loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پایان نامه با موضوع بررسی عوامل گرایش به خودکشی  در بین جوانان دختر 18 تا 25 سال   قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی - علوم تربیتی - مشاوره و علوم اجتماعی بر حسب سلیقه دانشجو تعداد 90 صفحه --- قالب فایل : word  چکیده: هدف پژوهش حاضربررسی عوامل گرایش به خودکشی  در بین جوانان دختر 18 تا 25 سال بوده است. روش تحقیق دراین پژوهش از نوع پیمایشی بوده است. جامعه تحقیق حاضر را کلیه جوانان دختر اقدام کننده به خودکشی با دارو وسموم که در بخش مسمومین بیمارستانهای شهر کرج درسال (90-91)…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 1740 سه شنبه 10 فروردين 1395 نظرات ()

دانلود پایان نامه با موضوع بررسی عوامل گرایش به خودکشی  در بین جوانان دختر 18 تا 25 سال   قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی - علوم تربیتی - مشاوره و علوم اجتماعی بر حسب سلیقه دانشجو

تعداد 90 صفحه --- قالب فایل : word 

چکیده: هدف پژوهش حاضربررسی عوامل گرایش به خودکشی  در بین جوانان دختر 18 تا 25 سال بوده است. روش تحقیق دراین پژوهش از نوع پیمایشی بوده است. جامعه تحقیق حاضر را کلیه جوانان دختر اقدام کننده به خودکشی با دارو وسموم که در بخش مسمومین بیمارستانهای شهر کرج درسال (90-91) بستری شدند تشکیل می دادند. نمونه تحقیق شامل100 نفربود که با استفاده از روش نمونه گیری تصادفی طبقه ای انتخاب شدند. ابزار جمع آوری اطلاعات  پرسشنامه محقق ساخته 23سوال بوده است که پایایی آن 71/.محاسبه گردید. فرضیه های پژوهش از طریق روش همبستگی پیرسون بررسی شدند. نتایج پژوهش نشان داد كهبا 99درصد اطمینان می توان گفت  بین مولفه ها و عوامل گرایش به خودکشی ( معلولیت و بیماری جسمانی ، بی سوادی والدین ، اختلافات در خانوادة،ارزیابی افراد از پایگاه شغلی خود،حوادثزندگی،سابقةخودکشی درمیان اعضای خانواده،فوت و فقدان نزدیکان ،ضعف اعتقاد دینی افراد والدین آنان ، شکست در زندگی ، اعتیاد ، بیکاری ) و خودکشی رابطه وجود دارد.

کلید واژه: پایان نامه با موضوع خودکشی ، خودکشی در جوانان و دلایل ان ، گرایش به خودکشی ، جوانان دختر ، علل خودکشی ، خانواده و تاثیر ان بر خودکشی ، دانلود پایان نامه با موضوع عوامل خودکشی در جوانان و دانش اموزان , Download thesis review of suicidal behavior among young people


فهرست مطالب
فصل اول کلیات تحقیق
مقدمه:
بیان مسئله:
اهمیت ضرورت تحقیق
اهداف تحقیق
فرضیه های تحقیق :

تعریف واژگان و اصطلاحات
فصل دوم- ادبیات و پیشینه تحقیق
مقدمه
علت و علل خودکشی
کمبود اعتماد به نفس و افسردگی و خودکشی.
نظریه دورکیم
خودکشی و عوامل اقتصادی
نقش نهاد خانواده در خودکشی.
نقش تغییرات اجتماعی درخودکشی
فرآیندخودکشی
عوامل زمینه ساز خودکشی
چهارچوب نظری
پیشینه پژوهش
فصلسوم - روش پژوهش.
مقدمه
جامعه آماری
نمونه  و روش نمونه گیری
ابزار پژوهش
متغیر های پژوهش
شیوه اجرا
 تجزیه و تحلیل داده ها
فصل چهارم: تحلیل یافته ها
 تحلیل توصیفی
 تحلیل استنباطی
فصل پنجم:بحث ونتیجه گیری
نتیجه گیری
پیشنهادات
 محدودیت های تحقیق
ضمایم
منابع


