loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی با موضوع نقش دلبستگی به شغل و تیپ های شخصیتی معلمان در بهره وری شغلی قالب فایل : word  --- تعداد 155 صفحه --- قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی Download thesis attachment to career and personality types of teachers چکیده: پایان نامه  حاضر با هدف تعیین  نقش دلبستگی به شغل و تیپ های شخصیتی معلمان در بهره وری شغلی انجام شده است. تحقيق حاضر به روش همبستگي انجام شده است.  جامعه آماري شامل کلیه معلمان دبستان های تهران…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 837 چهارشنبه 04 فروردين 1395 نظرات ()

دانلود پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی با موضوع نقش دلبستگی به شغل و تیپ های شخصیتی معلمان در بهره وری شغلی

قالب فایل : word  --- تعداد 155 صفحه --- قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی

Download thesis attachment to career and personality types of teachers

چکیده: پایان نامه  حاضر با هدف تعیین  نقش دلبستگی به شغل و تیپ های شخصیتی معلمان در بهره وری شغلی انجام شده است. تحقيق حاضر به روش همبستگي انجام شده است.  جامعه آماري شامل کلیه معلمان دبستان های تهران در تحصیلی بود ه است. برای انتخاب نمونه مورد نظر از بین معلمان از روش نمونه گیری تصادفی ساده استفاده شد.با توجه به جدول مورگان تعداد 200 نفر به عنوان حجم نمونه انتخاب شده اند. ابزار گردآوري پرسشنامه مقياس ویژگی شخصيت NEO، پرسشنامه دلبستگی شغلی زوکیلپاتریک (۱۹۸۴) و مقیاس بهره وری شغلیبوده است. به منظور تجزیه و تحلیل اطلاعات همبستگی پیرسون و روش تحليل رگرسيون چند متغيري استفاده شد. نتایج نشان داد که مقدار به دست آمده (480/0 ) بدين معني است كه 48 درصد از واريانس متغير بهره وری شغلی توسط5 مولفه روان رنجورخویی، برون گرایی، باز بودن به تجربه، توافق و وجدانی بودن و دلبستگی شغلی تبيين مي شود. به عبارت ديگر، 48 درصد از پراكندگي مشاهده شده در متغير بهره وری شغلیتوسط اين متغيرها توجيه مي شود. علاوه بر اين، نسبت F محاسبه شده (383/20 ) در سطح اطمينان حداقل 99 درصد معنادار است. بنابراين، مي توان نتيجه گرفت كه بين متغيرهاي مورد مطالعه و متغير بهره وری شغلی همبستگي معنادار وجود دارد.  همچنین با توجه به ضرايب به دست آمده مي توان نتيجه گرفت كه متغیر روان رنجورخویی با بهره وری شغلیدر معلمان همبستگی منفی و معنادار دارد (01/0p < ). حال آن که، متغیرهای برون گرایی، توافق و وجدانی بودن و بازبودن تجربه با بهره وری شغلی در معلمان همبستگیمثبت و معنادار و بین بهره وری شغلی با دلبستگی به شغل  در میان معلمان رابطه مثبت و معنادار وجود دارد.
کلیدواژه: پایان نامه کارشناسی ارشد روانشناسی ، دلبستگی به شغل،  تیپ های شخصیتی،  معلمان ، بهره وری شغلی ، پایان نامه رشته روانشناسی

