loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

دانلود پایان نامه  بررسی تاثیر استفاده از اینترنت در نوجوانان  ، پایان نامه اینترنت و افسردگی ، اینترنت و اعتیاد نوجوانان ، اعتیاد نوجوانان در استفاده از اینترنت ، پایان نامه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی و علوم تربیتی ،   دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی با موضوع  بررسی تاثیر استفاده از اینترنت بر شادکامی نوجوانان قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، علوم تربیتی و مشاوره - قالب فایل: word  تعداد 120 صفحه ... فصل اول کلیات تحقیق : پیشرفت‌های سریع فناوری…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 495 جمعه 03 ارديبهشت 1395 نظرات ()
دانلود پایان نامه  بررسی تاثیر استفاده از اینترنت در نوجوانان  ، پایان نامه اینترنت و افسردگی ، اینترنت و اعتیاد نوجوانان ، اعتیاد نوجوانان در استفاده از اینترنت ، پایان نامه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی و علوم تربیتی ،
 

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی با موضوع  بررسی تاثیر استفاده از اینترنت بر شادکامی نوجوانان

قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی ، علوم تربیتی و مشاوره - قالب فایل: word  تعداد 120 صفحه ...
فصل اول کلیات تحقیق :
پیشرفت‌های سریع فناوری و اطلاع‌رسانی، علی رغم مزایای فراوان، مشکلاتی را برای انسان معاصر به وجود آورده است. موج فزاینده افسردگی ، پایین آمدن سن خودکشی ، افزایش طلاق و بزهکاری و بسیاری از مشکلات روحی -اجتماعی دیگر، از واقعیت‌های انکارناپذیر هستندکه نشان می‌دهد گویا شادیدر جوامع بشری متزلزل شده است. هیچ چیز مثل زندگی مثبت‌ نگرانه نمی‌تواند احساس شادکامی و خوشبختی را در انسان بوجود بیاورد.انسانهایی که احساس خوشبختی می‌کنند افرادی هستند که کمتر با افکار و مسائل منفیسروکار دارند و اجازه نمی‌دهند بیش از مقدار لازم و طبیعی با مسائل منفی درگیرشوند. با نیمه پر لیوان زندگی می‌کنند و اتفاقات را از جانب مثبت ارزیابی می‌کنند.افکار روزانه آنها حول و حوش مسائل خوب دور می‌زند و با دیدگاهی مثبت کارها و امورزندگی خود را دنبال می‌کنند. آنها کمتر از نمی‌شود، نمی‌توان و ... استفادهمی‌کنند. مثبت‌بینی نیروی انسان و اراده او را در جهت رسیدن به اهداف و خواسته‌هایشان زیادتر می‌کند(موسوی ، 1384).
     خوشبختی ذهنی مفهوم پیچیده ای است و از قدیم مورد توجه فلاسفه ومتفکرین علوم بوده است. اخیرا روان شناسان از قالب همیشگی خود که توجه به بیماری های روانی و عوامل ایجاد کننده آن است خارج شده و به شادکامی نیز توجه نموده اند(اوجاقی، 1383). هدف اصلی بهداشت روانی روانی کمک به همه افراد در رسیدن به زندگی کامل تر، شاد تر، و شناخت سریع‌تر جهت پیشگیری از بروزاختلالات خلقی، عاطفی و رفتاری است. مقابله با بیماری‌های روانی برای ایجاد جامعه سالماز وظایف اصلی دولت‌ها و افراد جامعه استو هر اجتماعی که خواستاربهزیستی و شادکامی افراد خود باشدبایدبه مولفه های شادکامی و تکثیرآن در جامعه فکر کند(همان منبع) .
 
کلمات کلیدی: پایان نامه رشته روانشناسی - پایان نامه با موضوع اینترنت و نقش ان در رفتار نوجوانان - اینترنت و افسردگی - پایان نامه -
 
 
دانلود پایان نامه بررسی استفاده از اینترنت و شادکامی نوجوانان و جوانان
پایان نامه جهت اخذ درجه کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بررسی تاثیر استفاده از اینترنت بر شادکامی نوجوانان
قابل استفاده دانشجویان رشته علوم تربیتی ،  مشاوره و روانشناسی  بر حسب سلیقه
قالب فایل: word  --- تعداد 121 صفحه
 