فصل اول کلیات تحقیق

مقدمه: خودکشی عبارت است از هرنوع مرگی که نتیجه مستقیم یا غیرمستقیم کردار مثبت یامنفی خود قربانی است که از نتیجه آن آگاه بوده. (دورکیم 6:1378 ).
خودکشی مرگی است غیر اتفاقی که عمداتـأ به دست خود شخص با هدف آگاهانه یانیمه آگاهانه حاصل میشود و این عمل سهوی و بی معنی نیست، بلکه میتواند نیازهای برآورده نشده و احساس یاس و ناامیدی ارتباط داشته باشد.
فاضلی( 1388) معتقد است اعتیاد، همسرآزاری و آگاهی نداشتن نسبت به حقوق اجتماعی و قانونی، بیکاری، رفتارهای خشونت بار، فروش اموال و جهیزیه زن و حتی سرقت اموال خانواده توسط همسر، اجبار زن به انجام امور خلاف قانون برای کسب درآمد جملگی از پیامدهای اعتیاد و از مشکلات زنان جامعه است .بسیاری از زنان حتی کمترین آگاهی از حقوق خود ندارند و با مراجعه به مراجع قضایی شوراهای حل اختلاف پس از راهنمایی و مشورت به وظایف خود آشنا می شوند.او ازدواج های نامناسب که تفاوت های سنی در آن فاحش است ، فرهنگ مردسالاری حاکم ، نداشتن حق انتخاب همسر ، فقر و بیکاری مردان را از مقوله هایی می داند که به پدیده خودکشی در میان زنان دامن زده است و می گوید:دراین شرایط پدیده خودکشی به عنوان تنها راه آزادی و رهایی از رنج های انسانی بروز کرده و ادامه می یابد.البته در این میان باید به ضرب و شتم زنان توسط مردانشان و فقر اقتصادی آنان نیز در افزایش میزان خودکشی زنان اشاره کرد.اغلب این مردان به دلیل بیکاری به آزار و اذیت زنان و کودکان خود می پردازند.بیکاری و فقر مالی تا آنجا پیش می رود که مردان برای رهایی از آن به اعتیاد و فساد اخلاقی روی می آورند.وی چندهمسری را از دیگر عوامل خودکشی در میان زنان عنوان کرد و با اشاره به یک طرح پژوهشی درسال 82 گفت:جامعه زنان به خصوص روستاییان به شدت در معرض خودکشی هستند.

بیان مسئله: برای بررسی هر پدیده اجتماعی نخست باید آنرا تعریف کرد و چارچوب موضوع مورد بررسی رامشخص و محدود کرد.زیرا قلمرو و دامنه مسائل و پدیدههای اجتماعی گسترده و همپوشاست.پدیدههای اجتماعی به دلیل پیچیده گی خود ابعاد متفاوتی دارند که مطالعه همه آنها امکانپذیر نیست.
خودکشی نیزمسئله اجتماعی است.پس لازم است ابتدا آنرا با رویکردی جامعه شناسی تعریف کنیم و سپس توضیح دهیم که چرا مسئله اجتماعی است.

سوالات تحقیق :
1- ایا معلولیت و بیماری جسمانی و عوامل خودکشی رابطه وجود دارد؟
2- ایا بی سوادی و کم سوادی والدین و میزان خودکشی فرزندان رابطه وجود دارد؟
3- ایا اختلافات در خانوادة زناشویی و خودکشی فرزندان رابطه وجود دارد؟
4- ایا ارزیابی افراد از پایگاه شغلی خود و  خودکشی آنان رابطه وجود دارد؟
5- ایا میان حوادث زندگی و خودکشی رابطه وجود دارد؟
6- ایا میان سابقة خودکشی درمیان اعضای خانواده و خودکشی رابطه وجود دارد؟
7- ایا فوت و فقدان نزدیکان و خودکشی افرادرابطه وجوددارد؟
8- ایا اعتقاد دینی افراد و والدین آنان و خودکشی رابطه وجود دارد؟
9- ایا شکست در زندگی و خودکشی رابطه وجود دارد؟
10- ایا اعتیاد و بالابردن میزان خودکشی افراد رابطه وجود دارد؟
11- ایا وضعیت اشتغال و بیکاری ومیزان خودکشی رابطه وجود دارد؟


فصل دوم ادبیات و پیشینه تحقیق

مقدمه  : خودکشی پدیده روانی و اجتماعی موضوعی چند بعدی و چند وجهی وپیچیده است وقتی شخصی مرتکب خودکشی می شود معمولا وابستگان و دوستان او متعجب و حیران می شوند چرا که معتقدند او آرام بود و زندگی می کرد، اماپس از بررسی دقیق سرنخ هایی به دست می آید که در عین دشواری، ضررات پیگیری و جستوجوی کمک و خدمات تخصصی را آشکارمی سازد بنابراین پیشبینی خودکشی حتی برای متخصصان امری آسان و دقیق نیست از اینرو بررسی دقیق علایم و نشانه های خطرخودکشی برای تشخیص به موقع و مناسب ، بسیار کمک کننده است.
خودکشی درفرهنگ فارسی به معنی «خود را به وسیلهای کشتن» «انتحار» «خود را کشتن» عملی که شخص برای معدوم کردن در حالی که اختیار مرگ در زندگی را دارد و به لحاظ اخلاقی موظف به انجام آن نیست تعریف شده.