فهرست مطالب
عنوان                                                                                        
فصل اول : کلیات پژوهش
مقدمه      
بيان مسئله
اهميت و ضرورت انجام پژوهش
اهداف پژوهش
فرضيه هاي پژوهش
تعاريف اصطلاحات
فصل دوم : مبانی نظری پژوهش    
بخش اول:دلبستگی به شغل
بخش دوم:تیپ های شخصیتی معلمان
بخش سوم : بهره وری شغلی
بخش چهارم: پیشینه تحقیق
فصل سوم : روش شناسی پژوهش  
روش پژوهش
جامعه آماری
نمونه آماری و حجم نمونه
ابزار جمع آوری داده ها
تجزیه و تحلیل داده ها
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها
تحلیل توصیفی
تحلیل استنباطی
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری
بحث و نتیجه گیری
محدودیت های پژوهش
پیشنهادهای پژوهشی
پیشنهادات کاربردی
منابع فارسی
منابع لاتین   
ضمایم
فصل اول ( کلیات پژوهش )
مقدمه : شخصیت به برجسته ترین و مسلط ترین ویژگی یک فرد اطلاق می شود( ساتر و ناتالی  ، 2009، به نقل از اسماعیلی فر ،1390). در این مورد ممکن است به فرد لقب پرخاشگر یا کم رو، افسرده،خونسرد و ... داده شود. با چنین تصوری شخصیت اشاره به آن دسته از برداشت های کلی دارد که یک نفر نسبت به دیگران پیدا می کند، یعنی یک مجموعه کلی از ویژگی هایی که نماینده واقعی یک فرد بوده و در زمینه های گوناگون اجتماعی قابل مشاهده است( درایدن ،2008 به نقل از اسماعیلی فر ،1390).
بی تردید اصطلاح شخصیت یکی از بحث برانگیرین و در عین حال جذابترین مفاهیمی است که در علم روانشناسی وجود دارد. پیچیدگی، تنوع و گستره و شمول این اصطلاح به اندازه ای است که دستیابی به یک تعریف فراگیر، پایدار و مورد قبول از آن را نه تنها دشوار بلکه غیر ممکن ساخته است، به گونه ای که می توان گفت به شمار افرادی که سعی در شناخت و تبیین آن و در نتیجه یک قطر شخصیت داشته اند، تعاریف و تفاسیر گوناگون وجود دارد. (سیدمحمدی،1386).
روانشناسان شخصیت آنرا به عنوان کلیت روان شناختی که انسان خاصی را مشخص می سازد در نظر می گیرند . بنابراین روانشناسی در بحث شخصیت همواره تفاوت های فردی را در نظر دارد و هدف آن تبیین آنها ست( منصورو دادستان،1384).اتکنسیون و هیلگارد معتقدند شخصیت عبارت از  الگوهای معینی از شیوه های تفکر می دانند که نحوه سازگاری شخص را به محیط تعیین می کنند (به نقل از براهنی و همکاران ، 1380).
ويژگيهاي شخصيتي زيربناي نظام رفتاري افراد را تشکيل مي دهند ،پرداختن به اين مقوله مي تواند جنبه هاي خاصي از عملکرد افراد را در زمينه هاي مختلف روشن سازد .ازمصاديق بارز اين موضوع ، تأثير ويژگيهاي شخصيتي معلمان مي باشد .(کريمي ، 1385).تيپ هاي شخصيتي مدلي است که بدان وسيله مي توانيم شخص واقعي را ارزيابي کنيم .هرتيپ محصول تعامل خاصي بين چندين نيروي فرهنگي و شخصي مانند گروه هم ان ،عوامل ارثي و ژنتيکي ، والدين طبقه ي اجتماعي ، فرهنگ و محيط فيزيکي است .به عبارت ديگر هرتيپي ،ذخاير خاصي از نگرش ها و مهارتهايي درجهت غلبه برمشکلات و وظايف محيطي دارد .از آنجا که تيپ هاي مختلف داراي علايق صلاحيت ها و حالات مزاجي متفاوتي هستند مايل اند که خود را با افراد و موضوعات مخصوصي احاطه کنند و در جستجوي مسائلي هستند که با علايق ،صلاحيت ها و طرزتفکرشان نسبت به جهان متجانس باشد (حسينيان و يزدي ، 1386). با توجه به اينکه اولين و مهمترين جزء سيستم سازمان ، افراد انساني با شخصيت هاي مختلف خود مي باشند لذا انگيزه ها ، تواناييها ،تمايلات ،عقايد و افکار که در واقع از اجزاء مهم تشکيل دهنده ي شخصيت انسان مي باشد که حدود انتظارات و توقعات کارکنان نسبت را تعيين مي کنند.
آگاهی از تفاوت های فردی و شخصیتی می تواند ما را در حل بسیاری از دشواری ها یاری دهد و وقتی قبول کردیم که انسان ها در توانایی ذاتی و اکتسابی تفاوت دارند در پی این نخواهیم بود از همه، رفتارهای مشابه و یکسانی انتظار داشته باشیم ( پاچارز ، 2010 ، به نقل از میکولینسر و شاور ،2011).این موضوع در نزد در مغلمان درمورد افزایش بهره وری شغلی با توجه به نقش معلم در اموزش نسل های ایندهکشور می تواند مورد اهمیت میباشد بدون شک افزایش بهره وری شغلی معلمان در جهت اهداف سازمانی آموزش و پرورش موثر است و از انجا که تحقیقات کافی در این زمینه به ویژه در سازمانهای اموزشی کشور صورت نگرفته است. نتایج این پژوهش می تواند منجر به آگاهی بیشتر در زمینه حاضر گردد.