 
بيان مساله:
جامعه امروز با تغییراتی بی سابقه مواجه است و بشریت در میان دگرگونیهایی زندگی می کند که کل زندگی او را دستخوش تغییراتی اساسی ساخته است. ضرب آهنگ زندگی، تجربه های روزمره و برنامه های زمانی معمول انسانها چنان دگرگون شده اند که در هیچ برهه ای از تاریخ، مانند آن مشاهده نمی شود. دگرگونیهای اجتماعی ناشی از فناوری اطلاعات و ارتباطات  به سرانجامی منتهی شده است که عصر حاضر را با نامهایی همچون عصر اطلاعات ( کاستل ،2003)، فضای سایبر ( وایتلی ، 2004)،جامعۀ دانش – محور ( وم ، 2005)، جامعه اطلاعاتی  (استیونس ،2005 ) می شناسند(علیدوستی ، 1387).
 در این میان فناوری ارتباطات و اطلاعات به ویژه اینترنت یکی از پرقدرت ترین فناوریها در عرصه جهانی است، که بر روش زندگی، کار، آموزش افراد و ارتباطات میان فردی و رفتارهای اجتماعی و فرهنگی تأثیر گذار بوده است. جمهوری اسلامی ایران هم به دلیل آموزه های دین و سابقه تاریخی خود مبنی بر ارج گذاری برای علم و دانش و برای افراد و جامعه دانا و نیز به منظور همراهی با توسعۀ شتابان جهانی کاربرد فناوری اطلاعاتی و ارتباطاتی و به ویژه اینترنت را برای همگان میسر ساخته است اما نکته ای که آشکار است، این است که هر فناوری و هر آفرینشی اثرات جامعه شناختی گوناگونی به دنبال دارد که این تأثیرات در مورد اینترنت صد چندان است. که البته این تأثیرات می توانند هم مثبت و هم منفی باشند. 
 
فصل دوم مبانی نظری وپیشینه پژوهش
 
مبانی نطری بخش اول:
شادکامی : واژه شادکامی چندین مفهوم متفاوت را در ذهن متبادر می کند برای مثال ،شادی ، خشنودی،لذت.... از این رو تعدادی از روانشناسان به اصطلاح خوشبختی ذهنی اشاره می کنند که یک اصطلاح چتری و در بر گیرنده انواع ارزشیابی هایی است که فرد از خودو زندگی اش به عمل می آورد.. این ارزشیابیها، مواردی از قبیل خشنودی از زندگی ، هیجان و خلق مثبت و فقدان افسردگی و اضطراب را شامل می شود و جنبه های مختلف آن نیز به شکل شناخت ها و عواطف است (داینر  و همکاران،2005).
 
فصل سوم روش پژوهش
در اين فصل به بررسي روش پژوهش ،جامعه آماري و نمونه گیری ،ابزار گردآوري و روش تحليل داده هاي پژوهش مي پردازيم.
روش پژوهش  :   انتخاب روش و نوع پژوهش بستگي به هدفها و ماهيت پژوهش و امكانات اجرايي آن دارد بنابراين زماني مي توان در مورد نوع پژوهش تصميم گرفت كه ماهيت موضوع پژوهش ،هدف ها و نيز وسعت دامنه پژوهش مشخص باشد .همچنين فرضيات پژوهش از عوامل تعيين كننده نوع روش پژوهش مي باشد چون در این پژوهش استفاده از اینترنت و شادکامی دختران مورد بررسي قرار مي گيرد ، بنابراين در اين پژوهش از روش همبستگی استفاده مي شود.
جامعه آماري وروش نمونه گيري 
     در پژوهش حاضر جامعه آماري شامل كليه نوجوانان دختر مقطع دبیرستان شهر تهران می باشد.
تعيين حجم نمونه :
تعداد50 نفر از دانش آموزان دختر بصورت نمونه گيري تصادفی - خوشه اي چند مرحله ای انتخاب شدند و به انان پرسشنامه ها تحویل داده شده تا پاسخ گویند. 
جدول ( 1-3 ) : جدول توزیع فراوانی نمونه با توجه به رشته تحصیلی دیپلم
رشته دیپلم فراوانی درصد درصد تراکم
علوم انسانی 25 50 50
علوم تجربی 15 5/29 5/79
علوم ریاضی 10 5/20 100
کل 50 100 -
 
ابزار گرد آوری اطلاعات:
پرسشنامه شادکامی اکسفورد
در این پژوهش از پرسشنامه شادکامی اکسفورد استفاده شده است. در میان پرسشنامه های شادکامی، پرسشنامه شادکامی اکسفورد جایگاه ویژه ای دارد. این پرسشنامه در سال (1989) توسط آرچیل و لو تهیه شده است . این پرسش‌نامه بیست و نه ماده دارد (نوربالا،1378).و دارای 5 مقیاس به شرح زیر است:رضایت از زندگی، خلق مثبت، سلامتی، کارامدی و عزت نفس. 
روایی  و پایایی
با توجه به یافته‌های سازنده آزمون یعنی راسموس و همچنین داوری متخصصان و روانشناسان بویژه روانشناسان بالینی چنین استنباط می‌شود که آزمون مورد نظر از روایی مطلوبی برخوردار می‌باشد. از طرفی بررسی نتایج تحقیقات انجام شده در ایران از جمله تحقیقات اکبرزاده1386، طباطبایی 1387، وقری 1389 نشان می‌دهد که همبستگی درونی آزمون و همبستگی آن نسبتاً در حد بالایی می‌باشد که این کیفیت معرف روا بودن آزمون می‌باشد. بعنوان مثال در تحقیق قریشی ضرایب همبستگی پرسشنامه در بین پاسخهای باز آزمایی در سطح 99%،  83/. محاسبه شد . این نتایج به همراه داوری صاحبنظران و متخصصان، محقق را بر آن داشت تا از این ابزار بعنوان یک ابزار روا در پژوهش استفاده نماید( منصوری،1389).
 