علت و علل خودکشی :  بررسی علت و علل خودکشی در افراد به عنوان نشانه‌هایی از عدم احساس امنیت فردی ازآنجا که یکی از جرایمی است که در اروپا و امریکا رقم بالایی را در میان سایر جرایمبه خود اختصاص داده است، معضل پیشروی بسیاری از کشورهای جهان است. در آمریکا همهساله حداقل 30 هزار جوان به دلیل آینده نامعلوم و زندگی بدون هدف، دست به خودکشیمی‌زنند و در کشور فرانسه نیز روزانه 438 تن به دلایل مختلف اقدام به خودکشیمی‌کنند.

آسیب‌پذیری شخصیت در اقدام کنندگان به خودکشی؛ افسردگی، فقر،اعتیاد و اختلافات خانوادگی همچنان قربانی می گیرد   بررسی علت و علل خودکشی درافراد به عنوان نشانه‌هایی از عدم احساس امنیت فردی از آنجا که یکی از جرایمی استکه در اروپا و امریکا رقم بالایی را در میان سایر جرایم به خود اختصاص داده است،معضل پیشروی بسیاری از کشورهای جهان است. در آمریکا همه ساله حداقل 30 هزار جوان بهدلیل آینده نامعلوم و زندگی بدون هدف، دست به خودکشی می‌زنند و در کشور فرانسه نیزروزانه 438 تن به دلایل مختلف اقدام به خودکشی می‌کنند.  میزان اقدام به خودکشی درچند کشور اروپایی دیگر از جمله سوئیس و سوئد حدود 18 تا 25 در یکصد هزار و درمجارستان 58 در یکصد هزار تن گزارش شده است.

فصل سوم ( روش تحقیق )
مقدمه : در این فصل با توجه به موضوع پژوهش واینکه روش تحقیق حاضر توصیفی است، ضمن تشریح دلایل استفاده از این روش، جامعه آماری، نمونه و نمونه گیری، روش جمع آوری اطلاعات، ابزار پژوهش وروش تجزیه و تحلیل آماری استفاده شده در تحقیق مورد بحث قرار می گیرد.

روش تحقیق: با توجه به اينكه اين پژوهش به بررسي عوامل مرتبط با خودکشی مي پردازد بنابراين پژوهش توصیفی از نوع پیمایشی یا زمینه یابی مي باشد تحقيقات زمینه یابی شامل كليه تحقيقاتي است كه در آنها سعي مي شود رابطه بين متغيرهاي مختلف بسته به اعتقادات و نگرش های مردم ،كشف ياتعيين شود (دلاور،1384).

جامعه آماری: تمامی گروه و افرادی که جهت پژوهش مناسب تشخیص داده شده اند. جمعیت آماری نامیده میشود. جامعه آماری شامل تمامی مواردی است که با معیارهای ازپیش تعیین شده جهت تحقیق تطبیق میکند (ساروخانی ،1370).
جامعة مورد مطالعه شامل کلیه جوانان دختر اقدام کننده به خودکشی بادارو و سموم که دربخش مسمومین بیمارستانهای شهر کرج درسال (90-91) بستری شدند.
روش نمونه گیری و حجم نمونه : انتخاب حجم نمونه به چند روش انجام می پذیرد که  از جمله آن می توان فرمول کوکران و یا جدول کرجسی مورگان رانام برد اما با توجه به طبقه ای بودن  جامعه آماری استفاده از فرمول ( Plant 2007) بسیار ساده تر خواهد بود .براي تعيين حجم نمونه از فرمول( plant 2007، به نقل از دلاور وکاکاوند، 1388) استفاده شده است .

پایایی پرسشنامه : براي محاسبه همبستگي دروني ابزار از جمله پرسش ‌ها يا آزمونهايي كه خصيصه‏هاي مختلف را اندازه‌گيري مي‌كنند، از محاسبه ضريب آلفاي كرونباخ استفاده ‌شد. ميزان آلفا بيانگر اين مطلب است كه سؤالات هم پوشاني و همچنين همسويي داشته است و نيز پاسخ دهندگان نيز با دقت و آگاهي به سؤالات پاسخ داده‏اند. ضريب آلفا برحسب فرمول زير بدست مي‌آيد:
 متن اصلی در فایل پایان نامه موجود است.متن فوق تنها خلاصه ای از  قسمت های پایان نامه می باشد.