بیان م ه :  واژه بهره وری شغلی  برای نخستین بار بوسیله فرانسوا کنه ریاضیدان و اقتصاددان طرفدار مکتب فیزیوکراسی (حکومت طبیعت) بکار برده شد. وی با طرح جدول اقتصادی، اقتدار هر دولــت را منـــوط به افزایش بهره وری در بخش کشاورزی می داند. با شروع دوره نهضت مدیریت علمی در اوایل های 1900، فردریک ونیسلو، تیلور و فرانک و لیلیان گیلبریث به منظور افزایش کارآیی، درباره تقسیم کار، بهبود روشها و تعیین زمان استاندارد، مطالعاتی را انجام دادند(ساعتچی،1384). بهره وری شغلی  به عنوان نسبتی از زمان واقعی انجام کار به زمان استاندارد از پیش تعیین شده، تعریف شد و بطور مثال اگر از فردی در 8 ساعت کار انتظار تولید 100 واحد محصول را داشته باشیم اما در عمل وی 96 واحد تولید کند، گفته می شود بهره وری  او 96% است. سازمان بین المللی کار نیز  بهره وری را چنین تعریف کرده است بهره وری عبارتست از نسبت ستاده به یکی از عوامل تولید : سرمایه، نیروی کار و مدیریت. در این تعریف «مدیریت» بطور ویژه یکی از عوامل تولید در نظر گرفته شده است. و ویزگیهای مترتب بر یک مدیر از شاخصه های اصلی و درونی مدیریت می باشد. ازجمله این وِیژگیهای شخصیت مدیرسازمان می باشد.
به دلیل اینکه نیازهای رشد در دلبستگی شغلی اهمیت دارند در نتیجه آن ویژگی های شغلی که ارضای نیازهای رشد و شخصیت را فراهم می کنند ، رابطه زیادی با دلبستگی شغلی دارند .این ویژگی ها عبارتند از : برانگیختگی ، اختیار ، تنوع ، هویت وظیفه ، بازخورد و مشارکت (مهداد، 1391) که نشان از تعامل شخصیت با دلبستگی شغلی دارد و لذا بدلیل همین تعامل است که محقق برآن شده تا این موضوع را بوسیله پژوهش مورد کنکاش بیشتر قرار داده و سوال اساسی تحقیق را بصورت زیر تدوین نماید که نقش دلبستگی به شغل و تیپ های شخصیتی معلمان  در بهره وری شغلی چگونه است؟ آیا بهره وری شغلی معلمان بوسیله دلبستگی به شغل و تیپ های شخصیت قابل پیش بینی است؟

