loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

پایان نامه بررسی وضعیت گرایش به خرافه و خرافه پرستی در بین زنان خانه دار جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد روان شناسی تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss  ( قالب فایل : word  --- تعداد 74 صفحه )    دانلود پایان نامه بررسی وضعیت گرایش به خرافه و خرافه پرستی در بین زنان خانه دار خرافه و خرافه پرستی خرافه از نظر اسلام  پایان نامه با موضوع خرافه  پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع خرافه و خرافه پرستی خرافه از نظر قران و اسلام فهرست مطالب                                                                                       …

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 1184 شنبه 07 فروردين 1395 نظرات ()

پایان نامه بررسی وضعیت گرایش به خرافه و خرافه پرستی در بین زنان خانه دار جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد روان شناسی
تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss  ( قالب فایل : word  --- تعداد 74 صفحه )

 

 دانلود پایان نامه بررسی وضعیت گرایش به خرافه و خرافه پرستی در بین زنان خانه دار خرافه و خرافه پرستی خرافه از نظر اسلام  پایان نامه با موضوع خرافه  پایان نامه رشته روانشناسی با موضوع خرافه و خرافه پرستی خرافه از نظر قران و اسلام


فهرست مطالب                                                                                       

فصل اول : کلیات پژوهش
مقدمه         
بيان مسئله    
اهميت و ضرورت انجام پژوهش    
اهداف پژوهش      
فرضيه هاي پژوهش    
تعاريف اصطلاحات    
فصل دوم : مبانی نظری پژوهش
   
 بخش اول خرافه پرستی
بخش دوم نظریه جامعه شناسی مرتبط

فصل سوم : روش شناسی پژوهش  
روش پژوهش    
جامعه آماری    
نمونه آماری و حجم نمونه    
ابزار جمع آوری داده ها    
تجزیه و تحلیل داده ها    
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها      
تحلیل توصیفی    
تحلیل استنباطی    
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری    
بحث و نتیجه گیری    
محدودیت های پژوهش    
پیشنهادهای پژوهشی    
پیشنهادات کاربردی    
منابع فارسی    
منابع لاتین   
ضمایم    


          
فصل اول  ( کلیات تحقیق )
مقدمه
•    بیان مسئله
•    اهمیت و ضرورت
•    اهداف
•    سوالات تحقیق
•    تعاریف نظری و عملیاتی

مقدمه
اگر بخواهیم تاریخ پیدایش خرافه پرستی را استخراج کنیم، به قدمت پیدایش بشر تاریخچه دارد. زیرا انسان پس از شناخت خود در صدد برآمد با کمک وسایلی از حوادث آینده مطلع شود و از وقایع ناخوشایند جلوگیری کند تا بتواند بر ترس‌ها و نگرانی‌های خود فائق آمده و به نوعی به احساس امنیت دست پیدا کند.
در دنیایی که انسان‌ها از پریشانی و نابسامانی فکری رنج می‌برند، در پی یافتن راه گریزی هستند تا از نگرانی‌ها، ناامیدی‌ها، شکست‌ها و حقارت‌ها نجات پیدا کنند. در این جستجوها گاه به افکار و اعمال خرافی روی‌ می‌آورند تا از راهی کوتاه و بدون دردسر به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند. هر انسان عاقلی می‌داند که آنچه که در آن ضرر و زیان نهفته است باید از آن پرهیز کند. اما برخی زیان‌ها به دلیل اشاعه آن در کلیه سطوح اجتماعی و کاربرد آن در میان تمامی آحاد یک جامعه به چشم نمی‌آید و مردم جاهلانه و بدون توجه به ضرر و زیان از آن پیروی می‌کنند.
خرافات در لغت عبارتست از: «مجموعه باورهای ناشی از نادانی، ترس از امور ناشناخته، اعتقاد به سحر و جادو، درک نادرست از روابط علت و معلولی و مانند آنها.
نمونه های رایج  خرافات در بین زنان خانه دار را می توان به این صورت دسته بندی نمود
آب ریختن پشت سر مسافر
زدن به تخته برای جلوگیری از چشم زخم
اگر بر روی استکان چای تفاله دیده شود نشانه آمدن مهمان است
اگر کف دست راست بخارد پول نصیب انسان می‌شود و اگر کف دست چپ بخارد پول از دستش می‌رود
اگر هنگام تحویل سال درهای خانه باز باشد برکت و روزی وارد آن خانه می‌شود
اگر کسی عطسه کند باید آن کار را عقب انداخت
دین اسلام با خرافات و اعتقاداتی که پایه و اساس عقلانی و اعتقادی ندارد به شدت مبارزه می‌کند. قرآن کریم با خرافات مبارزه و به شدت آن را نکوهش کرده است. از نظر قرآن جهل و تقلید کورکورانه خرافات محسوب می‌شود: « بگو ای اهل کتاب در دین خود به ناحق گزافه گویی نکنید و از پی هوسهای گروهی که پیش از این گمراه گشتند و بسیاری [از مردم] را گمراه کردند و [خود] از راه راست منحرف شدند نروید.» (مائده، 77).
از افتخارات پیامبر اسلام (ص) این است که با بسیاری اوهام و خرافات عصر جاهلی مبارزه و در نهایت ریشه‌کن کرد. به عنوان نمونه تنها فرزند ذکور پیامبر (ص) ازدنیا رفت و ایشان به شدت از این واقعه متاثر شد و در فراق فرزند اشک ریخت. در همان روز فوت او خورشید گرفت و مردم گفتند خورشید در سوگ و غم پیامبر گرفته است. پیامبر (ص) به منبر رفت و فرمود: خورشید و ماه دو نشانه بزرگ خداوند هستند و هرگز برای مرگ کسی نمی‌گیرند.
خرافات یک پدیده روحی و اجتماعی است. هنگامی که عقل و خرد کنار گذاشته می‌شود، اوهام و خیالات به سراغ انسان می‌آید اینجاست که باید منتظر ایجاد یک پدیده خرافی در جامعه بود. گاهی اوقات سایر افراد نیز برای همرنگ جماعت شدن خود را ملزم به تبعیت از یک پدیده خرافی می‌کنند. خلا عاطفی، ضعف پایه‌های اعتقادی، افسردگی و اختلالات روحی و عاطفی، فرار از وضعیت موجود، عدم اعتماد و اطمینان، اضطراب و تشویش، ناکامی‌ها و ناامیدی از رسیدن به خواسته‌ها و آرزوها از جمله عوامل پناه بردن به خرافات در جامعه و دورشدن از واقعیات است.