شیوه اجرای پرسشنامه : :در این پایان نامه  از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شد و به منظور اجرای آزمون پس از اخذ مجوز از مسئولین مربوطه و انتخاب نمونه پرسشنامه فوق توسط آزمودنی ها پاسخ داده شد، اجرای آزمون بیشتر به صورت انفرادی بود به این ترتیب که پس از جلب رضایت آزمودنی ها، پرسشنامه ها توزیع گردید و از آنها خواسته شد که پرسشنامه ها را با دقت و صادقانه پاسخ دهند. در مواردی که بعضی از پرسش ها نامفهوم و دارای ابهام بود بی آنکه پاسخی به آنها القاء شود، برای روشن شدن مفهوم پرسش توضیحات لازم به آنان داده می شد.

روش تجزیه و تحلیل داده ها :  در این تحقیق بنابر ماهیت آن از آمار توصیفی برای نشان دادن فراوانی ودر صد پاسخها ومیانگین  ونیز از آمار استنباطی برای آزمون فرضیه ها استفاده شده است.
      روال کار به این صورت بوده است که بعد ازاجرای پرسشنامه و جمع آوری اطلاعات به منظور آزمون فرضیه های تحقیق در همورد هر سوال ابتدا جدول توزیع فراوانی و درصد پاسخهای گروه مشخص شده و سپس جهت انجام محاسبات آماری، پاسخهای داده شده به هر یک از سوالات با توجه به فراوانی شان در مقوله هایی تقسیم بندی گردیده اند.در این تحقیق از آزمون همبستگی پیرسون به منظورتعیین رابطه بین عواملاستفاده شده است.


 

عوامل خدکشی و تاثیر خانواده ، اعتیاد و اعتماد به نفس در خودکشی

پایان نامه با موضوع :

بررسی عوامل گرایش به خودکشی  در بین جوانان دختر 18 تا 25 سال  

قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی - علوم تربیتی - مشاوره و علوم اجتماعی بر حسب سلیقه دانشجو
تعداد 90 صفحه --- قالب فایل : wordفصل چهارم تحلیل یافته ها
مقدمه :
در این فصل به تجزیه وتحلیل داده های جمع آوری شده در دو بخش آمار توصیفی و آمار استنباطی پرداخته می شود.
بخش اول: آمار توصیفی
توصیف داده ها:
هنگامی که توده ای از اطلاعات کمی برای تفسیر گردآوری می شود ، ابتدا لازم است آنها به صورتی که به روشنی قابل فهم و انتقال باشند، سازمان بندی و خلاصه شوند.این وظیفه بر عهده آمار توصیفی است.به این صورت که پس از جمع آوری اطلاعات با استفاده از نرم افزار ، داده های جمعیت شناختی( جنسیت، تحصیلات پدر، شغل پدر، متوسط درآمد ) توصیف گردید. تعداد پرسشنامه های 100 عدد توزیع شده بود .  

تحلیل توصیفی
توزیع فراوانی پاسخگویان به تفکیک جنسیت به شرح جدول 1است:
جدول شماره 1 جدول توزیع فراوانی پاسخگویان بر حسب جنسیت

فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات
مقدمه
این پژوهش با هدف مطالعه بررسی وضعیت اقتصادی و اجتماعی و خانوادگی موثر بر خودکشی دختران شهر کرج صورت گرفت. گروه نمونه شامل 100 بود که بصورت تصادفی انتخاب شده بودند.  ابزار جمع آوری اطلاعات  پرسشنامه  بوده است. داده ها با استفاده از روش های آماری توصیفی و استنباطی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت .در این فصل به بحث و نتیجه گیری درباره فرضیه های تحقیق پرداخته شده است.

بررسی عوامل گرایش به خودکشی در بین جوانان دختر 18 تا 25 سال

متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.

روش دانلود فایل :

1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر


قیمت: 50 هزار تومان

قیمت : 30 هزار تومان
 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط نعمت الله عدالهی در تاریخ 1395/7/22 و 19:53 دقیقه ارسال شده است

بهترین پایان نامه ای که حتی فکر نمیکردم.چقدر استرس داشتم برای پایان نامم.سپاس

این نظر توسط صدف مهربانی در تاریخ 1395/7/22 و 11:59 دقیقه ارسال شده است

پایان نامه کاملی بود.پرسشنامه جداول داشت. که فکر نمیکردم داشته باشه.
خلاصه در مورد علل خودکشی جوانان پایان نامه کاملی هست.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 78
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 412
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 12
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,536
 • بازدید ماه : 12,811
 • بازدید سال : 104,600
 • بازدید کلی : 766,931
 • کدهای اختصاصی