اهمیت و ضرورت تحقیق :  انسان محور بهره وری شغلی است. کلیه سازمانها با هر ماموریتی که دارند باید بیشترین امکانات را به آموزش و پرورش انسانها از ابعاد مختلف، اختصاص دهند، مواردی همچون آموزشهای رفتاری –شغلی و تخصصی قوانین و مقررات و آموزش شرح وظایف، آموزش فکر، خودآموزی و دگر آموزی، آموزش خانواده به ترتیب تقویت کار گروهی، تسلط بر شغل، شناخت داخل و خارج سازمان، شناخت حدود و عمق وظایف، نوآوری، پیدایش و توسعه اصل فرد و سازمان یاد گیرنده، تفـــاهم فی ما بین خانواده ها ی شاغلین و سازمان را در پی خواهند داشت، که در آخر به ایجاد و استقرار، پرورش و گسترش، کاربردی شدن و استمرار بهره وری شغلی و در کل به ارتقای آن در سازمان خواهد انجامید. بنابراین، رویکرد منظم و مستمر انطباق فرد مناسب با شغل مناسب در زمان مناسب که در برگیرنده هر دو مفهوم و بهره وری شغلی و دلبستگی شغلی  می باشد بهترین گزینه و راهکار به شمار رفته و به منظور اثبات این موضوع ضروت انجام پژوهش هایی از این دست روشن میشود.
ازدیگر سو آگاهی از تفاوت های فردی و شخصیت می تواند ما را در حل بسیاری از دشواری های شغلی یاری دهد و وقتی قبول کردیم که انسان ها در توانایی ذاتی و اکتسابی تفاوت دارند در پی این نخواهیم بود از همه، رفتارهای مشابه و یکسانی انتظار داشته باشیم ولی بسیاری از صفات در یک راستا قرار نمی گیرند و این موضوع به ما امکان می دهد که بتوانیم افرادی که ترکیبات و ویژگی های مشابهی از صفات دارند، در یک گروه شغلی طبقه بندی کنیم. پدیدآیی این ویژگی های شخصیتی با عوامل تأثیرگذار بر نوع دلبستگی شغلی شخص غالباً همراه بوده است.
باید گفت نیروی انسانی(معلمان)،مهم ترین سرمایۀ سازمان-ها(آموزش و پرورش) هستند و هر چه این سرمایهکیفیت مطلوب تری داشته باشد، احتمال موفقیت، بقا و ارتقای این سازمان بیشتر خواهد شد؛ معلمان وفادار و بادلبستگی بالا به شغل خود، سازگار با اهداف و ارزش های سازمانی و متمایل به عضویت سازمانی که حاضراند فراتر از وظایف مقرر فعالیت نمایند، می توانند عامل مهمی در اثربخشی سازمان(آموزش و پرورش)  باشند. وجود چنین معلمانی در سازمان توأم با بالا رفتن سطوح عملکرد و پایین آمدن میزان غیبت، تأخیر و ترک خدمت کارکنان است و وجهۀ سازمان را در اجتماع مناسب جلوه داده و زمینه را برای رشد و توسعه سازمان فراهم می آورند و بر بهره وری سازمان می افزایند. در مقابل، نیروی انسانی با احساس وفاداری و تعهد سازمانی کم و متمایل به ترک سازمان، نه تنها در جهت نیل به اهداف سازمانی حرکت نمی کنند، بلکه در ایجاد فرهنگ بی توجهی نسبت به مسائل و مشکلات سازمان در بین دیگر همکاران مؤثر هستند.  به همین دلیل مطالعات مربوط به رفتار های فرانقشی (دلبستگی و بهره وری شغلی) نه تنها درحوزه مدیریت، بلکه در سایر حوزه ها از قبیل روانشناسی بخاطر نقش ویژگیهای شخصیتی دران نیازمند پژوهش هایی از این دست می باشد.

هدفهای تحقیق
هدف کلی:
پیش بینی بهره وری شغلی بوسیله دلبستگی به شغل و تیپ های شخصیتی معلمان  


فصل دوم  ( مبانی نظری و پیشینه تحقیق )
مقدمه : سازمانهای موجود در هر جامعه با استفاده از منابع محدودی که در اختیار دارند، به گونه ای به رفع نیازهای فردی و گروهی افراد جامعه می پردازند و از آنجا که منابع تولید همواره با یک ویژگی یعنی کمیابی مواجه هستند، اغلب اصلی ترین هدف سازمانها استفاده بهینه از عوامل تولید و رسیدن به اثربخشی است.این عوامل شامل زمین، سرمایه، نیروی انسانی، فناوری و مدیریت است.در این بین نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی سازمانهای و از حساسی برخوردار است.عملکرد انسان در درون سازمان انعکاسی از دانش، مهارت و ارزشهای او است.به همین منظور شناخت عوامل مؤثر بر عملکرد کارکنان یکی از اهداف بهسازی نیروی انسانی در مدیریت بخش های دولتی است که برای سنجش دانش، توانایی، انگیزش، رفتار شغلی و عملکردی کارکنان پایه ریزی می شود.
در این فصل محقق بر ان شده است تا ازدیدگاههای نظری و پیشینه مطالعاتی پژوهش صحبت به میان آورد به همین منظور این فصل به چهار قسمت تقسیم شده است . در بخش اول مفاهیم و مبانی شخصیت مورد بحث قرار گرفته است. در بخش دوم به موضوع بهر وری شغلی و  بخش سوم به دل بستگی شغلیاختصاص داده شده است و در بخش  پایانی محقق از سوابق مطالعاتی متناسب با موضوع در انتهای فصل به عنوان یک بخش مجزا  استفاده کرده است.

