتی پژوهش صحبت به میان آورد به همین منظور این فصل به دو قسمت تقسیم شده است . در بخش اول مفاهیم و مبانی انگیزش پیشرفت مورد بحث قرار گرفته است. در بخش دوم به موضوع پیشرفت تحصیلی توجه شده و در بخش سوم روش تدریس  صحبت به میان آمده است و در انتها نیز محقق از سوابق مطالعاتی متناسب با موضوع پژوهش به عنوان یک بخش مجزا  استفاده کرده است. 
مبانی نظری
انگیزش پیشرفت 
کودکان به‌طور طبیعی با انگیزه برای یادگیری متولد می‌شوند. دست زدن کودک به اشیا، غذا خوردن بدون کمک دیگران، راه رفتن و... از جمله اولین انگیزشها برای یادگیری است که بعدها پاسخگوی فعالیتهای وابسته به مدرسه مانند خواندن و نوشتن است. زمانی که کودکان انگیزه‌ای برای یادگیری ندارند، یعنی مانعی در راه انگیزش طبیعی آنها وجود دارد، احساس می‌کنند که به خوبی نمی‌توانند وظایف مربوط به مدرسه را انجام دهند و در نتیجه تلاششان را متوقف می‌کنند، یا به اندازه کافی تلاش جدی از خود نشان نمی‌دهند. این قبیل کودکان، به راحتی سرخورده  می‌شوند و از آنجا که تلاششان را متوقف می‌کنند و یادگیری آنها با موفقیت همراه نمی‌شود، تجربه شور و هیجان  ناشی از یادگیری مباحث جدید را کسب نمی‌کنند و معتقد می‌شوند همه موفقیتها به شانس و تصادف یا اوضاع و احوال  مربوط است. برخی عوامل اثرگذار بر یادگیری مثل: یاد نگرفتن، وجود مشکلاتی در خلق و خو ، به تأخیر انداختن امور، فشارهای روانی و افسردگی ، یادگیری در مدرسه را سخت‌تر می‌کنند. سه عامل ابتدایی در مدرسه ممکن است باعث انگیزش تحصیلی پایین در دانش‌آموزان شود:
 
فصل سوم
روش تحقیق
 
  براي اينكه نتايج حاصل از پژوهش معتبر باشد بايد از يك روش مناسب در پژوهش استفاده شود.چرا كه روش نادرست منجر به  نتيجه گيري نادرست مي شود .دستيابي به هدفهاي علمي ميسر نخواهد بود مگر اينكه ،روش درست صورت پذيرد. در اين فصل به بررسي طرح پژوهش ،جامعه آماري و نمونه گیری ،ابزار گردآوري و روش تحليل داده هاي پژوهش مي پردازيم.
 
روش تحقیق :
انتخاب روش و نوع پژوهش بستگي به هدفها و ماهيت پژوهش و امكانات اجرايي آن دارد بنابراين زماني مي توان در مورد نوع تحقيق تصميم گرفت كه ماهيت موضوع پژوهش ،هدف ها و نيز وسعت دامنه تحقيق مشخص باشد .همچنين فرضيات تحقيق از عوامل تعيين كننده نوع روش تحقيق مي باشد .   در پژوهش حاضراز طرح همبستگي استفاده شد چرا که هدف از آن بررسي رابطه حدود تغييرات يك يا چند متغيير با حدود تغييرات يك يا چند متغير ديگر است (دلاور، 1384) 
جامعه آماري
جامعه آماري پژوهش حاضر شامل کليه دانش‌‌‌آموزان دختر  ابتدایی منطقه در سال تحصيلي 1390-1391 بود..
نمونه مورد مطالعه و روش نمونه‌برداري
حجم نمونه براساس جدول كرجسي و مورگان محاسبه شده‌است. براين اساس با توجه به سطح اطمينان 95/0 و اشتباه مجاز 05/0 همبسته با آماره مجذور كاي حجم نمونه 100 نفر تعيين شده‌است.
روش نمونه‌برداري خوشه‌اي چند مرحله‌اي انتخاب شد، چون واريانس درون خوشه‌ها زياد و بين خوشه‌ها كم است در جامعه‌اي كه بزرگ باشد، واريانس متغير مورد نظر در واحدهاي نمونه‌برداری كه بعنوان خوشه معرفي مي‌شوند زياد و بين خوشه‌ها كم است، لذا معمولاً از روش نمونه‌برداری تصادفي خوشه‌اي استفاده مي‌شود. در اين روش مي‌توان اطمينان حاصل نمود كه از هر طبقه جامعه آماري، نمونه‌هاي با تعداد كافي انتخاب شده‌است (دلاور، 1384). در این پژوهش به صورت خوشه‌ای مرحله‌ای و سپس دانش‌آموز بصورت تصادفی ساده انتخاب شدند.
 
