loading...

دانلود پاورپوینت کاراموزی و طرح توجیهی

پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی  با موضوع بررسی رابطه  تحصیلات و رضایت از زندگی مردان و زنان دانلود پایان نامه روانشناسی بررسی سطح سواد و زندگی پایان نامه رابطه تحصیلات و سلامت زندگی  بررسی سواد و رضایت از زندگی دانلود پایان نامه روانشناسی بررسی رضایت افراد از زندگی بین افراد باسواد و بی سواد مقدمه: تحصیلات عالیه از جمله مسائل مهمي است كه از ديرباز توجه معلمان و متوليان آموزش و پرورش را به خود مشغول ساخته است. در هر دوره اي دانشمندان و متفكران دربارة تربيت، تحصیلات عالی فعاليت…

توجه :

با سلام.ضمن خوش آمد گویی تمامی طرح های توجیهی توسط مهندس مهدی بنی حسن کارشناس دام و طیور نوشته شده است.امیدوارم مورد توجه قرار بگیرد.

درگاه پرداخت اینترنتی این وبسایت توسط درگاه واسط آرین پال   مورد تایید قرارگرفته است

لینک دانلود فایل بعد از پرداخت به صورت آنی باز می شود.

ایمیل پشتیبانی سایت  mahdipnut@yahoo.com

شماره تماس پشتیبانی سایت : 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک (لطفا از تماس خودداری کنید)

ایدی تلگرام پشتیبانی : poshtibaniu@ 

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )

کپی برداری جزیی و کلی از مطالب و قرار دادن آن در سایت های دیگر از نظر شرعی حرام و پیگرد قانونی دارد.
مهدی بنی حسن بازدید : 361 جمعه 07 خرداد 1395 نظرات ()
پایان نامه کارشناسی رشته روانشناسی  با موضوع بررسی رابطه  تحصیلات و رضایت از زندگی مردان و زنان
دانلود پایان نامه روانشناسی بررسی سطح سواد و زندگی پایان نامه رابطه تحصیلات و سلامت زندگی  بررسی سواد و رضایت از زندگی دانلود پایان نامه روانشناسی بررسی رضایت افراد از زندگی بین افراد باسواد و بی سواد
مقدمه:
تحصیلات عالیه از جمله مسائل مهمي است كه از ديرباز توجه معلمان و متوليان آموزش و پرورش را به خود مشغول ساخته است. در هر دوره اي دانشمندان و متفكران دربارة تربيت، تحصیلات عالی فعاليت هاي علمي و عملي داشته و در اين زمينه، نظرات كاربردي مهّمي ارائه داده-اند. در منابع اسلامي بيش از هر امري، مسئله تربيت و سازندگي انسان و تحصیلات عالی چشم مي خورد و از رضایتمندی زندگی همواره به عنوان يكي از مهم ترين نتایج تربيت و تحصیلات عالی انسان ياد مي شود. رضایتمندی يك حالت روحي و رواني برانگيزانندة انسان به كار و فعاليت است. بطور طبيعي، انگيزة بشر در كارهاي اختياري، رضایتمندی به نفع، يا ترس از زيان است. رضایتمندی كه از معرفت و شناخت حاصل مي گردد، اساس همة تلاش هاي مفيد و پر ثمر انساني و نيز منشأ اصلاح امور در جامعه و رسيدن شخص به سعادت ابدي است، همان گونه كه نارضایتی در زندگی منشأ فساد مرتبه كاري ها و منتهي شدن به تفاوت ابدي است. همين كه انسان به از وضعیت حال رضایت داشته باشد، احساس نيكو و حالتي شاد به وي دست داده، باعث نشاط وي مي شود و در او انگيزه كار و تلاش ايجاد شده، او را به فعاليت هاي صحيح زندگي وادار مي كند. (داودي، 1383)
 
دانلود پایان نامه روانشناسی بررسی رضایت زندگی افراد بی سواد و با سواد
 
دانلود پایان نامه کارشناسی با موضوع بررسی رابطه  تحصیلات و رضایت از زندگی مردان و زنان
 