 

پایان نامه بررسی دل بستگی به شغل و تیپ های شخصیتی کارمندان و معلمان

دانلود پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی با موضوع نقش دلبستگی به شغل و تیپ های شخصیتی معلمان در بهره وری شغلی

قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی
قالب فایل : word  --- تعداد 155 صفحه ---

فصل سه:
حجم نمونه و روش نمونه گیری : برای انتخاب نمونه مورد نظر از بین معلمان از روش نمونه گیری تصادفی ساده استفاده شد.با توجه به جدول مورگان تعداد 200 نفر به عنوان حجم نمونه انتخاب شده اند.


روش گرآوری اطلاعات: روش گردآوري اطلاعات دراين پژوهش به صورت ميداني وکتابخانه ای خواهدبود . ابزار گردآوري پرسشنامه مي باشد. در این پژوهش از سه پرسشنامه استفاده گردیده است:
1-مقياس ویژگی شخصيت NEO
براي سنجش عوامل شخصيت پرسنل از فرم کوتاه شده مقياس پنج عاملي نئو NEO-FFI استفاده شد كه داراي 60 پرسش است. اين مقياس پنج  ویژگی اصلي شخصيت(روان رنجوري، برون گرايي، پذيرا بودن تجارب، سازگاري و مسئوليت پذيري) را اندازه گيري مي كند. براي هر عامل 12 عبارت در نظر گرفته شده است كه معرف آن عامل به شمار مي آيد و آزمودني ها اين عبارت را از كاملاً موافقم تا كاملاً مخالفم و از يك تا پنج، نمره گذاري مي كنند در اين آزمون انتظار بر اين است كه تمام سوالات پاسخ داده شود. براي به دست آوردن پايايي از آلفاي كرانباخ استفاده شده است به همين منظور پس از انجام محاسبات براي هر يك از پنج عامل شخصيت، روان رنجوري، برون گرايي، پذيرا بودن تجارب، سازگاري و مسئوليت پذيري به ترتيب مقادير 78%، 72%، 88%، 89%، 88% به دست آمده است.در هنجاریابی ایرانی در یک گروه 400نفری نیزنتايجمحاسباتآماريبااستفادهازروشآلفايكرونباخاز طریق دو نیمه کردن ازمون برای خرده مقیاس ها مقادیر بین76/0 تا 88/0 گزارش شده است (حق شناس،1382).
2- پرسشنامه دلبستگی شغلی:
این پرسشنامه توسط ادوارد زوکیلپاتریک در ۱۹۸۴ تدوین شده است و شامل ۲۰ ماده می باشد. روش نمره گذاری آن براساس یک مقیاس ۴ درجه ای می باشد به این صورت که در ماده‌های مثبت ۱،۲،۳،۴،۵،۶،۷،۸،۹، ۱۲،۱۵،۲۰به گزینه های کاملاً مخالفم، مخالفم، موافقم و کاملاً موافقم به ترتیب نمره های ۳،۲،۱،۰ و در ماده‌های منفی (۱۰،۱۱،۱۳،۱۴،۱۶،۱۷،۱۸،۱۹) به صورت معکوس نمره تعلق می گیرد یعنی به گزینه‌های کاملا مخالفم، مخالفم، موافقم، کاملا موافقم به ترتیب نمره‌های ۰،۱،۲،۳ تعلق می‌گیرد. حداکثرنمره یعنی ۶۰ بیانگر دلبستگی بسیار بالا و حداقل نمره یعنی صفر(۰) بیانگر دلبستگی بسیار پایین می‌باشد(امیدی،1387).
3- مقیاس بهره وری شغلی
پرسشنامه که توسط اسمیت، کندال و هالین در ۱۹۶۹ تهیه گردیده شامل ۷۲ سوال است که به پنج بعد حقوق، سرپرستی، ارتقاء، کار و رابطه با همکاران می‌پردازد. به دلیل طولانی وغیرقابل استفاده بودن پرسشنامه در ۱۹۸۷ تحقیقی توسط گرگسون به منظورکاهش سئوالات انجام گرفت و از طریق استفاده از روش آماری تحلیل عوامل، سئوالات آن به ۳۰ سئوال کاهش پیدا کرد. شیوه نمره گذاری این آزمون به صورت مقیاس ۵ گزینه‌ای نوع لیکرت است که از شدیداً موافقم تا شدیداً مخالفم را دربرمی گیرد. باتوجه به تعدادسئوالات، روشن است که نمره ۳۰ به عنوان حداقل نمره و نمره ۱۵۰ به عنوان حداکثرنمره در نظرگرفته می شود(سرداری،1391).
روش تجزیه و تحلیل اطلاعات: در این پژوهش از روشهای آمار توصیفی( تنظیم جدول داده ها، محاسبۀ میانگین، انحراف استاندارد، میانه، نما) استفاده خواهد شد. به منظور پاسخگویی به فرضیه های پژوهش از روش همبستگی پیرسون استفاده شد.علاوه بر این،به منظور تعیین سهم دلبستگی و شخصیت در بهره وری شغلی از روش تحليل رگرسيون چند متغيري استفاده شد.