بیان مساله :   بحث خرافه پرستی و روی آوردن به خرافات مسأله ای است که نه فقط جامعۀ عوام یعنی مردم عادی بلکه گاهی افراد درس خوانده و تحصیل کرده هم به این مسألۀ موهوم و خیالی که اسلام به شدت با آن برخورد کرده، مبتلا هستند.خرافات تنها یک بیماری صرفاً مربوط به جامعه ایرانی و آسیایی، نیست؛ بلکه فال و فالگیری، اعتقاد به نحوست ها، و روابط نامعقول بین قضایا در غرب و اروپا هم فراوان است. آن قدر که در غرب بازار فالگیرها و رمال ها و طالع بین ها داغ است، شاید در بلاد اسلامی کمتر باشد.
ولتر( 2003) نویسنده غربی است که کتابی به نام «روانشناسی خرافات» نوشته است. او در این کتاب درباره این که خرافات از کجا شروع شده و علت رسوخ خرافات در بین مردم سخن گفته است؟وی در کتابش می گوید: خرافات یعنی کارهای غیر معقول و غیر منطقی، خرافات یعنی برخوردهای غیر علمی؛ تا بالاخره به این نتیجه می رسد که خرافات آن است که انسان بین دو چیز ارتباط قائل باشد، در حالی که هیچ ارتباط علمی و شرعی بین آن دو نیست.
مثلاً گفته می شود عدد سیزده نحس است. ولی در شرع و عقل و منطق هیچ ارتباطی بین سیزده و نحوست نیست؟ یا گفته می شود که شکستن تخم مرغ بلا و چشم زخم را از بچه دور می کند. ولی هیچ رابطه ای بین این دو نیست.ولتر در این کتاب می نویسند: دوستی داشتم زمینی خرید و می خواست آن را بسازد. روز اول کلنگ آورد تا زمین را بکند و شروع کند، بر حسب اتفاق دستۀ کلنگ شکست. از آن پس این مسأله در نظرش چرکین شد. گفت: این زمین، زمین خوبی نیست. شاید دستۀ کلنگ ترک داشته که شکسته است ربطی به زمین ندارد. اتفاقاً خانه اش را ساخت و همان سال های اول و دوم پدر و مادرش، برادر و همسرش را از دست داد. خودش هم ورشکست شد. همواره می گفت: این کلنگ که شکست معنایش مرگ پدر، مادر، برادر، همسر، و ورشکستگی بود. سقوطش از اینجا شروع شد. در صورتی که تصادف به خاطر بی احتیاطی در جاده است. ورشکستگی به خاطر سوء تدبیر در مال است و ربطی به کلنگ ندارد، و اصولاً هیچ ربطی بین کلنگ و ورشکستگی نیست.
رواج خرافات در جامعه مضر است و موجب روی آوردن مردم به رویا و تخیل‌ می‌شود و مردم اسباب و علل منطقی را کنار می‌گذارند و به علل و عوامل ماورایی که پایه و اساس درستی ندارند متوسل می‌شوند.
دلیل دیگر آن این است که خانمها به دلیل آنکه در محیط اجتماع نمی‌توانند به برخی خواسته‌ها و حقوق خود برسند، با توسل به خرافات می‌خواهند بحران‌های زندگی خود را رفع کنند. همچنین گرایش به خرافات در جوامع جهان سوم و فقیر و افراد کم‌سواد بیشتر دیده می‌شود زیرا در هر جامعه وقتی خواسته‌ها و نیازهای مردم برآورده نشود، به خرافات روی‌می‌آورند تا از این طریق به خواسته‌های خود دست پیدا کنند. گرچه نمی‌توان گرایش افراد تحصیل‌کرده و کشورهای پیشرفته را به خرافات نادیده گرفت؛ چنانکه مردم انگلستان بالاترین گرایش به خرافات را در میان سایر کشورها دارند.
طبق تحقیقات انجام شده(اشنایدرو رابرتسون،2009) زنان بیشتر از مردان به دنبال افکار خرافی هستند و شاید علت عمده آن روحیه احساسی – عاطفی خانمها و برخورداری کمتر از نیروی عقل و منطق باشد.
بنابر آنچه گفته شد، رواج خرافه در جامعه بسیار مضر است و انسان را دچار خمودگی و تنبلی می‌کند و از تلاش و کوشش واقعی برای رسیدن به خواسته‌ها بازمی‌دارد و مانعی برای رشد خرد و منطق انسان‌ها است. متاسفانه خرافات به راحتی و سهولت وارد اجتماع می‌شود به دشواری می‌توان آن را از افکار زدود. چه بسا اعتقاد به خرافات و عمل به آن موجب از هم پاشیدگی برخی زندگی‌ها و ایجاد بحران در جامعه شده و اعتمادها از هم گسسته شده است لذا پژوهشگر به دنبالپاسخ این پرسشاساسی تحقیق است که علل گرایش زنان خانه دار به خرافه و خرافه پرستی چیست؟