قابل استفاده دانشجویان رشته روانشناسی و علوم تربیتی بر حسب سلیقه دانشجو
قالب فایل :  word   --- تعداد 102 صفحه  به همراه نمودار و جداول مربوطه
 
 
بیان مساله :
هر يك از ما به دنبال آرامش دروني، اميدواري و رضايت از زندگي هستيم. از اضطراب و تشويش گريزانيم. مي دانيم دلهره و نااميدي زندگي را تلخ و ناخوشايند مي كند و از جانب ديگر رضايت از زندگي و اميد، به آدمي نشاط و چالاكي مي بخشد. اما در عصر اطلاعات و هزاره سوم عليرغم رشد جوامع و صنعتي شدن امور يكي از مشخصه¬هايي كه در رفتار عموم مردم مخصوصاً جوانان وجود دارد، مسئله ضعيف بودن اميد نسبت به زندگي و آينده است. لذا از جمله موضوعات اساسي و مهم كه يادآوري آن به افراد مخصوصاً جوانان بسيار ضرورت دارد، موضوع «رضایتمندی» و اميدوار بودن به زندگي، حيات، فرداي روشن و ... » مي باشد. در حاليكه بطور قطع اين امر روشن است كه رضایتمندی  زندگی بر افكار و هيجانات و دستاوردهاي افراد تأثير مي گذارد، اما اين امر كمتر در هسته توجهات نظري يا بررسي هاي علمي قرار گرفته است. مطالعة اين امر به گونه ي وسيعي از سوي روانشناسان و نظريه پردازان رها شده و در اغلب اوقات فيلسوفان آنرا به عنوان يك موضوع گذرا تلقي مي نمايند؛ همچنين اين مفهوم در مطالعات آكادميك آموزش نيز غالباً مورد غفلت واقع شده است. (هال جین ،2006).
ضرورت و اهميت تحقيق: 
بديهي است كه كشور ما به مطالعات و تحقيقات مربوط به آموزش و پرورش نوجوانان و كودكان نياز فراوان دارد و در اين ميان لازم است به مسائل و مشكلات مهمي كه به نحوي به تحصیلات لطمه مي زند توجه لازم مبذول گردد. 
 اهداف تحقيق : 
 بررسي رابطه بين تحصيل و رضایت از زندگی افراد 
سوالات تحقيق : 
آیا  بين تحصيل و رضایت از زندگی افراد رابطه معنادار وجود دارد؟
 
فصل دوم مبانی نظری و پیشینه تحقیق
مبانی نظري تحقيق : 
بخش اول
 رضایت  زندگی:
رضامندی بستر موفقیت و کامیابی است . هیچ انسان موفقی نیست که از هنر « رضایت از زندگی» برخوردار نباشد . بدون رضا مندی ، امکان پیشرفت و موفقیت وجود ندارد . انسان های موفق کسانی هستند که با زندگی خود مشکلی ندارند اشتباه نکنید ! نمی گویم درزندگی خود مشکلی ندارد بلکه می گویم با زندگی خود مشکلی ندارند .
مشکل داشتن در زندگی یک چیز است و مشکل داشتن با زندگی چیز دیگر اتفاقا بیشتر موارد انسان های موفق با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده اند . اما احساس نارضایتی از زندگی نداشتند . 
می توان گفت رضا مندی از زندگی یکی از ابزارهای ناشناخته زندگی انسان های موفق است . شاید به زندگی پیامبران واولیای الهی دقت کنید بیشترین سختی ها را تحمل کرده اند و در عین حال ناراضی و ناامید و ناتوان نبوده اند و به همین دلیل است که موفق ترین انسانهای تاریخ بشر نیز هستند.
 