روش تجزيه وتحليل داده ها: 
از جداول توزیع فراوانی، میانگین و انحراف استاندارد برای توصیف داده ها و از همبستگی پیرسون برای تحلیل داده ها وآزمون فرضیه ها  استفاده می گردد .
 
فصل چهارم تجزیه و تحلیل یافته ها
مقدمه: در این بخش،توصیف داده ها و تجزیه و تحلیل آماری آنها برای آزمون فرضیه ها مورد بررسی قرار می گیرد،برای این منظور ابتدا اطلاعات مورد نیاز از طریق  پاسخ های داده شده به آزمودنی ها بدست آمده و سپس از روش های آماری توصیفی از قبیل جداول و نمودارهای مربوط به فراوانی داده ها و میانگین و انحراف معیار و از روش های آمار استنباطی همبستگی پیرسون برای تحلیل داده ها و آزمون فرضیه ها استفاده شده است.
 
فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهاد ها
بحث و نتیجه گیری
فرضیه اصلی:
بین استفاده از اینترنت و شادکامی نوجوانان رابطه معنادار وجود دارد
نتایج نشان داد که با 95 درصداطمینان می توان نتیجه گرفت که بین استفاده از اینترنت و شادکامی نوجوانان رابطه معنادار وجود دارد
نتایج بدست آمده با تحقیقات  ویلسون (2006) همسو می باشد .
    ویلسون (به نقل از داینر و لوکاس،2006)با مرور شواهد تجربی در مورد همبسته های شادکامی دریافت که فرد شادکام فردی است،سالم،دیندار،فرهیخته،اجتماعی،خوش بین،باهوش و با جرات. 
 همچنین تحقیق مراک (2005)پیرامون سبک زندگی افراد شاد بیانگر این مطلب است که افرادی که خود را بعنوان دارندگان ویژگی های مثبت می بینند،کسانی هستند که نسبت به اینده امیدوارند و همجنین معتقدند که می توانند وقایع مهم زندگیشان را کنترل کنند و در مفابل دیگران برخورد مناسب داشته باشند،همچنین هنگامی که این افراد با مانع مواجه می شوند،محدودیت های خود را قبول می کنند. 
در همین رابطه چانگ و دروزیلا (2005) دریافتند که افراد غیرشادکام و افسرده از نقص در مهارتهای ارتباطی رنج می برند و نسبت به افراد شادکام و غیرافسرده،مهارتهای ارتباطی ناکارآمد داشته و در حل مسائل و مشکلات خود عاجزند.
این یافته همسو با نظراسپین وال و همکاران (2001) است که می گوید مردم خوشحال مهارتهای خود را زیادی براورده کرده وحوادث مثبت را بیشتر از منفی به خاطر می سپارند، در برنامه ریزی بهتر هستند،زیرا از استراژیهای مهم مثل جستجوی اطلاعات مرتبطبا سلامتی و تفکر مثبت  استفاده می کنندو مثبت سخن می گویند. 
 
 فهرست مطالب
 
فصل اول : کلیات تحقیق 
مقدمه 
بيان مساله 
اهميت و ضرورت انجام پژوهش 
اهداف پژوهش 
سوالات پژوهش 
تعاريف مفاهيم و واژگان 
 
فصل دوم : مبانی نظری تحقیق 
پژوهش های انجام شده پیرامون موضوع تحقیق 
 
فصل سوم : روش شناسی پژوهش 
روش تحقیق 
جامعه آماری 
نمونه و روش نمونه گیری 
روش جمع آوری داده ها 
ابزار پژوهش 
روش تجزیه وتحلیل داده ها 
 
فصل چهارم :تجزیه و تحلیل یافته ها 
تحلیل توصیفی 
تحلیل استنباطی 
 
فصل پنجم: بحث و نتیجه گیری 
مقدمه 
بحث و نتیجه گیری 
نتیجه گیری کلی 
محدودیت های پژوهش 
 پیشنهادات پژوهش 
 
فهرست منابع 
منابع فارسی 
منابع خارجی 
 
 
متن فوق تنها خلاصه ای از قسمت های پایان نامه بود.برای دانلود فایل اصلی،انلاین پرداخت کنید و انلاین دانلود کنید.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
 
 
 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط مجید افسری در تاریخ 1395/7/21 و 22:41 دقیقه ارسال شده است

قبل خرید فکر میکردم قیمتتون بالاست.ولی وقتی دانلود کردم پی بردم ارززشو داشت.و راضیم .خیلی خوب بود.


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 124
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 822
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 41
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,946
 • بازدید ماه : 13,221
 • بازدید سال : 105,010
 • بازدید کلی : 767,341
 • کدهای اختصاصی