اهمیت و ضرورت تحقیق :  در دنیایی که انسان‌ها از پریشانی و نابسامانی فکری رنج می‌برند، در پی یافتن راه گریزی هستند تا از نگرانی‌ها، ناامیدی‌ها، شکست‌ها و حقارت‌ها نجات پیدا کنند. در این جستجوها گاه به افکار و اعمال خرافی روی‌ می‌آورند تا از راهی کوتاه و بدون دردسر به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند. هر انسان عاقلی می‌داند که آنچه که در آن ضرر و زیان نهفته است باید از آن پرهیز کند. اما برخی زیان‌ها به دلیل اشاعه آن در کلیه سطوح اجتماعی و کاربرد آن در میان تمامی آحاد یک جامعه به چشم نمی‌آید و مردم جاهلانه و بدون توجه به ضرر و زیان از آن پیروی می‌کنند.  خرافات از جمله انهخاست و زنان خانه دار باتوجه به اوقات زیادی که در زندگی روزمره دارند و نیازمند پر کردن انمی باشند احتمال رواج خرافات در همنشینی های انان در مجامع زنانه وجود دارد ولذا پزوهش در این حوزه به تنویر و تبیین این مساله ناگزیر می نماید.

 

دانلود پایان نامه رشته روانشناسی خرافه و خرافه پرستی زنان
پایان نامه بررسی وضعیت گرایش به خرافه و خرافه پرستی در بین زنان خانه دار جهت دریافت درجه کارشناسی ارشد روان شناسی
تجزیه و تحلیل داده ها توسط نرم افزار spss 

( قالب فایل : word  --- تعداد 74 صفحه )اهداف تحقیق :
1-بررسی  ، تعیین و اولویت بندی باورهاو اعتقادات زنان خانه دار نسبت به تروج مسایل خرافی
 
2-ارایه پیشنهادات و راهکارهای مناسب حاصل از تحقیق به منظور کمک  به کارشناسان و مددکاران و مشاوران  مسایل اجتماعی برای برون رفت از چالش های که زنان خانه دار در این زمینه با ان روبرو می شوند.