 
فصل سوم روش تحقیق
مقدمه
  براي اينكه نتايج حاصل از پژوهش معتبر باشد بايد از يك روش مناسب در پژوهش استفاده شود.چرا كه روش نادرست منجر به  نتيجه گيري نادرست مي شود .دستيابي به هدفهاي علمي ميسر نخواهد بود مگر اينكه ،روش درست صورت پذيرد. 
در این فصل با توجه به موضوع پژوهش واینکه روش تحقیق حاضر همبستگی است، ضمن تشریح دلایل استفاده از این روش، جامعه آماری، نمونه و نمونه گیری،روش جمع آوری اطلاعات، ابزار پژوهش وروش تجزیه و تحلیل آماری استفاده شده در تحقیق مورد بحث قرار می گیرد.
روش پژوهش 
انتخاب روش و نوع پژوهش بستگي به هدفها و ماهيت پژوهش و امكانات اجرايي آن دارد بنابراين زماني مي توان در مورد نوع تحقيق تصميم گرفت كه ماهيت موضوع پژوهش ،هدف ها و نيز وسعت دامنه تحقيق مشخص باشد .همچنين فرضيات تحقيق از عوامل تعيين كننده نوع روش تحقيق مي باشد چون رابطه بين متغيير ها بدون دستكاري آنها مورد بررسي قرار مي گيرد ،بنابراين در اين پژوهش از روش همبستگي استفاده مي شود که هدف از آن بررسي رابطه حدود تغييرات يك يا چندمتغيير با حدود تغييرات يك يا چند متغير ديگر است (دلاور،1384).
 
حجم نمونه و روش نمونه گیری
براي انتخاب فارغ التحصیلان نمونه گیری  بصورت تصادفي ساده بوده است. حجم نمونه دراین پزوهش 50نفرمی باشد.
 
ابزار جمع اوری اطلاعات 
جهت جمع آوري اطلاعات از روش كتابخانه اي و ميداني استفاده گرديد ،شيوه مطالعه كتابخانه اي براي تدوين مباحث نظري و ادبيات پژوهش بكار رفته و شيوه مطالعه ميداني براي گرد آوري داده هاي آماري مورد نياز پژوهش استفاده شده است.ابزار گردآوري پرسشنامه مي باشد كه بسته پاسخ است،پاسخ دهند ه ها نظرات خود را به پرسشنامه رضایت زندگی ابرازنمودند 
 
پایایی و روایی پرسشنامه
سليمانيان(1386) در پژوهشي درباره روايي واعتبار اين پرسشنامه اظهار مي دارد که براي استفاده پرسشنامه در تحقيق ابتدا پرسشنامه ترجمه گرديد پس از ترجمه , سوالات به رويت متخصصين روانشناس(نوابي نژاد ،نادري و دلاور)و چندتن از اساتيد روانسنجی رسانده شد و روائي محتواي پرسشنامه مورد تائيد قرار گرفت. در مرحله بعد پرسشنامه بر روي يک گروه 100 نفري اجرا گرديد و ضريب اعتبار ان از طريق ضريب الفاي کرانباخ محاسبه شد که عدد 93/. بدست امده است. با توجه به زياد بودن سوالهاي پرسشنامه ( 115) سوال که موجب خستگي بيش از اندازه ازمودنيها مي شد تصميم گرفته شد فرم کوتاهي از ان تهيه شود.
براي اين منظور ابتدا همبستگي هر يک از سوالات با نمره کل پرسشنامه محاسبه گرديد, سپس 47 سوال که همبستگي نسبتا بالايي برخوردار بودند انتخاب شدند اين انتخاب بطور مساوي از مقياسهاي مختلف پرسشنامه صورت گرفت و بدين ترتيب در مجموع 47 سوال انتخاب شد که مجددا ضريب اعتبار فرم 47 سوالي بر روي يک گروه 100 نفري با استفاده از ضريب الفاي کرانباخ محاسبه گرديد که ضريب اعتبار 95/. به دست امد. 
روش تجزيه وتحليل داده ها 
اطلاعات آماري بر اساس داده هاي50 مقياس تكميل شده رضایت مندی زندگی به دست آمد پس از جمع آوري پرسشنامه ها با استفاده از نرم افزار آماري در دو سطح توصيفي و استنباطي مورد تجزيه و تحليل قرار گرفت در سطح توصيفي از ( فراوانی،میانگین وانحراف استاندارد)استفاده شد .
در سطح استنباطي با توجه به نوع داده ها، فرضيه ها ويافتن رابطه بين آنها از خی دو آزمون تعقیبی شفه و استفاده گرديده است. 
 