ابزار پژوهش
پرسشنامه انگیزش پیشرفت هرمنس(1982)
پرسشنامه انگیزش پیشرفت هرمنس  در سال1982 توسط هرمنس ساخته‌شد. برمبناي دانش نظري و تجربي موجود درباره نياز به پيشرفت و با بررسي پژوهشهاي مربوط در اين زمينه اين پرسشنامه شكل گرفت. پرسشنامه اوليه داراي 92 سؤال بود كه برمبناي ده ويژگي كه متمايزكننده افراد داراي انگيزه پيشرفت بالا از افراد با انگيزه پيشرفت پائين به شرح زير تهيه گرديد:
1. بالا بودن سطح آرزو
2. انگيزه قوي براي تحرك به سوي بالا
3. مقاومت طولاني در مواجهه با تكاليف با سطح دشواري متوسط
4. تمايل به اعمال تلاش مجدد در انجام تكاليف نيمه تمام
5. ادراك پويايي از زمان، يعني احساس اينكه امور سريع روي مي دهند
6. آينده نگري
7. توجه به ملاك شايستگي و لياقت در انتخاب دوست و همكار
8.. بازشناسي از طريق عملكرد خوب در كار
 
روش تجزيه وتحليل داده‌ها
پس از جمع آوري داده‌ها، نمرات با استفاده از نرم افزار آماري در دو سطح توصيفي و استنباطي مورد تجزيه و تحليل قرارگرفت. در سطح توصيفي از جدولهاي توزيع فراواني و شاخصهاي مركزي و شاخصهاي پراگندكي استفاده شد. در سطح استنباطي با توجه به نوع داده‌ها، فرضيه‌ها ويافتن رابطه بين آنها از آزمون همبستگی پیرسون استفاده شد.
 
فصل چهارم
تحلیل یافته ها
 
مقدمه:
در این فصل به توصيف و تحلیل يافته ها و بررسي رابطه متغیرها از طریق آزمون آماری همبستگي مورد پرداخته شده است. برای این منظور ابتدا اطلاعات مورد نیاز از طریق  پاسخ های داده شده 300 پرسش نامه گروه نمونه بدست آمده و پس از آن متغیرهای تحقیق مورد آزمون و تجزیه و تحلیل قرار گرفته است و با استفاده از نرم افزار، روش های آماری زیر در دو بخش توصیفی و استنباطی به کار گرفته شده است:
1-محاسبه و ترسیم جدول ها و نمودار فراوانی داده های خام در بخش توصیفی.
2-آزمون ضریب همبستگی پیرسون(r) به منظور تعیین رابطه بین متغیرهای تحقیق.
 
فصل
بحث و نتیجه گیری 
 
   پژوهش حاضر با هدف مطالعه نقش تدرس فعال در انگیزش پیشرفت  و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان پايه انجام گرفت. تعداد نمونه 100 نفر است که به صورت تصادفی انتخاب شدند. براي جمع آوري داده ها مقیاس انگیزش پیشرفت( هرمنس،1982)  و معدل پایان ترم دانش اموزان استفاده شد. براي تجزيه و تحليل داده ها از نرم افزارspss استفاده شد. در اين بخش به تحليل و بررسي يافته هاي پژوهش مي پردازيم. بدين ترتيب محقق با طرح سولات پژوهش و ارائه نتايج و يافته هاي آماري به بررسي، تحليل و ارزيابي داده ها پرداخته و در مرحله نهايي به بيان محدوديت هاي پژوهش اقدام نموده است و سپس به زمينه هاي پیشنهادی يافته ها اشاره کرده است.

متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر دختر

 
قیمت :70هزار تومان
 
قیمت :50هزار تومان

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط زهرا علیپور در تاریخ 1395/7/22 و 18:51 دقیقه ارسال شده است

موضوع پایان نامه من روش های پیشرفت تحصیلی دانش اموزان بود.که این پایان نامه را دانلود کردم.پایان نامه کاملی بود.

این نظر توسط علی اکبری در تاریخ 1395/7/14 و 16:11 دقیقه ارسال شده است

عالی بود.عالی.

این نظر توسط امنه رضایی در تاریخ 1395/4/26 و 22:14 دقیقه ارسال شده است

پایان نامتون خیلی خوبه.امیدوارم استادم قبول کنه
پاسخ : ممنون از لطفتون


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 74
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 291
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 9
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,415
 • بازدید ماه : 12,690
 • بازدید سال : 104,479
 • بازدید کلی : 766,810
 • کدهای اختصاصی