سوالات تحقیق
1-بین میزان تحصیلات زنان خانه دار  و گسترش خرافه در بین آنان  رابطه وجود دارد
2-بین سن زنان خانه دار  و گسترش خرافه در بین آنان  رابطه وجود د ارد.
3-بین منطقه زندگی (مرکز یا حاشیه) زنان خانه دار  و گسترش خرافه در بین انان  رابطه وجود دارد.فصل دوم ( ادبیات و پیشینه تحقیق )

بخش  اول :

خرافه و خرافه پرستی

تاریخچه : اگر بخواهیم تاریخ پیدایش خرافه پرستی را استخراج کنیم، به قدمت پیدایش بشر تاریخچه دارد. زیرا انسان پس از شناخت خود در صدد برآمد با کمک وسایلی از حوادث آینده مطلع شود و از وقایع ناخوشایند جلوگیری کند تا بتواند بر ترس‌ها و نگرانی‌های خود فائق آمده و به نوعی به احساس امنیت دست پیدا کند.
 در دنیایی که انسان‌ها از پریشانی و نابسامانی فکری رنج می‌برند، در پی یافتن راه گریزی هستند تا از نگرانی‌ها، ناامیدی‌ها، شکست‌ها و حقارت‌ها نجات پیدا کنند. در این جستجوها گاه به افکار و اعمال خرافی روی‌ می‌آورند تا از راهی کوتاه و بدون دردسر به نتیجه مطلوب دست پیدا کنند. هر انسان عاقلی می‌داند که آنچه که در آن ضرر و زیان نهفته است باید از آن پرهیز کند. اما برخی زیان‌ها به دلیل اشاعه آن در کلیه سطوح اجتماعی و کاربرد آن در میان تمامی آحاد یک جامعه به چشم نمی‌آید و مردم جاهلانه و بدون توجه به ضرر و زیان از آن پیروی می‌کنند.
حتما  نمونه هایی از این خرافات را شنیده اید:
آب ریختن پشت سر مسافر
زدن به تخته برای جلوگیری از چشم زخم
اگر بر روی استکان چای تفاله دیده شود نشانه آمدن مهمان است
اگر کف دست راست بخارد پول نصیب انسان می‌شود و اگر کف دست چپ بخارد پول از دستش می‌رود
نحس بودن سیزدهم هر ماه
بستن بخت دختر شیطان برای پیدا شدن گمشده
اگر هنگام تحویل سال درهای خانه باز باشد برکت و روزی وارد آن خانه می‌شود
بدشگون بودن آواز کلاغ
اگر کسی عطسه کند باید آن کار را عقب انداخت
بستن قفل به ضریح امامان و امامزادگان
کفشها روی هم بیافتد نشان دهنده در پیش داشتن سفری نزدیک است
زدن قیچی به هم منجر به دعوا می‌شود
و...
خلا عاطفی، ضعف پایه‌های اعتقادی، افسردگی و اختلالات روحی و عاطفی، فرار از وضعیت موجود، عدم اعتماد و اطمینان، اضطراب و تشویش، ناکامی‌ها و ناامیدی از رسیدن به خواسته‌ها و آرزوها از جمله عوامل پناه بردن به خرافات در جامعه و دورشدن از واقعیات است.در تمامی کشورهای دنیا مردم با خرافات و اوهام باطل مواجه هستند و به آن روی می‌آورند.


فصل سوم ( روش تحقیق )
تحقیق حاضر از نوع تحقیقات همبستگی (رابطه ای) است که برای اجرای آن از روش معمول در تحقیقات جامعه شناسی به نام روش پرسشنامه (پیمایش)  سود برده خواهد شد و در این روش به مصاحبه و درخواست همکاری در زمینه تکمیل نمودن پرسشنامه ها از زنان خانه دار پرداخته شد. داده های به دست آمده مربوط به زنان خانه دار است که داده ها لازم برای این تحقیق  با مصاحبه جداگانه هر یک از این افراد استخراج شد. بعد از آن به تعیین متغیرها و شاخص ها  می پردازیم. پس از استخراج داده ها متغیر ها لازم در هر ستون به صورت جداگانه نوشته و هر ردیف به یک فرد اختصاص داده و اطلاعات جمع آوری خواهد شد و سپس مبادرت به کدگذاری آن اطلاعات و ورود آنها به کامپیوتر برای تجزیه و تحلیل می کنیم.
از نظر واحد تحلیل و مشاهد این تحقیق درصدد بررسی وضعیت خرافه در بین زنان  خانه دار در شهر کرج است و متغیرها درسطح فردی مورد سنجش قرار می گیرد بنابراین نتایج در همین سطح توصیف و تحلیل خواهد شد پس واحد تحلیل و واحد مشاهده در سطح (فرد) است ابزار مشاهده مصاحبه با زنان خانه دار  می باشد.
جامعه آماری
این تحقیق شامل کلیه زنان خانه دار 20تا60 ساله در شهر کرج است. گروه هدف مورد نظر زنان خانه دار دارای فرزندهستند.