فصل چهارم تحلیل یافته ها
مقدمه
در این بخش ابتدا با استفاده از نمودارهای میله ای و جداول درصد فراوانی نحوه پاسخ گویی افراد را به هر یک از گویه ها بررسی نموده و سپس با استفاده از آزمون خی-دو فرض ارتباط بین میزان تحصیلات و رضایتمندی از زندگی را مورد آزمون قرار می دهیم.
 
 
فصل پنجم نتیجه گیری و پیشنهادات
خلاصه تحقیق
پژوهش حاضر با عنوان رابطه بين تحصیلات و رضایت زندگی افراد انجام گرفت. تعداد نمونه 50 نفر میباشند که بصورت تصادفی انتخاب شدند. براي جمع اوري داده ها پرسشنامه دینر برروي افراد اجرا شد. براي تجزيه و تحليل داده ها از نرم افزار استفاده شد. در اين پژوهش از روش هاي آماري توصيفي و رگرسیون استفاده شد. در اين بخش به تحليل و بررسي يافته هاي پژوهش مي پردازيم. بدين ترتيب محقق با طرح فرضیه های پژوهش و ارائه نتايج و يافته هاي آماري به بررسي، تحليل و ارزيابي داده ها پرداخته و در مرحله نهايي به بيان محدوديت هاي پژوهش اقدام نموده است و سپس به زمينه هاي پیشنهادی يافته ها اشاره کرده است.
 
روش دانلود فایل :
 
1.کلیک بر گزینه خرید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت  پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر
 
قیمت: 50هزارتومان
قیمت: 25 هزار تومان
 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
آموزش مراحل خرید فایل

مراحل خرید فایل مورد نظر  :

1.کلیک بر گزینه خرید.
2.وارد کردن اطلاعات نام و نام خانوادگی ، ایمیل و شماره تلفن همراه.
توجه پست الکترونیکی همان ایمیل می باشد.در صورتی که ایمیل شخصی ندارید ادرس mahdipnut@yahoo.com وارد کنید.
2.پرداخت توسط کلیه کارت های عضو شتاب ( با کلیه کارت هایی که عضو شتاب هستند قادر به خرید هستید)
3.کلیک بر گزینه ( بازگشت به سایت پذیرنده )
4.دانلود فایل مورد نظر ( دانلود فایل آنی  و پس از پرداخت لینک دانلود باز می شود.)

در صورت هرگونه مشکل در خرید و دانلود فایل با شماره 09191968068 با پیامک در ارتباط باشید.(پاسخگویی فقط به پیامک )
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
با عرض سلام و احترام خدمت شما کاربر عزیز. از اینکه وبسایت من رو برای خواندن انتخاب کردید از شما کمال تشکر را دارم.که افتخار دارم پایان نامه و پروژه های دانشگاهی را از طریق این سایت در اختیار شما سروران گرامی بگذارم. اميد است سير و سرچ در اين مجموعه افزايش بار اندوخته هاي علمي دوستان دانش دوست و پژوهشگر، را سبب شود در اين اثني ما را با رهنمود هاي ناب خويش راهنمايي نماييد. ایمیل: mahdipnut@yahoo.com 09191968068 فقط پاسخگو به پیامک
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 306
 • کل نظرات : 101
 • افراد آنلاین : 5
 • تعداد اعضا : 86
 • آی پی امروز : 124
 • آی پی دیروز : 92
 • بازدید امروز : 758
 • باردید دیروز : 798
 • گوگل امروز : 41
 • گوگل دیروز : 35
 • بازدید هفته : 3,882
 • بازدید ماه : 13,157
 • بازدید سال : 104,946
 • بازدید کلی : 767,277
 • کدهای اختصاصی