فصـل چهارم ( تحلیل یافته ها )
مقدمه در اين فـصل از پژوهش به توصيف و تجربه و تحليل اطلاعات حاصل از پرسشنامه ها پرداخته مي شود. از آنجايي كه هر تحقيق به دنبال اهداف خاص خود مي باشد و رسيدن به آن اهداف مي تواند موضوع تحقيق را توجيه نمايد، لذا انجام اين تحقيق، تجزيه و تحليل آماري و بررسي يافته هاي محققان و پژوهشگران را به سوي شناخت بهتر هدايت مي كند و زمينه را براي تحقيقات بعدي آماده مي سازد.
براي انجام اين منظور، اين فصل در دو بخش به موضوع تحقيق پرداخته است. در بخش اول توصيف داده هاي آماري مورد بررسي قرار مي گيرد، كه در اين قسمت به بررسی ویژگی های توصیفی شاخص های دلبستگی شغلی، بهره وری و مولفه های شخصیت توجه شده است. در بخش دوم استنباط آماري داده ها، تدوين فرضيه يا سؤال هاي تحقيق، تحليل سؤال هاي اصلي پرسشنامه و آزمون فرضيات مورد بررسي قرار گرفته است.


فصـل پنجم ( نتیجه گیری وپیشنهادات )
مقدمه : در اين فصل ابتدا يافته هاي پژوهش با توجه به فرضيه هاي تحقيق مورد بحث قرار گرفته است.در قسمت بعد يافته هاي تحقيق با يافته ها و نتايج ساير تحقيقات انجام شده در اين زمينه انطباق داده شده اند. ضمناً بر اساس كلياتي كه در قسمت مباني نظري جمع آوري شده و همچنين نتايج تحقيقات مرور شده، نتيجه گيري از يافته هاي تحقيق به عمل آمده است. در پايان نيز پيشنهادهايي مبتني بر يافته هاي تحقيق ارائه شده است.


بحث و نتيجه گيري : در اين قسمت بحث و تحليل روي هر يك از فرضيه های تحقيق انجام شده و همسويي يافته هاي تحقيق با ساير پژوهشگران مورد مقايسه قرار گرفته است.
فرضیه اصلی: بهره وری شغلی بوسیله ویژگی های شخصیتی و دلبستگی به شغل قابل پیش بینی است.
یافته ها نشان داد که48 درصد از واريانس متغير بهره وری شغلی توسط5 مولفه روان رنجورخویی، برون گرایی، باز بودن به تجربه، توافق و وجدانی بودن و دلبستگی شغلی تبيين مي شود. آماره t و سطوح معناداري مي توان قضاوت كرد كه سه متغیر روان رنجورخویی و برون گرایی و دلبستگی شغلی با متغير بهره وری


متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.

روش دانلود فایل :

1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر

قیمت : 50 هزار تومان

قیمت 40 هزار تومان

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 74
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 277
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 9
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,401
 • بازدید ماه : 12,676
 • بازدید سال : 104,465
 • بازدید کلی : 766,796
 • کدهای اختصاصی