حجم نمونه :  در مورد حجم نمونه 200 زن خانه دار انتخاب شده است که در این زمینه روش گزینش آنها به صورت تصادفی است .
نحوه جمع آوری داده ها :  در این تحقیق برای جمع آوری اطلاعات و داده ها با مراجعه و درخواست همکاری از زنان خانه دار  ساکن در محدوده مکانی مورد نظر از ابزار پرسشنامه (پیمایش) استفاده شده است برای این مهم اطلاعات فردی و جمع آوری شده از هر فرد در پرسشنامه ای مجزا تهیه و سازماندهی می شود.
روش تجزیه و تحلیل داده ها
در تحقیق حاضر از نرم افزار  spss تحت سیستم عامل windows برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده شد و برای نمایش یافته های آن از روش آمار توصیفی و همبستگی برای تجزیه و تحلیل داده ها استفاده شد.در بخش آمار توصیفی بااستفاده از جدول که در آن فراوانی و درصد داده ها آورده خواهد شد برای توصیف داده ها بهره گرفته شد.  در بخش آمار همبستگی برای سنجش روابط همبستگی بین متغیر ها زنان خانه دار با توجه به یافته های تحقیق برای اثبات و یا رد فرضیه ها استفاده شد.فصل چهارم ( تجزیه و تحلیل )
تجزیه و تحلیل داده ها به عنوان یکی از مراحل اصلی روش تحقیق علمی شناخته می شود. پس از تدوین مبانی نظری و روش تحقیق لازم است که فرضیه تحقیق آزمون شود. از طرفی، آزمون تجربی متکی بر اطلاعات و داده هایی است که به روش علمی جمع آوری شده اند. برای یافتن پاسخ علمی این فرضیه، باید اطلاعات و داده های خام جمع آوری شده را با استفاده از یک مدل مناسب مورد تجزیه و تحلیل دقیق قرار داد. تبیین داده های خام، بدون تحلیل آن ها امری دشوار یا ناممکن است. نخست باید داده ها راتجزیه و تحلیل کرد و سپس نتایج این تجزیه و تحلیل را مورد تفسیر قرار داد(ساروخانی، 1372).هدف از انجام اين پژوهش بررسی خرافه در بین زنان خانه دار  بوده  است. بدين منظور تعداد 200 نفر از زنان خانه دار   بصورت تصادفي انتخاب شدند و مورد آزمون قرار گرفتند. در نهايت داده هاي پژوهش با نرم افزار كامپيوتري(SPSS) مورد تجزيه و تحليل آماري قرار گرفت. نتايج تجزيه و تحليل آماري در دو قسمت جداگانه آمار توصيفي و آمار استنباطي در اين فصل مورد بررسي قرار مي گيرد. در اين پژوهش از روش هاي آماري توصيفي (ميانگين، انحراف معيار) و آمار استنباطی (خی دو و  فی) استفاده شده است.فصل پنجم ( نتیجه گیری و پیشنهادات )
بحث ونتیجه گیری
تحقیق حاظر مبین آمارهایی از جامعه آماری با حجم نمونه 200 زن خانه دار که به صورت تصادفی انتخاب شده اند می باشد که اینجانب در طی مراحل پیمایش متوجه تعدادی از مشکلات این دسته از زنان شده ام که در ادامه نگاهی گذرا بر این مشکلات می نماییم که پیشنهادات لازمه نیز در ادامه آن می آید.
-اکثر زنان مورد مطالعه از لحاظ میزان تحصیلات در سطح متوسط رو به پایین و بیسواد می باشند که لزوم توجه به وضعیت ادامه تحصیل و یا با سواد شدن آنان برای جلوگیری از مشکلات اجتماعی- اقتصادی احساس می شود.
-از لحاظ وضعیت سکونت اکثر آنان مستاجر و ساکن حاشیه شهر می باشند که این دو مسئله بیش از پیش آنان را آسیب پذیر می نماید که لزوم حمایت ها برای تامیین مسکن این افراد در برنامه ریزی ها و مطالعات احساس می شود.

 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر

 

قیمت: 50 هزار تومان

قیمت : 30 هزار تومان

 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 4
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 79
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 425
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 13
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,549
 • بازدید ماه : 12,824
 • بازدید سال : 104,613
 • بازدید کلی : 766,944
 • کدهای اختصاصی